arenata1 21.04.07, 19:01 może głupie pytanie, ale czy każdy do budunku giełdy wejśc może? cy można tam być w ciągu dnia? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
plessok Re: GPW Warszawa 21.04.07, 19:07 nie wiem jak w Polsce,ale jak bylem kolo London Stock Exchenge to mnie nie wpuscili:( Odpowiedz Link Zgłoś
plessok Re: GPW Warszawa 21.04.07, 19:08 najlepiej zadzwon do dzialu informacji i bedziesz wiedziec Odpowiedz Link Zgłoś
tut666 Re: GPW Warszawa 22.04.07, 10:44 do budynku można wejść ale nie na główną sale jeśli nie masz przepustki dziennikarskiej bądź wykupionej wejściowki dla maklerów. Odpowiedz Link Zgłoś