Gość: zniecierpliwiony IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.05, 01:55 Proszę doświadczonych graczy o startegie na NETIĘ. Nie wiem co mam robic, trzymac sprzedac jezeli tak to po jakim kursie. Jaki będzie kurs np za miesiąc wzrośnie czy spadnie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Borek Re: Prosze o strategie na NETIĘ IP: *.h.pppool.de 16.05.05, 12:11 Ten analityk prawde Ci powie. www.coyleandsharpe.com/gallery/crystal_ball_MED.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: soros Re: Prosze o strategie na NETIĘ IP: *.aster.pl / *.aster.pl 16.05.05, 12:45 Z Netią to jest dziwna sprawa. Dla mnie to jest spółka dla masochistów - wiele razy juz tak było, że wszystko wskazywało na niechybny wzrost, wprost nie mogło być inaczej. I co ? I nico - kurs trochę podskoczył a potem spadek. I tak wkoło Macieju. Był taki okres, że jakiś spryciarz grał na tym papierze od bandy do bandy (kupno około 4 i sprzedaż około 4,4). Teraz wydaje się, że rynek nie wierzy w wejście Netii w GSM i UMTS. Oprócz tego technicznie kurs wygląda beznadziejnie, jak pęknie 3,9 to mamy spadek do 3,62. Podsumowując, moim zdaniem lepiej omijać ten papier obecnie ale trzeba się cały czas przyglądać Netii - tu może się jeszcze wiele dziać. Czyli jak tego nie masz to nie wchodź. A jak masz to sprzedaj przynajmniej połowę po pokonaniu 3,9 zł (będziesz spał spokojnie - a to ma chyba dość istotną wartość bo inwestor niewyspany popełnia błędy) Odpowiedz Link Zgłoś
szutnik Re: Prosze o strategie na NETIĘ - OTO ONA: 16.05.05, 13:18 Biorąc pod uwagę, że akcje mogą rosnąc albo spadać, zalecam ich kupno albo sprzedaż. Netia jest firmą telekomunikacyjną, dlatego zalecam skomunikowanie się w tej sprawie z moimi SALREPami (sales representatives)w celu uzgodnienia wysokości opłaty za powyższą rekomendację.Aby poprawić P/E Netii proponuję komunikację z moimi SalRep'ami poprzez sieć telefonii stacjonarnej tejże, dzięki czemu upieczemy 2 pieczenie na jednym ogniu - zysk dla mnie i dla Netii. Także akcjonariusze coś zarobią (być może) - spadnie P/E!!! A poza tym, panie zniecierpliwiony, należy wykazywać się większą dozą cierpliwości. Stare chińskie przysłowie mówi: "Pieniądze rosną na drzewie CIERPLIWOŚCI!". P.S. Prawda, że dobry ze mnie analityk i doradca? W PKO BP mógłbym spokojnie dawać rekomendacje i byłyby na pewno lepsze od tych "Słomkowych" :-))) Odpowiedz Link Zgłoś