16.01.07, 23:46
to już chyba niewątpliwe wybicie jest? Teraz już i obroty porządne. Do 53 dojdzie?
Obserwuj wątek
    • aloha11 Re: Agora 17.01.07, 08:25
      5,3 może kiedyś?

      Mario;)
      • stefekmaly Re: Agora 17.01.07, 09:07
        Po raz kolejny gratuluję inwestycyjnego nosa, alosza.
        • aloha11 Re: Agora 17.01.07, 09:19
          dzięki stefku i pozdrawiam :) Sanhedryn na mnie nie zarobił ani złotówki mam to
          po dziadku, nie kupuję u...........

          Mario
    • smok_sielski Re: Agora 17.01.07, 08:25
      Moim zdaniem jeszcze musi sie skorekcic w tym tygodniu (gdzies do poziomu 41zl),
      zeby bylo "prawidlowe" wybicie. Obstawialem, ze to juz we wtorek sie stanie
      (16.01), ale jeszcze poszlo w gore.
      smok
      • christoph.g Re: Agora 17.01.07, 09:31
        Widzę iz o moim "ulubionym papierze" znowu się pisze...
    • radiotrwam Re: Agora 17.01.07, 16:54

      - ja mam tego sporo.....
      obrywałem po głowie jak mówiłem w okolicach 30 że warto brać.
      W to wchodzi bardzo mocno mocherowa kasa z torunia ( niejaki król).
      Marzy im się aby wykupić ta jaskinię zła i zlikwidować ( podobnie jak TVN).
      - dlatego to jest dobra inwestycja


      www.e-kabaret.pl/biblioteka/docs/ziobro.mp3
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka