Dodaj do ulubionych

Capital - pp?

25.10.06, 13:48
Trochę przegapiłem alee...miałem Capital kupiony nieszczęsliwie jeszce powyżej
15 zl. Dzisiaj ładny wzrost się ucieszyłem ale się przyjrzałem i jest po 7,80
:>. Cos tam o pp piszę tu i ówdzie ale ja na emaklerze nie mam żadnego pp.
Moze mnie ktoś uswiadomić co się dzieje? czy warto to jeszce trzymać czy
sprzedawać jak najszybciej? :)
Obserwuj wątek
    • bigboni1 Re: Capital - pp? 25.10.06, 15:02
      Jeśli miałeś akcje na zakończeniu sesji 24.10.2006 to przysługuje ci pp - za
      jedną akcję dostaniesz drugą za złotówkę. Zapisy na pp od 6 do 10 listopada.
      • profesorekzsl Re: Capital - pp? 25.10.06, 17:29
        miałem akcje :]. Bardzo dziękuję. Chociaż MNI też miałem i tych pp niemozna się
        doczekać...
        • denzelpl Re: Capital - pp? 25.10.06, 20:37
          tutaj bedzie troszke inaczej miałem juz capa przy wczesniejszych pp i oni
          szybciutko wszytsko sa w stanie zrobic. teraz bedzie tak jak wtedy wszystko
          dopiete do perfekcji
      • all Re: Capital - pp? 26.10.06, 09:39
        Sorki za poprawianie, ale gwoli ścisłości to zapisy są na akcje a nie na PP.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka