profesorekzsl
25.10.06, 13:48
Trochę przegapiłem alee...miałem Capital kupiony nieszczęsliwie jeszce powyżej
15 zl. Dzisiaj ładny wzrost się ucieszyłem ale się przyjrzałem i jest po 7,80
:>. Cos tam o pp piszę tu i ówdzie ale ja na emaklerze nie mam żadnego pp.
Moze mnie ktoś uswiadomić co się dzieje? czy warto to jeszce trzymać czy
sprzedawać jak najszybciej? :)