IP: *.tbcn.telia.com 15.11.05, 19:10
czy ktoś na tym forum ma może MOL, wie dlaczego tak spada i jakie są prognozy
średnioterminowe ?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka