Dodaj do ulubionych

AUTOSTRADA odciąży TRASĘ AK

16.07.04, 16:35
Jako mieszkaniec bloku przy trasie AK, wybudowanego X lat temu sprzeciwiam
się wpuszczaniu ruchu z autostrady na trasę AK.

Skoro autostrada od zawsze miała iść przez Ursynów, dlaczego teraz tylnymi
drzwiami wpuszcza się ją na trasę AK?
Obserwuj wątek
    • Gość: jacek tytulem wyjasnienia IP: *.u.mcnet.pl 16.07.04, 16:40
      jesli A2 dojdzie do Warszawy - bez dalszego ciagu - ruskie tiry rusza na polnoc
      i na wschod - a wiec ZAROWNO przez trase AK (planowana jako czesc via Baltica)
      jak i przez Ursynow

      zamiast dawac sie podpuszczac przeciw Ursynowowi - sprobuj zrozumiec, ze oni
      walcza i w twoim interesie

      trasy W-E (A2) i N-S (via Baltica, A1) od Konotopy powinny omijac Warszawe -
      tworzac zewnetrzny RING Warszawy

      nowy minister infrstruktury oreduja za A1 od Gdanska ....
      • varsava Re: tytulem wyjasnienia 16.07.04, 17:03
        Jak w moim interesie??? Przecież w momencie, gdy autostrada dojdzie do granic
        Warszawy, to wszystkie TIRy wjadą na trasę AK. Przecież oprwacowanie projektu
        obwodnicy przez Górę kalwarię będzie trwało lata. A co, do tego czasu przez
        kilka lat mam znosić wszystkie te samochody pod oknem. Niech jadą przez Ursynów.

        Gość portalu: jacek napisał(a):

        > jesli A2 dojdzie do Warszawy - bez dalszego ciagu - ruskie tiry rusza na
        polnoc
        >
        > i na wschod - a wiec ZAROWNO przez trase AK (planowana jako czesc via
        Baltica)
        >
        > jak i przez Ursynow
        >
        > zamiast dawac sie podpuszczac przeciw Ursynowowi - sprobuj zrozumiec, ze oni
        > walcza i w twoim interesie
        >
        > trasy W-E (A2) i N-S (via Baltica, A1) od Konotopy powinny omijac Warszawe -
        > tworzac zewnetrzny RING Warszawy
        >
        > nowy minister infrstruktury oreduja za A1 od Gdanska ....
        • Gość: corgan obwodnicą dla tirów jest droga krajowa nr50!!!! IP: 217.11.142.* 16.07.04, 18:30
          na trasie Mińsk Mazowiecki - Góra Kalwaria - Grójec - Mszczonów - Żyrardów -
          Sochaczew - Wyszogród a nie żadne drogi ekspresowe przez Warszawę.
          • varsava Re: obwodnicą dla tirów jest droga krajowa nr50!! 17.07.04, 08:02
            To niby czemu jezdza mi pod domem? - A po dojsciu do Warszawy autostrady bedzie
            ich jeszcze wiecej.

            Poza tym ruch samochodowy to nie tylko TIRy
            • avant-garde Re: obwodnicą dla tirów jest droga krajowa nr50!! 20.07.04, 10:17
              A czy przypadkiem nie przesadzasz?
    • lambda_oska Re: AUTOSTRADA odciąży TRASĘ AK 18.07.04, 08:18
      trzeba bylo myslec, jak sie mieszkanie kupowalo
      • Gość: jacek myslec trzeba cale zycie IP: *.u.mcnet.pl 19.07.04, 10:09
        > trzeba bylo myslec, jak sie mieszkanie kupowalo

        tak napisac moze osoba mloda i niedoswiadczona
    • Gość: jacek AUTOSTRADA odciąży TRASĘ AK IP: *.u.mcnet.pl 19.07.04, 10:56
      tak ale autostrada - a nie pokurcz tunelowy przez Ursynow

      brak polaczenia A2 - to wiekszy ruch na trasie AK

      zreszta w/g koncepcji gamoni z gddia trasa AK ma od Konotopy w gore stanowic
      czesc via Baltica

      zamiast jatrzyc na Ursynowian - zacznij myslec !!!!!

      • varsava Re: AUTOSTRADA odciąży TRASĘ AK 19.07.04, 18:23
        zgadzam sie, ze lepsza bylaby autostrada przez Ursynow, ale moze byc i zwykla
        trasa

        grunt, zeby odciazyc trase ak

        oczywiscie potem moga i budowac przez gore kalwarie - ale tam tez mozna sie
        spodziewac protestow a zanim zaczna budowac minie z 15 lat - natomiast trasa ak
        juz funkcjonuje

        wole przez ursynow za 3-4 lata, niz za 15 pod warszawa

        Gość portalu: jacek napisał(a):

        > tak ale autostrada - a nie pokurcz tunelowy przez Ursynow
        >
        > brak polaczenia A2 - to wiekszy ruch na trasie AK
        >
        > zreszta w/g koncepcji gamoni z gddia trasa AK ma od Konotopy w gore stanowic
        > czesc via Baltica
        >
        > zamiast jatrzyc na Ursynowian - zacznij myslec !!!!!
        >
        • Gość: jacek czemu jatrzysz ??? dziel i rzadz ??? IP: *.u.mcnet.pl 20.07.04, 10:29
          >zgadzam sie, ze lepsza bylaby autostrada przez Ursynow, ale moze byc i zwykla
          >trasa

          ale ja mowilem o autostardzie - a wiec NIE przez URSYNOW

          >grunt, zeby odciazyc trase ak

          to sluszny cel - przyjecie zasady ze autostardy OMIJAJA Warszawe - bedzie
          korzystne dla ciebie i twoich sasiadow

          >oczywiscie potem moga i budowac przez gore kalwarie - ale tam tez mozna sie
          >spodziewac protestow a zanim zaczna budowac minie z 15 lat - natomiast trasa
          >ak juz funkcjonuje

          wykupienie gruntow w okolicach g-k to gora 10 proc kosztow w Warszawie

          >wole przez ursynow za 3-4 lata, niz za 15 pod warszawa

          droge prze Ursynow mozna zastopowac skutecznie - wystarczy ze 'przyjazne'
          zlozy protest
      • varsava a myslec zacznij sam 19.07.04, 18:25
        a nie obrazasz wszystkich wokol na tym forum

        troche zastanowienia i refleksji
        • Gość: jacek bede nadal obrazal ludzi odmawiajacych myslenia IP: *.u.mcnet.pl 20.07.04, 10:31
          i popierajacych przekrety

          tak naprawde obrazaja siebie sami
          • varsava Re: bede nadal obrazal ludzi odmawiajacych myslen 20.07.04, 12:53
            tyle ze w ten sposob osmieszasz swoje poglady - i w efekcie tracisz

            tak funkcjonuje swiat

            Gość portalu: jacek napisał(a):

            > i popierajacych przekrety
            >
            > tak naprawde obrazaja siebie sami
            • Gość: jacek bede nadal obrazal ludzi odmawiajacych myslenia IP: *.u.mcnet.pl 20.07.04, 12:59
              to ciekawa obserwacja

              ty swoich rzeczywiscie nie mozesz osmieszyc - sa bowiem z definicji kompletna
              bzdura
              • varsava Re: bede nadal obrazal ludzi odmawiajacych myslen 20.07.04, 13:01
                TY, JAKIE TY MASZ WYKSZTALCENIE, CO? SKONCZYLES ZAWODOWKE?

                Gość portalu: jacek napisał(a):

                > to ciekawa obserwacja
                >
                > ty swoich rzeczywiscie nie mozesz osmieszyc - sa bowiem z definicji kompletna
                > bzdura
                • Gość: jacek bede nadal obrazal ludzi odmawiajacych myslenia IP: *.u.mcnet.pl 20.07.04, 13:03
                  nie mialem takiego zaszczytu - moge tylko podziwiac twoje zawodowe
                  wyksztalcenie

                  tokarz ???
                  • varsava Re: bede nadal obrazal ludzi odmawiajacych myslen 20.07.04, 13:25
                    trafiles - gratuluje :)))

                    Gość portalu: jacek napisał(a):

                    > nie mialem takiego zaszczytu - moge tylko podziwiac twoje zawodowe
                    > wyksztalcenie
                    >
                    > tokarz ???
                    • Gość: jacek bede nadal obrazal ludzi odmawiajacych myslenia IP: *.u.mcnet.pl 20.07.04, 13:26
                      tokarz - od tokowania
                      • varsava Re: bede nadal obrazal ludzi odmawiajacych myslen 20.07.04, 13:38
                        genialne sherlocku
                        • Gość: jacek bede nadal obrazal ludzi odmawiajacych myslenia IP: *.u.mcnet.pl 20.07.04, 13:41
                          elementary, watson

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka