Gość: mati Re: Juventus Turyn IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 20.09.03, 23:33 michal_sl napisał: > Juvntus to cioty jakich dawno swiat nie widzial!!!!!!!!! chcialbym zeby w polskiej lidze graly takie cioty, ktore by docieraly do finalu ligi mistrzow... zastanow sie co mowisz.. Odpowiedz Link Zgłoś
adriannowak10 Re: Juventus Turyn 23.09.03, 10:57 Ciota to cię robił zobaczysz ze juve wygra champions league i lige Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marta Re: Juventus Turyn IP: *.autocom.pl 23.09.03, 18:17 FORZA JUVE!!!! CO TO BY BYLO ZA ZYCIE BEZ JUVE?!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marta Re: nowy ZWYCIĘZCA ligi mistrzów IP: *.autocom.pl 23.09.03, 18:19 FORZA JUVE!!!! CO TO BY BYLO ZA ZYCIE BEZ JUVE?!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 10 Szymon Re: Juventus Turyn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.09.03, 15:41 JUVENTUS TO OBECNIE NAJLEPSZA DRUŻYNA SWIATA, O KTÓREJ MOŻNA MÓWIĆ SAME NAJLEPSZE SŁOWA Forza la Juve la Juve la Juve ale! E Bianconera La Bella Signora! Ale la Juve la Juve la Juve ale! Solo la Juve! E Grande la Juve ale! Naprzód Juve biało-czarna Piękna Damo Ale Juve Tylko Juve! Wielki Juve! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piocio Re: Juventus Turyn IP: 80.51.242.* 31.10.03, 00:03 juve wygra lige mistrzów,bo jest wielki Odpowiedz Link Zgłoś
juve_maciek Re: Juventus Turyn 31.10.03, 00:48 Gość portalu: piocio napisał(a): > juve wygra lige mistrzów,bo jest wielki a miałeś jakieś wątpliwości co do tego ?? heh... JUVE_maciek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: -=Q3A=--=D@min-= Juventus Turyn najlebszy w swiecie IP: *.rzeszow.sdi.tpnet.pl 02.11.03, 13:55 Jve jest nalebszym klubem na swiecie ten klub lubie najbardziej jest moim idolemmmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!::):):) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DAREK Re: Juventus Turyn IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 04.11.03, 12:46 JUVE ZDOBĘDZIE W TYM SEZONIE LIGE MISTRZÓW I MISTRZOSTWO Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hshdgs Re: Juventus Turyn IP: *.dolsat.pl 04.11.03, 15:34 zamnikj sie menelu głupi bo nie wiesz że juve jest najlepsze, a cioty to jedynie mozna nazwać rome,arsenal i barcelone Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Luke Re: Juventus Turyn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.03, 09:32 Bardzo lubię Juventus... ... właśnie dlatego cieszę się w lidze mistrzów Juventus wygrał z Realem Madryt... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jujuj Re: Juventus Turyn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.03, 09:51 hilgukyfiuyfougfouh Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: >Kosu< Re: Juventus Turyn IP: *.srodmiescie.v.pl 15.11.03, 19:39 Sama jesteś ciotą, ty wyruchana kurwo. Juve jest najlepszy, a ty musiałes miec chyba orgazm jak to pisałeś. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: arek siemak Re: Juventus Turyn IP: *.pieszyce.sdi.tpnet.pl 19.11.03, 09:36 jestescie rewelacyjni Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marcin Re: Juventus Turyn IP: 24.244.162.* 11.12.03, 03:54 Juve to jest swietna druzyna pokazala to w meczu z olimpiakosem! Powinna byc odmladzana i szlofowac swe mlode talenty takie jak Maresca i Miccoli Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marcin Re: Juventus Turyn IP: 24.244.162.* 11.12.03, 03:54 Juve to jest swietna druzyna pokazala to w meczu z olimpiakosem! Powinna byc odmladzana i szlofowac swe mlode talenty takie jak Maresca i Miccoli Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marcin Re: Juventus Turyn IP: 24.244.162.* 11.12.03, 03:54 Juve to jest swietna druzyna pokazala to w meczu z olimpiakosem! Powinna byc odmladzana i szlofowac swe mlode talenty takie jak Maresca i Miccoli Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: test Re: Juventus Turyn test IP: *.dsl.siol.net 16.12.03, 05:26 Przedstawiam poniżej całe moje osobiste spojrzenie na sprawę trucia ludzi pavulonem w łódzkim pogotowiu wyrażam przekonanie ze jest ono jak najbardziej zbliżone do rzeczywistości starałam się tekst podporządkować pewnym elementom, aspektom tej sprawy Wczoraj w wiadomościach łódzkich oraz wiadomościach ogólnopolskich w tvp podano iż drugi sanitariusz jest podejrzany o trucie w karetkach pogotowia pavulonem .zatem.... RACZEJ WYSTĘPUJE CZARNA LICZBA czarna liczba = jest to liczba przestępstw nie wykrytych i wykrytych tego samego rodzaju Pojecie czarnej liczby występuje w ~~Nauce Kryminalistyka Liczba co najmniej dwóch trucicieli sugeruje istnienie tak zwanej ~~czarnej cyfry ,ciemnej liczby. Wykryto podejrzanych o trucie Andrzeja N oraz Karola B oby dwoje przyznało się iż truło ludzi. DOTARCIE DO LUDZI ZE SMUTNĄ PRAWDĄ Do wielu ludzi na pewno jeszcze nawet z dwa miesiące temu nie dotarła prawda iż mogli by stać się potencjalnymi ofiarami. Uświadomiłam sobie stopień niewiedzy gdy byłam np. raz z drobnostkom w przychodni zdrowia i w trakcie luźniej bezcelowej rozmowy która zabijać miała tylko czas nadepnęłam jakby niechcąco na temat Łowców Skór moja współrozmówczyni pacjentka oczekująca w kolejce do lekarza była totalnie zielona w tym temacie. Nawet jak dotarło to do ludzi funkcjonował jakby mit tak zwanego ~ czarnego konia "Jeden zły wszyscy inni nie tak źli" teraz został ten mit obalony Policja toczyła, drążyła tą sprawę jak woda widać drążyła jak woda w skale miała oparcie i ma w dokumentacji CHORA PRAWDA CIEMNEJ STRONY BEZWZGLEDNEGO SWIATA CZŁOWIEK W NIM MOZE STAC SIE TOWAREM NAWET GDY NIE WYRAZA NA TO ZGODY Człowiek to towar prostytutka sprzedająca się jest towarem przedmiotem ale nie tylko prostytutka to towar ciało to również towar dla płatnych zabójców według mojego zdania ci sanitariusze to również bezwzględni handlarze bardzo wieloma ciałami. Towarem do odstrzału może stać się również niewygodny biznesmen jak w rekonstrukcji w telewizyjnym 997. Jak się okazało są płatni zabójcy którzy zamiast kulom z pistoletu zabijają pawulonem na akord okazuje się że ciało to towar w każdej formie martwej czy żywej sam fakt zaistnienia sytuacji gdy sanitariusz sprzedaje ciało czyjeś powinno być równoznaczne z traktowaniem osobnika który handluje narkotykami. Osobnika który porusza się z broniom maszynową od razu się zauważy na ulicy zresztą nie będzie się pokazywał z pistoletem maszynowym nie będzie tak głupi schowa go pod płaszcz Ale osobnika który wstrzykuje pawulon i jest sanitariuszem w karetce pogotowia nie ma jak zauważyć nie sposób i on o tym wie nie musi strzelać na ulicy przecież za nielegalne posiadanie broniii dostał by piec lat ale gdy działa chemią jest jak duch wydawało mu się ze jest jak duch niewidzialny fakt sprzedaży ludzkich zwłok powinien być karany tak jak handel narkotykami albo jeszcze ciężej jak mówię tutaj przybliżam pokrewne sytuacje PRAWDOPODOBNY SYSTEM SELEKCJI OFIAR KTÓRY ZAPEWNE UŁATWIAŁ TE WYCZYNY To prawda że np. Porządni ludzie pracodawcy mają podobny system selekcji jak antyżyciodawcy młodzi coś dostają starzy nie dostają a jak dostają to mało kiedy ale u pracodawców nie jest się ofiarom która płaci życiem W Oświęcimiu też był podobny system selekcji młodzi się nadają starzy się nie nadają Dla truciciela zapewne też młodzi się nadają do życia starzy nie nadają się Zabawa w Pana Boga. chociaż co do wyróżniania młodych przez potencjalnego truciciela jak pomyślę to tez nie można być pewnym nie do końca bo przecież jak by do karetki trafiła w stanie ciężkim 20 letnia dziewczyna ale ważąca 120 kg. kilo to niewiadomo może by uznał ze nie pasuje do tego świata i też by dostała chemiczny bilet na tamten świat o nazwie pawulon CO KRYJE SIE W MÓZGU TRUCICIELA? I CHANDLARZA ZWŁOK ? niewiadomo co kryło się w mózgu pavuloniarza gdy zapewne uśmiercał jakiegoś 70 latka co może się kłębić w głowie u takiego potwora może coś w stylu" i tak już swoje pożył" , "dziesięć lat dłużej czy krócej co mu za różnica", "umrze w miarę młodo nie będzie cierpiał" " a może bardziej perfidne nawet było "Umrzyj szybciej i młodziej i pozostaw po sobie świeższe ciało" to i tak za proste jego myśli by były na pewno ? zapewne wykreował jeszcze bardziej chore głębsze myśli które wzmacniały to co czynił Może Większość sanitariuszy to bierni lub tez czynni handlarze zwłok bo sanitariusz ma być jak żołnierz ma mieć wysokie morale to chyba jasne a właśnie ten może ? ten system łapownictwa przerobił sanitariuszy na Małych żołnierzyków harcerzyków o niskim morale tak mi się wydaje On ma stoczyć walkę z wrogiem ze śmiercią nierzadko czy zawsze dzielnie walczył ? co mógł myśleć taki zdeprawowany do w woli do walki o czyjeś życie sanitariusz ? "mało mi płacą" i " i tak go nie zabijam jak inni" " jestem dobry przeciez w tym co robię" "robię wszystko co należy do mnie" i dalej " i tak już na pewno nie żyje". to w ogóle podważa jakie były robione jak przeprowadzane reanimacje przez tych którzy nie truli MECHANIZMY NAPEDZAJĄCE SYTUACJE KTÓRA UMOZLIWIAŁA CHANDEL ZWŁOKAMI Lekarze nie zdają sobie sprawy nie zdawali ? z Faktu ze mogą się przyczyniać niechcąco do tego że ludzie stają się łatwymi ufnymi ofiarami .....Lekarze nie zdają sobie sprawy że są być może początkowym trybikiem mechanizmu.......opisanego poniżej Ludzie nie myślą że ktoś (jakiś osobnik w fartuchu) może mieć mentalność weterynarza bo kojarzą go odruchowo nie raz na pewno z lekarzem Tu działa jakiś mechanizm Ufności..........on działa tez w przyrodzie W Jakimś filmie przyrodniczym ekolodzy przyjechali filmować morskie wydry nauczyli je jeść z własnej ręki nauczyli je że każdy powtarzam każdy! człowiek to coś dobrego zwierzęta polubiły ludzi i zaprzyjaźniły się pozwalały się nawet głaskać jednak ekolodzy musieli wyjechać......do swoich domów byli przeciez tylko na badaniach naukowych po roku czasu ekolodzy znowu wrócili w to samo miejsce okazało się że już nie było wydr morskich że wszystkie zostały wybite co do sztuki co do jednej jak cały las w pień okazało się że gdy ekolodzy wyjechali od razu na ich miejsce przyjechali kłusownicy dowiedzieli się od prostych tamtejszych mieszkańców ze wydry same podpływały do kłusowników myśląc że dostaną coś do jedzenia kłusownik dał jeść ale gdy zwierze było zajęte jedzeniem z jednej ręki to z drugiej ręki dostało kijem po głowie ....gdyby wydry uciekały i nie nauczyły się ufać ludziom to kłusownicy nie wybili by ich tyle, ale kłusownicy skorzystali właśnie z tego mechanizmu .......w świecie ludzkim taki pogrom by był nie możliwy to wiadomo.. tutaj w sytuacji łowców skór każdy człowiek to coś dobrego mogło być zastąpione(---) każdy człowiek w fartuchu to coś dobrego niestety nieeee! CZŁOWIEK JEST DOBRY ! A NAWET JAK JAKIŚ NIE JEST DOBRY TO WOBEC SILNEGO PRAWA MUSI BYĆ DOBRY . W służbie zdrowia nie powinno być miejsca na chaos tam ma być musi być porządek jak w wojsku znowu wejdę trochę w świat zwierząt ............ Ja nawet pamiętam że jakiś treser od tygrysów mówił że co trzydziesty tygrys jak obliczyli naukowcy wyraża silną agresje wobec człowieka jakoś to jest tak w DNA że tak jest Potem treser gdy chciał określić co który człowiek jest niebezpieczny może tak sobie gadał żartował ale mówił że co trzeci czyli Co trzydziesty tygrys jest niebezpieczny ale człowiek co trzeci jest groźny .Tak sobie gadał żartował ? próbował pomniejszyć realne zagrożenie wobec faktu czym się zajmował ? ale może swoją żartobliwą jak ~retoryką? trafił jakąś w cześć prawdy ja ogólnie uważam że człowiek jest dobry ale w Chaosie może w nim się przejawiać objawiać zezwierzęcenie ....które jestem przekonana zaistniało w polskiej służbie zdrowia w dużej skali przejawiające się pod różnymi postaciami. WYPŁYNIECIE CAŁEJ SPRAWY NA WIERZCH ORAZ NIE PRZYJMOWANIE TEJ SPRAWY DO WIADOMOSCI PRZEZ CZESC MEDIÓW W POLSCE Można przypomnieć jakie oderwane total Odpowiedz Link Zgłoś