Dodaj do ulubionych

Środa w Lidze Mistrzów: Dudka być albo nie być

IP: 5.5R3D* / *.cache.pol.co.uk 13.04.05, 01:19
Jurek, trzymaj sie !
Obserwuj wątek
    • Gość: marcin Leverkusen IP: *.espol.com.pl 13.04.05, 09:30
      pamietam ten cwiercfinal w Leverkusen....coz Dudek wtedy sie nie popisal, nie
      mial wpadki, ale nie wykazal sie niczym nazdwyczajnym wpuszcajac 4 bramki...tak
      wiec, Dudi - o ile zagrasz - TERAZ ALBO NIGDY, powtorki nie bedzie. NA PEWNO
      • pawelzaw Re: Leverkusen 13.04.05, 10:09
        Tak, czy siak - to powinny być ostatnie dni Dudka w liverpoolu.
        Anglicy zrobią wszystko, żeby wymusić na Benitezie grę Carssona. Po pierwsze,
        chca mieć bramkarza reprezentacji, który regularnie gra w klubie, po drugie:
        nie grający Dudek to potencjalne osłabienie reprezentacji Polski przed meczami
        w el. M.Ś. (na rękę angolom)
        Na dodatek Dudek jest w formie, rzekłbym, średniej, więc nawet jeśli zagra z
        Juve, nawet jeśli rozegra mecz zycia to juz powinien z menadżerem ostro szukać
        nowego klubu.
        A liverpool mu w tym na pewno pomoże bo Jurek ma jedną z największych pensji w
        klubie.
      • Gość: Not Re: Leverkusen IP: *.aster.pl / *.aster.pl 13.04.05, 10:13
        4 bramki w Leverkusen????
        masz z...stą pamięć
        • Gość: Don Muezzin Re: Leverkusen IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.04.05, 19:55
          Było 4:2 - wiosna 2002 - piekny mecz
    • kamilar Re: Środa w Lidze Mistrzów: Dudka być albo nie by 13.04.05, 10:10
      Ci co czepiają się gola puszczonego przez dudka z leverkusen, niech się przyjrzą
      bramce puszczonej przez Cecha, wczoraj (chodzi o tą pierwszą)
    • Gość: Alphonsinho Re: Środa w Lidze Mistrzów: Dudka być albo nie by IP: *.aster.pl / *.aster.pl 13.04.05, 10:12
      życzę Jurkowi takiego występu jak niedawno z Francją w Paryżu!
    • Gość: les paul Re: Środa w Lidze Mistrzów: Dudka być albo nie by IP: *.aster.pl / *.aster.pl 13.04.05, 10:15
      nie mędzić!
      przed meczami wspieramy naszych, wierzymy w nich
      mędzenie możecie zawsze wykonać po nieudanym meczu

      dotyczy również meczów Kadry
      • Gość: Michał Gołębiowski Re: Środa w Lidze Mistrzów: Dudka być albo nie by IP: *.mrozy.sdi.tpnet.pl 13.04.05, 10:27
        Dudek powoli kończy kariere w Liverpoolu i powinien wracć do kraju, jestem
        kibicem Juve i wierze ,ze wgra 2:0
      • Gość: dif Re: Środa w Lidze Mistrzów: Dudka być albo nie by IP: 62.95.90.* 13.04.05, 11:31
        Madre slowa.Tak trzymac.
    • Gość: 21 Jurek walcz, ale cos czuje, ze Benitez Carsona IP: *.chello.pl 13.04.05, 10:46
      wybierze
    • Gość: P. Re: Środa w Lidze Mistrzów: Dudka być albo nie by IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.04.05, 10:52
      "A nikt nie sprawdzi go lepiej niż bezlitośnie skuteczny Trezeguet"
      tu autor dal sie chyba poniesc fantazji... drugiego tak nieskutecznego
      napastnika to ze swieca szukac...;)
      • Gość: eq Re: Środa w Lidze Mistrzów: Dudka być albo nie by IP: *.aster.pl / *.aster.pl 13.04.05, 14:23
        a Trezeguet to chyba na lawie bedzie siedzial. wiec o czym on pisze?
    • Gość: guttek Re: Środa w Lidze Mistrzów: Dudka być albo nie by IP: *.chello.pl 13.04.05, 11:14
      Jurek!!!!!!!!najlepszy jestes...jestesmy z Tobą!!!
      • Gość: bydle_rogate Re: Środa w Lidze Mistrzów: Dudka być albo nie by IP: 195.205.42.* 13.04.05, 12:01
        W zeszłym roku o tej porze padał deszcz
        • Gość: koneser dudek=szmata=0=wstyd=bomba zegarowa IP: *.his.uni.torun.pl 13.04.05, 15:17
          ale jako kibic manu kocham go, wiadomo za co:))))
    • Gość: Wlodek Chryzostom DUDI JESTESMY Z TOBA IP: 212.160.138.* 13.04.05, 16:23
      DASZ RADE DUDI. niech cie tylko wystawi!!
    • Gość: kibic Re: Środa w Lidze Mistrzów: Dudka być albo nie by IP: *.wola1.demo.net.pl / *.demo.net.pl 13.04.05, 17:00
      Tylko broń Boże aby nie komentował meczu p.Szpakowski.Ten chłop nie
      najmniejszego pojecia o piłce.Ta telewizja z chodzi na psy dając takich ludzi.
      • cza_ha Re: być albo nie by Live ale nie Jerzego 13.04.05, 17:22
        Stary numer 'po brytyjsku' . Wpierw coś sknocą(S.Carson) potem wystawią Gurków
        do walki(teraz Naszego Dudiego), a jak ci zrobią swoje, to się im nawet nie
        podziękuje - chyba żeby opie.

        Na miejscu Jerzego zostawiłbym w bramce młodego. Angole dopiero by zobaczyli,jak
        -by Carson wpuścił tak ze 3trzy na Stadio delle Alpi. Sytyacja jest bardzo,
        bardzo trudna
        Dudi kilka razy udowodnił w meczach repry jaki jest - a Anglicy muszą pisać o
        nim byle co, bo przecież GRAMY W JEDNEJ GRUPIE DO MŚ, to co mają go chwalić?
        Kto nie zMieciem tego zmieciem
        • Gość: retor Re: być albo nie by Live ale nie Jerzego IP: *.aster.pl / *.aster.pl 13.04.05, 17:25
          Nie no, nie przesadzaj. Dudi miał chora pachwine i tylko dlatego grał Carson.
          A tabloidy pisały o nim jeszcze przed tym jak Polska trafiła do grupy z Anglią.
          • cza_ha Re: być albo nie by Live ale nie Jerzego 13.04.05, 18:07
            Trzymam się swojej wersji - przesadzają Brytole z wynoszeniem każdego swojego,na
            -wet miernego.Dudi musi mieć oparcie w nas= kibicach i w swojej znakomitej grze,
            i to jest robione.
            Kto nie zMieciem tego zmieciem
    • Gość: zasnuty Angole chcą Carsona IP: *.chello.pl 13.04.05, 18:11
      taka jest niestety prawda.
      w swoim kilkudziesięciu milionowym kraju nie umieli wykształcić żadnego dobrego
      bramkarza i teraz ślinią się przed każdym utalentowanym nastolatkiem bez
      względu czy jest wystarczająco dojrzały i odpowiedzialny żeby występować w
      pierwszym składzie. Więc lobbują Carsona do gry w pierwszym składzie liverpoolu
      licząc że dzięki temu się rozwinie się na światową gwiazdę. Ale muszą oni
      pamiętać że Carson jest TYLKO utalentowanym nastolatkiem - to czy będzie
      dobrym, czy nawet bardzo dobrym, bramkarzem okarze się za kilka lat. Oczywiście
      Dudek nie jest też całkowicie bez winy - w swojej karierze na wyspach miał
      kilka kompromitujących meczy. Ale czy te kilka meczy jest wystarczającym
      powodem, aby krytykować Jurka po każdym meczu? NIe. Odporność psychiczna,
      najważniejsza chyba na pozycji bramkarza, ma swoje granice. Jerzemu nie jest
      łatwo bronić wiedzą, że tuż za nim czai się Carson, a prasa po każdym straconym
      golu robi sobie z niego maskotkę do bicia.
      Podsumowując:
      JUREK - TRZYMAJ SIĘ !!!
      • Gość: Quii Re: Angole chcą Carsona IP: *.pl / 217.153.39.* 13.04.05, 18:37
        do dudka nic nie mam i dlatego niech siedzi na ławce bo juve pojedzie angoli
        (nawet z capello jako trenerem)
    • Gość: khermes Re: Środa w Lidze Mistrzów: Dudka być albo nie by IP: *.u.mcnet.pl 13.04.05, 19:14
      uprzejmie donoszę, że bramkarz broni strzały, nie strzałów. bronić strzałów
      mógłby asystujący napastnik blokujący obrońców. dziękuję.
    • Gość: cyg@nek Dudi! trzymam kciuki. IP: *.osk.enformatic.pl 13.04.05, 20:44
      Moja sympatia jest po stronie Dudiego i Liverpoolu, ale Juventus jest zbyt
      silny. Będą bęcki.
    • Gość: Miki Re: Środa w Lidze Mistrzów: Dudka być albo nie by IP: *.aster.pl 13.04.05, 21:15
      Na razie 0:0. Dudek ma czyste konto.
    • Gość: les paul Dudka być IP: *.aster.pl / *.aster.pl 13.04.05, 21:15
      a poza tym ten tytuł jest histeryczny, tak jak poprzednio "Dudek kontra
      Krzynówek"
    • Gość: les paul Re: po meczu IP: *.aster.pl / *.aster.pl 13.04.05, 22:50
      no i git jest!
      i po co było mędzić przed meczem Pana Jurka?
    • Gość: kk Re: Środa w Lidze Mistrzów: Dudka być albo nie by IP: *.ath.bielsko.pl 14.04.05, 15:00
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka