sql
22.03.07, 12:05
No proszę. W Szwecji jest 5 płatności, a w Polsce ok. 38.
Uproszczenie systemu podatkowego to bardzo dobry sposób na rozwój
przedsiębiorczości i pobudzenie wzrostu gospodarczego. Aż dziwię się, że w tym
kierunku tak mało się robi w Polsce. Przecież można upraszczać, robić system
bardziej przejrzystym nawet bez obniżki podatków!