Gość: lelek2 IP: *.tbcn.telia.com 15.11.05, 19:10 czy ktoś na tym forum ma może MOL, wie dlaczego tak spada i jakie są prognozy średnioterminowe ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj