Gość: Daro IP: *.poleczki.dialup.inetia.pl 15.02.05, 04:18 Swissmed jest mocno przeceniony. A mimo to cena nie wzrasta. Myślę, że teraz to chyba najlebszy moment, aby wsiąść do tego pociągu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Markus Re: Swissmed IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.05, 17:06 Ja dziś wsiadłem, jest bardzo duża szansa na wybicie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mateo Re: Swissmed IP: *.poleczki.dialup.inetia.pl 16.02.05, 06:09 Kto teraz nie kupił ten sam głupi :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jacky Re: Swissmed IP: *.poleczki.dialup.inetia.pl 16.02.05, 06:21 Jeżeli uda mi się dzisiaj wejść poniżej 3,00 to kupuje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ble ble Re: Swissmed IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.02.05, 09:12 Następny z rozdwojeniem, nawet roztrojeniem jaźni. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Markus Re: Swissmed IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.05, 09:20 Oj chyba się mylisz i obserwuj jak rośnie!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Walduś Re: Swissmed IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.02.05, 10:57 No i miałeś racje rośnie jak swarzędz wczoraj Odpowiedz Link Zgłoś