Dodaj do ulubionych

GPW Warszawa

21.04.07, 19:01
może głupie pytanie, ale czy każdy do budunku giełdy wejśc może? cy można tam
być w ciągu dnia?
Obserwuj wątek
    • plessok Re: GPW Warszawa 21.04.07, 19:07
      nie wiem jak w Polsce,ale jak bylem kolo London Stock Exchenge to mnie nie
      wpuscili:(
    • plessok Re: GPW Warszawa 21.04.07, 19:08
      najlepiej zadzwon do dzialu informacji i bedziesz wiedziec
    • tut666 Re: GPW Warszawa 22.04.07, 10:44
      do budynku można wejść ale nie na główną sale jeśli nie masz przepustki
      dziennikarskiej bądź wykupionej wejściowki dla maklerów.
      • arenata1 Re: GPW Warszawa 22.04.07, 21:51
        hm szkoda, dzięki

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka