IP: *.poleczki.dialup.inetia.pl 15.02.05, 04:18
Swissmed jest mocno przeceniony. A mimo to cena nie wzrasta. Myślę, że teraz
to chyba najlebszy moment, aby wsiąść do tego pociągu.
Obserwuj wątek
    • Gość: Markus Re: Swissmed IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.05, 17:06
      Ja dziś wsiadłem, jest bardzo duża szansa na wybicie!
    • Gość: Mateo Re: Swissmed IP: *.poleczki.dialup.inetia.pl 16.02.05, 06:09
      Kto teraz nie kupił ten sam głupi :-)
    • Gość: Jacky Re: Swissmed IP: *.poleczki.dialup.inetia.pl 16.02.05, 06:21
      Jeżeli uda mi się dzisiaj wejść poniżej 3,00 to kupuje.
    • Gość: Ble ble Re: Swissmed IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.02.05, 09:12
      Następny z rozdwojeniem, nawet roztrojeniem jaźni.
      • Gość: Markus Re: Swissmed IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.05, 09:20
        Oj chyba się mylisz i obserwuj jak rośnie!!!
        • Gość: Walduś Re: Swissmed IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.02.05, 10:57
          No i miałeś racje rośnie jak swarzędz wczoraj

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka