Dodaj do ulubionych

Najtańsze mieszkania w Warszawie: nawet 3,5 tys...

IP: *.devs.futuro.pl 19.02.13, 11:12
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Obserwuj wątek
    • Gość: niekretynka [...] IP: *.adsl.inetia.pl 19.02.13, 11:20
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • drzewko_szczescia [...] 19.02.13, 11:26
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • kretynofil [...] 19.02.13, 12:26
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • rydzyk_fizyk [...] 19.02.13, 12:53
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • kretynofil [...] 19.02.13, 12:56
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
            • Gość: xxx [...] IP: *.scansafe.net 19.02.13, 13:09
              Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
              • Gość: QW [...] IP: *.t-mobile.pl 19.02.13, 14:33
                Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                • kretynofil [...] 19.02.13, 16:34
                  Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                  • mara571 [...] 19.02.13, 17:35
                    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                    • kretynofil [...] 19.02.13, 17:49
                      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                      • mara571 [...] 19.02.13, 17:54
                        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                  • rydzyk_fizyk [...] 19.02.13, 18:02
                    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                    • tom_aszek [...] 20.02.13, 13:14
                      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
                  • Gość: xxx [...] IP: *.scansafe.net 19.02.13, 21:54
                    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: żerań Najtańsze mieszkania w Warszawie: nawet 3,5 tys... IP: *.adsl.inetia.pl 19.02.13, 11:33
      Poza tym Atal Marina budują na Żeraniu nie na Tarchominie.
      Widocznie w redakcji Gazety myszy z Ogrodu Krasińskich zeżarły wszystkie mapy.
      • rydzyk_fizyk Re: Najtańsze mieszkania w Warszawie: nawet 3,5 t 19.02.13, 12:29
        Może ktoś ustawił mapę do góry nogami ;)
    • notremak Najtańsze mieszkania w Warszawie: nawet 3,5 tys... 19.02.13, 12:10
      "Na jednego emeryta (...) przypadają trzy dzieci". Jedno z nich właśnie napisało artykuł o Białołęce.
      • Gość: gość Re: Najtańsze mieszkania w Warszawie: nawet 3,5 t IP: *.ibaraki.ocn.ne.jp 19.02.13, 20:02
        Nie jedno z dzieci napisało, tylko jeden z dzieciów;)
    • Gość: . Re: Najtańsze mieszkania w Warszawie: nawet 3,5 t IP: *.dynamic.chello.pl 19.02.13, 12:10
      zrozum buraku, że to nie autor tekstu wymyśla te bzdurne tytuły.
      on tylko napisał artykulik. inny mądrala odpowiedzialny za to, żeby motłoch po przeczytaniu tytułu kliknął w link wymyślił właśnie coś co ma przykuć naszą uwagę .
      i dlatego na gazeta.pl i innych tabloidowych portalach typu onet, wp itd. tytuły są jakie są.

      jak widać dobrze im to idzie bo i ty i jak kliknęliśmy w link w który mieliśmy kliknąć.
    • Gość: Hania Tarchomin do wieś pod Jabłonną, a nie Warszawa!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.02.13, 12:12
      • Gość: murasek Re: Tarchomin do wieś pod Jabłonną, a nie Warszaw IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 19.02.13, 13:29
        taaa Tarchomin trochę starszy od Warszawy,a przed 1945 na połowie obecnego Mokotowa rosła kapusta i buraki ... no i tak już niektórym zostało hehehehe
    • asperamanka I to jest własnie kwintesencja paranoi. 19.02.13, 12:47
      "Po części stało się tak za sprawą Mostu Północnego, który spiął Białołękę z Bielanami, skracając części mieszkańców drogę do centrum. To dlatego firma Dom Development, wprowadzając w ubiegłym roku do sprzedaży nowy etap osiedla Klasyków powstającego u zbiegu ulic Klasyków i Krokwi, około dwóch kilometrów od nowego mostu, zaproponowała ceny mieszkań wahające się od prawie 6,4 do 8,4 tys. zł za metr kw. To drożej niż dwa lata temu kosztowały mieszkania pierwszego etapu (5,4-7,1 tys. zł za m kw.), choć w tym czasie ceny mieszkań w Warszawie i na Białołęce spadały."

      Na Białołęce mieszkania były względnie tanie, bo grunty były też względnie tanie. Bo nie było jak do tych mieszkań wygodnie i szybko dojechać. Ci, którzy tam kupowali, kupowali za niższą cenę w zamian za dyskomfort w podróżowaniu.

      Więc zbudowano za przeszło miliard Most Północny, ciągnie się tramwaj, i deweloperzy mający rezerwę wcześniej kupionych tańszych gruntów mogą podnieść ceny. I narzuty.
      Sprowadza się więcej ludzi, zatem mówi się o potrzebie kolejnego mostu i nowych tras komunikacyjnych za kolejne miliardy. Powstało sprzężenie zwrotne zasysające kolejne miliardy, tylko gubi się w tym gdzieś polityka rozwojowa dla całego miasta.

      Bo w tym samym czasie centrum się sypie i wyludnia z zamożniejszych mieszkańców, jako że pieniędzy na inwestycje poprawiające jakość życia w nim nie ma. I nie ma też na inne niezbędne inwestycje, które by ułatwiły komunikację i zmniejszyły korki, typu choćby Aleja Tysiąclecia, Trasa Olszynki Grochowskiej, tramwaj do Wilanowa, wiadukty w Dolinie Służewieckiej, itp., itd.
      • Gość: erin Re: I to jest własnie kwintesencja paranoi. IP: *.home.aster.pl 19.02.13, 13:39
        Ciekawie z tym Osiedlem Klasyków.
        Pierwszy etap wykonany naprawdę porządnie i metraże większe. W grudniu widziałem reklamy, że drugi etap osiedla łapał się na "Rodzinę Na Swoim". Więc jakim cudem drugi etap droższy niż pierwszy?
        • swiete.jeze Re: I to jest własnie kwintesencja paranoi. 19.02.13, 20:48
          Drugi etap sprzedają pod hasłem "15 minut do centrum", wcześniej była tylko "piękna, zielona okolica".
    • Gość: znawca To już wolę Nowy Dwór Mazowiecki - lepszy dojazd IP: *.tktelekom.pl 19.02.13, 13:12
      Nowy Dwór Mazowiecki (15 km od granic Warszawy).
      Buduje się tutaj setki mieszkań rocznie po niskich cenach, dojazd do centrum Warszawy koleją zabiera 30-40 minut (dojazd bezpośrednio do ścisłego centrum, na Służewiec, Okęcie lub do metra dw. Gdański).To krótszy czas dojazdu niż z wielu dzielnic Warszawy, gdzie mieszkania są za to znacznie droższe. Ponad 100 połączeń autobusowych na dobę do Warszawy. Większość nowych mieszkańców to właśnie Warszawiacy.

      2012 - około 200 oddanych mieszkań
      2013 - do oddania ok. 300-350 mieszkań

      Ceny już od 3 500 zł/ m^2

      Kilka przykładów inwestycji:
      www.bmi.com.pl
      www.banaszek-nieruchomosci.pl
      www.inzbudblonie.pl

      Za cenę niewielkiego mieszkania w Warszawie, można mieć znacznie większe lokum, a nawet mieszkać w swoim domu.
      • Gość: Jkasd To nazywasz wygodnymi pociągami? IP: *.tktelekom.pl 19.02.13, 13:16
        www.novikom.webd.pl/viewpage.php?page_id=3
        Przecież wszystkie pociągi obsługiwane są klimatyzowanymi składami typu Elf kursującymi z prędkością 130-160 km/h. Dla mnie to zbyt szybko i nie lubię klimatyzacji!
        • swiete.jeze Re: To nazywasz wygodnymi pociągami? 19.02.13, 20:49
          Gość portalu: Jkasd napisał(a):

          > www.novikom.webd.pl/viewpage.php?page_id=3
          > Przecież wszystkie pociągi obsługiwane są klimatyzowanymi składami typu Elf kur
          > sującymi z prędkością 130-160 km/h. Dla mnie to zbyt szybko i nie lubię klimaty
          > zacji!

          :D
      • Gość: erin Re: To już wolę Nowy Dwór Mazowiecki - lepszy doj IP: *.home.aster.pl 19.02.13, 13:32
        A pociąg się popsuje i w godzinach szczytu 1.5 godziny do granic Warszawy :-)
        W Płońsku jeszcze tańsze, to czemu by nie tam? A może w Grudziądzu?
        Jak ktoś nie ma kasy to ma jednak przechlapane życie.
        Codzienne dojazdy z Nowego Dworu Mazowieckiego - masakra.
        • Gość: podróżnik Re: To już wolę Nowy Dwór Mazowiecki - lepszy doj IP: *.tktelekom.pl 19.02.13, 13:55
          Elfy się nie psują :)
      • Gość: QW Re: To już wolę Nowy Dwór Mazowiecki - lepszy doj IP: *.t-mobile.pl 19.02.13, 13:36
        Wg PKP do centrum czas dojazdu to 40 minut, więc nie wiem skąd ci wyszło 30, na dodatek pociągi jeżdżą znacznie rzadziej niż autobusy. Ja wolę zapłacić ciut więcej i być w pracy po 30 minutach od wyjścia z domu niż jechać 50 minut na służew pociągiem.
        Zresztą do stacji trzeba dojść/dojechać to samo w Warszawie.
        • Gość: Jkasd Re: To już wolę Nowy Dwór Mazowiecki - lepszy doj IP: *.tktelekom.pl 19.02.13, 13:54
          Gość portalu: QW napisał(a): Ja wolę zapłacić ciut w
          > ięcej i być w pracy po 30 minutach od wyjścia z domu niż jechać 50 minut na słu
          > żew pociągiem.

          Skąd 30 minut? Chyba nie z Tarchomina na Słuzew;)
          • Gość: QW Re: To już wolę Nowy Dwór Mazowiecki - lepszy doj IP: *.t-mobile.pl 19.02.13, 14:26
            A kto Ci powiedział że mieszkam na tarchominie. Po prostu jeden typ bezczelnie nagania mieszkania w NDM, a ja zdecydowanie wolę mieszkać blisko centrum Warszawy.
            • Gość: Jkasd Re: To już wolę Nowy Dwór Mazowiecki - lepszy doj IP: *.tktelekom.pl 19.02.13, 14:29
              Autor odnosił się do artykuły na temat mieszkań na Tarchominie. Woli NDM z dojazdem na Słuzewiec w 50 minut niż Tarchomin za wyższą cenę z dłuższym dojazdem z przesiadkami.
        • Gość: ale Re: To już wolę Nowy Dwór Mazowiecki - lepszy doj IP: *.internetia.net.pl 19.02.13, 20:39
          na Służew to ty pociągiem na pewno nie dojedziesz
    • Gość: LOL po Ursynowie/Słoikowie powstał Słoików II:) IP: *.dynamic.chello.pl 19.02.13, 14:04
    • Gość: kolumienka Najtańsze mieszkania w Warszawie: nawet 3,5 tys... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.02.13, 14:41
      dla przykładu nowe budownictwo, gotowe do wprowadzenia już w czerwcu na warszawskiej Woli za mniej niż 6tys za metr - w Na Sowińskiego 24 :) także wystarczy trochę poszukać i można znaleźć prawdziwe perełki w dobrej cenie :)
      • Gość: Jaro Re: Najtańsze mieszkania w Warszawie: nawet 3,5 t IP: *.dynamic.chello.pl 19.02.13, 17:06
        ja rozumiem ze ta cena to w mieszkaniu 120 m2, na parterze, nad wjazdem do garażu, i koło altanki smietnikowej? aha i od północnej strony, okna na jedna stronę...
    • Gość: aborygen jedna Białołęka utrzymuje niejedną fabrykę słoików IP: *.play-internet.pl 19.02.13, 15:12
      wieczorami w weekendy słychać tylko dzwonienie siat ze słoikami od rodziców z roli. Czasem nawet pół swiniaka się trafi. Ale zajmuje wtedy połowę golfa dwójki. No chyba że ktoś na wiochę jedzie swoim służbowym focusem na warszawskich numerach, wtedy swiniak mieści się za kratką kombi.
    • freejazzy Koleją do centrum 19.02.13, 15:13
      Wspomniane osiedle Atal Marina leży dwa rzuty beretem od PKP Warszawa-Żerań. Gdyby ludzie byli informowani o zaletach kolei aglomeracyjnej i przyzwyczajeni do korzystania z tego środka transportu to nikt o zamieszkaniu na osiedlu leżącym w bezpośredniej bliskości przystanku kolejowego nie napisałby "wyrzeczenie".
      Dojazd do W-wy Centralnej z Żerania linią S3 to 21 minut. Życzę powodzenia w osiągnięciu takiego czasu przejazdu np. z Nowego Bemowa czy tzw. Miasteczka Wilanów - osiedli nie wiedzieć czemu dużo bardziej prestiżowych, chociaż komunikacyjnie znajdujących się na głębokim zadupiu...
      • kretynofil Chciałbym tylko zwrócić uwagę... 19.02.13, 16:40
        ...że praca w prestiżowej kawiarni na dworcu centralnym, w charakterze parkingowego przy PKiN albo na stanowisku sprzedawczyni w McDonalds to nie są szczyty marzeń ambitnego pracownika. Problem jest taki, że z tego Dworca Centralnego trzeba potem jeszcze dostać się do miejsca gdzie się pracuje (a z reguły nie jest to Dworzec Centralny) i często zajmuje to kolejne 30 minut. W tym czasie z Nowego Bemowa czy Wilanowa spokojnie dojedzie się do większości lokalizacji w mieście...
        • freejazzy Re: Chciałbym tylko zwrócić uwagę... 19.02.13, 16:58
          > Problem jest taki, że z tego Dworca Centralnego trzeba
          > potem jeszcze dostać się do miejsca gdzie się pracuje

          Nic nie stoi na przeszkodzie. Po prostu nie wysiadasz ze wspomnianej przeze mnie linii S3 na dworcu centralnym i po 14 minutach jesteś w zagłębiu biurowców przy al. Żwirki i Wigury a po kolejnych paru minutach jesteś na Służewcu Przemysłowym, mecce białych kołnierzyków.
          Tam oczywiście również jest McDonalds, w GalMoku, więc jeśli reflektujesz to możesz podrzucić tam swoje CV ;>
        • mara571 jest jeszcze drobny szczegol: 19.02.13, 17:39
          ani pracownika kawiarni, ani parkingowego, ani ekspedientek w Zlotych Tarasach nie stac na zakup mieszkania. Ani na Zeraniu, ani na Bialolece.
          Nawet w programie Deweloper na Naszym.
    • Gość: Skobel Najtańsze mieszkania w Warszawie: nawet 3,5 tys... IP: *.play-internet.pl 20.02.13, 02:23
      Odnośnie zdjecia z Osiedle Atal Marina firmy Atal na Tarchominie przy ul. Krzyżówki obok Kanału Żerańskieg

      To osiedle jest budowane na ŻERANIU.
    • pawelnyczaj Re: Najtańsze mieszkania w Warszawie: nawet 3,5 t 20.02.13, 11:26
      Z tym mieszkaniem za 3500 za metr to przesada. musiała to być jakaś zadłużona rudera. Nawet w Kielcach, w których rynek pracy nie należy przecież do najlepszych (zalety związane z położeniem miasta, bliskością przyrody i umiarkowanymi rozmiarami to już inna kwestia, choć może na ceny ma wpływ) przeciętna cena mieszkania oscyluje wokół 4000 za metr a częstokroć nawet używane mieszkania w nie najnowszych blokach ową cenę nieraz sporo przekraczają. Jednak jak dla mnie we wszystkich miastach ceny są zbyt wysokie w stosunku do przeciętnych zarobków (nie średnich, bo średnią zaburzają najbogatsi). Przeciętne zarobki to teraz zwykle poniżej 2000 na miesiąc i nawet w Warszawie takie się zdarzają. Jest więc przestrzeń do dalszych obniżek (czytaj urealnienia cen).
    • Gość: Siwa Najtańsze mieszkania w Warszawie: nawet 3,5 tys... IP: *.icpnet.pl 20.02.13, 21:23
      Ceny nieruchomości w Warszawie to dla mnie obcy temat, no ale przyjdzie mi tam wylądować, więc… robię rekonesans.
      Podążając za artykułem: 6,2tys/mkw średnia cena za mieszkanie na Białołęce, a na ile dobrze wypada 3,9tys./mkw za dom na Ursynowie? Tyle wychodzi u dewelopera, przy którym póki co obstajemy: www.domyursynow.pl/sprzedaz-domow-warszawa-ursynow-kuropatwy-6-po-3990-za-m2 - no i tak na spokojnie, bez emocji chciałabym to (w sensie: ceny) zweryfikować…
    • ravenheart1 30 m.kw za 130 000 22.02.13, 23:17

      Mieszkanie w nowowybudowanym budynku w okolicach Włodarzewskiej.
      130 tys za 30 m.kw daje 4.333 zł/m., więc całkiem przyzywoity rezultat.

      Gdzie jest haczyk ?
      Otóż mieszkanie jest na poziomie "-1", czyli suterena ...

      I tylko takie niepełnowartościowe mieszkania moga kosztowac w przedziale 3.5 tys - 4.5 tys/m
    • Gość: dd Marża dewelopera to ponad 30 % ceny sprzedaży IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 24.02.13, 09:04
      Marża dewelopera przekracza 30 %, wiec jest miejsce na obniżkę. W ostatnich 7 latach te firmy bardzo mocno się wzbogaciły a wiadomo że budowa metra mieszkania to połowa ceny sprzedaży:
      www.kredytnet.pl/marza_dewelopera_wynosi_ponad_30,51.html
    • Gość: alkaline Re: Najtańsze mieszkania w Warszawie: nawet 3,5 t IP: *.dynamic.chello.pl 26.01.16, 15:06
      Podobają mi się takie domy i osiedla jak Villa Campina, zawsze chciałam mieszkać na takim osiedlu, świetne miejsce do zamieszkania z rodziną, rozważam od jakiegoś czasu przeprowadzkę poza centrum, zobaczę dokładnie ofertę w nadchodzący weekend, organizują dni otwarte.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka