Dodaj do ulubionych

AT, a bessa?

IP: *.gdynia.mm.pl 16.10.05, 15:28
Witam!
Czy podczas bessy zasady analizy technicznej są aktualne? Czy formacje,
japońskie świeczki mają szanse się sprawdzić?

Jak to widzicie?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka