Gość: pjuk IP: 5.5R3D* / *.cache.pol.co.uk 13.04.05, 01:19 Jurek, trzymaj sie ! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: marcin Leverkusen IP: *.espol.com.pl 13.04.05, 09:30 pamietam ten cwiercfinal w Leverkusen....coz Dudek wtedy sie nie popisal, nie mial wpadki, ale nie wykazal sie niczym nazdwyczajnym wpuszcajac 4 bramki...tak wiec, Dudi - o ile zagrasz - TERAZ ALBO NIGDY, powtorki nie bedzie. NA PEWNO Odpowiedz Link Zgłoś
pawelzaw Re: Leverkusen 13.04.05, 10:09 Tak, czy siak - to powinny być ostatnie dni Dudka w liverpoolu. Anglicy zrobią wszystko, żeby wymusić na Benitezie grę Carssona. Po pierwsze, chca mieć bramkarza reprezentacji, który regularnie gra w klubie, po drugie: nie grający Dudek to potencjalne osłabienie reprezentacji Polski przed meczami w el. M.Ś. (na rękę angolom) Na dodatek Dudek jest w formie, rzekłbym, średniej, więc nawet jeśli zagra z Juve, nawet jeśli rozegra mecz zycia to juz powinien z menadżerem ostro szukać nowego klubu. A liverpool mu w tym na pewno pomoże bo Jurek ma jedną z największych pensji w klubie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Not Re: Leverkusen IP: *.aster.pl / *.aster.pl 13.04.05, 10:13 4 bramki w Leverkusen???? masz z...stą pamięć Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Don Muezzin Re: Leverkusen IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.04.05, 19:55 Było 4:2 - wiosna 2002 - piekny mecz Odpowiedz Link Zgłoś
kamilar Re: Środa w Lidze Mistrzów: Dudka być albo nie by 13.04.05, 10:10 Ci co czepiają się gola puszczonego przez dudka z leverkusen, niech się przyjrzą bramce puszczonej przez Cecha, wczoraj (chodzi o tą pierwszą) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alphonsinho Re: Środa w Lidze Mistrzów: Dudka być albo nie by IP: *.aster.pl / *.aster.pl 13.04.05, 10:12 życzę Jurkowi takiego występu jak niedawno z Francją w Paryżu! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: les paul Re: Środa w Lidze Mistrzów: Dudka być albo nie by IP: *.aster.pl / *.aster.pl 13.04.05, 10:15 nie mędzić! przed meczami wspieramy naszych, wierzymy w nich mędzenie możecie zawsze wykonać po nieudanym meczu dotyczy również meczów Kadry Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Michał Gołębiowski Re: Środa w Lidze Mistrzów: Dudka być albo nie by IP: *.mrozy.sdi.tpnet.pl 13.04.05, 10:27 Dudek powoli kończy kariere w Liverpoolu i powinien wracć do kraju, jestem kibicem Juve i wierze ,ze wgra 2:0 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dif Re: Środa w Lidze Mistrzów: Dudka być albo nie by IP: 62.95.90.* 13.04.05, 11:31 Madre slowa.Tak trzymac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 21 Jurek walcz, ale cos czuje, ze Benitez Carsona IP: *.chello.pl 13.04.05, 10:46 wybierze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: P. Re: Środa w Lidze Mistrzów: Dudka być albo nie by IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.04.05, 10:52 "A nikt nie sprawdzi go lepiej niż bezlitośnie skuteczny Trezeguet" tu autor dal sie chyba poniesc fantazji... drugiego tak nieskutecznego napastnika to ze swieca szukac...;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: eq Re: Środa w Lidze Mistrzów: Dudka być albo nie by IP: *.aster.pl / *.aster.pl 13.04.05, 14:23 a Trezeguet to chyba na lawie bedzie siedzial. wiec o czym on pisze? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: guttek Re: Środa w Lidze Mistrzów: Dudka być albo nie by IP: *.chello.pl 13.04.05, 11:14 Jurek!!!!!!!!najlepszy jestes...jestesmy z Tobą!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bydle_rogate Re: Środa w Lidze Mistrzów: Dudka być albo nie by IP: 195.205.42.* 13.04.05, 12:01 W zeszłym roku o tej porze padał deszcz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koneser dudek=szmata=0=wstyd=bomba zegarowa IP: *.his.uni.torun.pl 13.04.05, 15:17 ale jako kibic manu kocham go, wiadomo za co:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wlodek Chryzostom DUDI JESTESMY Z TOBA IP: 212.160.138.* 13.04.05, 16:23 DASZ RADE DUDI. niech cie tylko wystawi!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic Re: Środa w Lidze Mistrzów: Dudka być albo nie by IP: *.wola1.demo.net.pl / *.demo.net.pl 13.04.05, 17:00 Tylko broń Boże aby nie komentował meczu p.Szpakowski.Ten chłop nie najmniejszego pojecia o piłce.Ta telewizja z chodzi na psy dając takich ludzi. Odpowiedz Link Zgłoś
cza_ha Re: być albo nie by Live ale nie Jerzego 13.04.05, 17:22 Stary numer 'po brytyjsku' . Wpierw coś sknocą(S.Carson) potem wystawią Gurków do walki(teraz Naszego Dudiego), a jak ci zrobią swoje, to się im nawet nie podziękuje - chyba żeby opie. Na miejscu Jerzego zostawiłbym w bramce młodego. Angole dopiero by zobaczyli,jak -by Carson wpuścił tak ze 3trzy na Stadio delle Alpi. Sytyacja jest bardzo, bardzo trudna Dudi kilka razy udowodnił w meczach repry jaki jest - a Anglicy muszą pisać o nim byle co, bo przecież GRAMY W JEDNEJ GRUPIE DO MŚ, to co mają go chwalić? Kto nie zMieciem tego zmieciem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: retor Re: być albo nie by Live ale nie Jerzego IP: *.aster.pl / *.aster.pl 13.04.05, 17:25 Nie no, nie przesadzaj. Dudi miał chora pachwine i tylko dlatego grał Carson. A tabloidy pisały o nim jeszcze przed tym jak Polska trafiła do grupy z Anglią. Odpowiedz Link Zgłoś
cza_ha Re: być albo nie by Live ale nie Jerzego 13.04.05, 18:07 Trzymam się swojej wersji - przesadzają Brytole z wynoszeniem każdego swojego,na -wet miernego.Dudi musi mieć oparcie w nas= kibicach i w swojej znakomitej grze, i to jest robione. Kto nie zMieciem tego zmieciem Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zasnuty Angole chcą Carsona IP: *.chello.pl 13.04.05, 18:11 taka jest niestety prawda. w swoim kilkudziesięciu milionowym kraju nie umieli wykształcić żadnego dobrego bramkarza i teraz ślinią się przed każdym utalentowanym nastolatkiem bez względu czy jest wystarczająco dojrzały i odpowiedzialny żeby występować w pierwszym składzie. Więc lobbują Carsona do gry w pierwszym składzie liverpoolu licząc że dzięki temu się rozwinie się na światową gwiazdę. Ale muszą oni pamiętać że Carson jest TYLKO utalentowanym nastolatkiem - to czy będzie dobrym, czy nawet bardzo dobrym, bramkarzem okarze się za kilka lat. Oczywiście Dudek nie jest też całkowicie bez winy - w swojej karierze na wyspach miał kilka kompromitujących meczy. Ale czy te kilka meczy jest wystarczającym powodem, aby krytykować Jurka po każdym meczu? NIe. Odporność psychiczna, najważniejsza chyba na pozycji bramkarza, ma swoje granice. Jerzemu nie jest łatwo bronić wiedzą, że tuż za nim czai się Carson, a prasa po każdym straconym golu robi sobie z niego maskotkę do bicia. Podsumowując: JUREK - TRZYMAJ SIĘ !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Quii Re: Angole chcą Carsona IP: *.pl / 217.153.39.* 13.04.05, 18:37 do dudka nic nie mam i dlatego niech siedzi na ławce bo juve pojedzie angoli (nawet z capello jako trenerem) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: khermes Re: Środa w Lidze Mistrzów: Dudka być albo nie by IP: *.u.mcnet.pl 13.04.05, 19:14 uprzejmie donoszę, że bramkarz broni strzały, nie strzałów. bronić strzałów mógłby asystujący napastnik blokujący obrońców. dziękuję. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cyg@nek Dudi! trzymam kciuki. IP: *.osk.enformatic.pl 13.04.05, 20:44 Moja sympatia jest po stronie Dudiego i Liverpoolu, ale Juventus jest zbyt silny. Będą bęcki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Miki Re: Środa w Lidze Mistrzów: Dudka być albo nie by IP: *.aster.pl 13.04.05, 21:15 Na razie 0:0. Dudek ma czyste konto. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: les paul Dudka być IP: *.aster.pl / *.aster.pl 13.04.05, 21:15 a poza tym ten tytuł jest histeryczny, tak jak poprzednio "Dudek kontra Krzynówek" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: les paul Re: po meczu IP: *.aster.pl / *.aster.pl 13.04.05, 22:50 no i git jest! i po co było mędzić przed meczem Pana Jurka? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kk Re: Środa w Lidze Mistrzów: Dudka być albo nie by IP: *.ath.bielsko.pl 14.04.05, 15:00 Odpowiedz Link Zgłoś