paszczakowna1 16.01.07, 23:46 to już chyba niewątpliwe wybicie jest? Teraz już i obroty porządne. Do 53 dojdzie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
stefekmaly Re: Agora 17.01.07, 09:07 Po raz kolejny gratuluję inwestycyjnego nosa, alosza. Odpowiedz Link Zgłoś
aloha11 Re: Agora 17.01.07, 09:19 dzięki stefku i pozdrawiam :) Sanhedryn na mnie nie zarobił ani złotówki mam to po dziadku, nie kupuję u........... Mario Odpowiedz Link Zgłoś
smok_sielski Re: Agora 17.01.07, 08:25 Moim zdaniem jeszcze musi sie skorekcic w tym tygodniu (gdzies do poziomu 41zl), zeby bylo "prawidlowe" wybicie. Obstawialem, ze to juz we wtorek sie stanie (16.01), ale jeszcze poszlo w gore. smok Odpowiedz Link Zgłoś
christoph.g Re: Agora 17.01.07, 09:31 Widzę iz o moim "ulubionym papierze" znowu się pisze... Odpowiedz Link Zgłoś
radiotrwam Re: Agora 17.01.07, 16:54 - ja mam tego sporo..... obrywałem po głowie jak mówiłem w okolicach 30 że warto brać. W to wchodzi bardzo mocno mocherowa kasa z torunia ( niejaki król). Marzy im się aby wykupić ta jaskinię zła i zlikwidować ( podobnie jak TVN). - dlatego to jest dobra inwestycja www.e-kabaret.pl/biblioteka/docs/ziobro.mp3 Odpowiedz Link Zgłoś