Dodaj do ulubionych

Juventus Turyn

    • Gość: mati Re: Juventus Turyn IP: *.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl 20.09.03, 23:33
      michal_sl napisał:

      > Juvntus to cioty jakich dawno swiat nie widzial!!!!!!!!!

      chcialbym zeby w polskiej lidze graly takie cioty, ktore by
      docieraly do finalu ligi mistrzow... zastanow sie co mowisz..
    • adriannowak10 Re: Juventus Turyn 23.09.03, 10:57
      Ciota to cię robił zobaczysz ze juve wygra champions league i lige
    • Gość: marta Re: Juventus Turyn IP: *.autocom.pl 23.09.03, 18:17
      FORZA JUVE!!!!
      CO TO BY BYLO ZA ZYCIE BEZ JUVE?!!!!!!!
    • Gość: marta Re: nowy ZWYCIĘZCA ligi mistrzów IP: *.autocom.pl 23.09.03, 18:19
      FORZA JUVE!!!!
      CO TO BY BYLO ZA ZYCIE BEZ JUVE?!!!!!!!
    • Gość: 10 Szymon Re: Juventus Turyn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.09.03, 15:41
      JUVENTUS TO OBECNIE NAJLEPSZA DRUŻYNA SWIATA, O KTÓREJ MOŻNA
      MÓWIĆ SAME NAJLEPSZE SŁOWA

      Forza la Juve la Juve la Juve ale!
      E Bianconera La Bella Signora!
      Ale la Juve la Juve la Juve ale!
      Solo la Juve! E Grande la Juve ale!

      Naprzód Juve
      biało-czarna Piękna Damo
      Ale Juve
      Tylko Juve! Wielki Juve!
    • Gość: Ania Re: Juventus Turyn IP: *.acn.waw.pl 27.09.03, 23:33
      Juve per sempre!
    • Gość: piocio Re: Juventus Turyn IP: 80.51.242.* 31.10.03, 00:03
      juve wygra lige mistrzów,bo jest wielki
      • juve_maciek Re: Juventus Turyn 31.10.03, 00:48
        Gość portalu: piocio napisał(a):

        > juve wygra lige mistrzów,bo jest wielki

        a miałeś jakieś wątpliwości co do tego ?? heh...


        JUVE_maciek
    • Gość: -=Q3A=--=D@min-= Juventus Turyn najlebszy w swiecie IP: *.rzeszow.sdi.tpnet.pl 02.11.03, 13:55
      Jve jest nalebszym klubem na swiecie ten klub lubie najbardziej
      jest moim
      idolemmmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!::):):)
    • Gość: DAREK Re: Juventus Turyn IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 04.11.03, 12:46
      JUVE ZDOBĘDZIE W TYM SEZONIE LIGE MISTRZÓW I MISTRZOSTWO
    • Gość: hshdgs Re: Juventus Turyn IP: *.dolsat.pl 04.11.03, 15:34
      zamnikj sie menelu głupi bo nie wiesz że juve jest najlepsze, a cioty to
      jedynie mozna nazwać rome,arsenal i barcelone
    • Gość: Luke Re: Juventus Turyn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.03, 09:32
      Bardzo lubię Juventus...
      ... właśnie dlatego cieszę się w lidze mistrzów Juventus wygrał
      z Realem Madryt...
    • Gość: jujuj Re: Juventus Turyn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.03, 09:51
      hilgukyfiuyfougfouh
    • Gość: >Kosu< Re: Juventus Turyn IP: *.srodmiescie.v.pl 15.11.03, 19:39
      Sama jesteś ciotą, ty wyruchana kurwo. Juve jest najlepszy, a ty musiałes miec
      chyba orgazm jak to pisałeś.
    • Gość: arek siemak Re: Juventus Turyn IP: *.pieszyce.sdi.tpnet.pl 19.11.03, 09:36
      jestescie rewelacyjni
    • Gość: Marcin Re: Juventus Turyn IP: 24.244.162.* 11.12.03, 03:54
      Juve to jest swietna druzyna pokazala to w meczu z olimpiakosem!
      Powinna byc odmladzana i szlofowac swe mlode talenty takie jak
      Maresca i Miccoli
    • Gość: Marcin Re: Juventus Turyn IP: 24.244.162.* 11.12.03, 03:54
      Juve to jest swietna druzyna pokazala to w meczu z olimpiakosem!
      Powinna byc odmladzana i szlofowac swe mlode talenty takie jak
      Maresca i Miccoli
    • Gość: Marcin Re: Juventus Turyn IP: 24.244.162.* 11.12.03, 03:54
      Juve to jest swietna druzyna pokazala to w meczu z olimpiakosem!
      Powinna byc odmladzana i szlofowac swe mlode talenty takie jak
      Maresca i Miccoli
    • Gość: test Re: Juventus Turyn test IP: *.dsl.siol.net 16.12.03, 05:26
      Przedstawiam poniżej całe moje osobiste spojrzenie
      na sprawę trucia ludzi pavulonem w łódzkim pogotowiu
      wyrażam przekonanie ze jest ono jak najbardziej zbliżone
      do rzeczywistości starałam się tekst podporządkować
      pewnym elementom, aspektom tej sprawy

      Wczoraj w wiadomościach łódzkich oraz wiadomościach ogólnopolskich w tvp
      podano iż drugi sanitariusz jest podejrzany o trucie w karetkach pogotowia pavulonem .zatem....

      RACZEJ WYSTĘPUJE CZARNA LICZBA
      czarna liczba = jest to liczba przestępstw nie wykrytych i wykrytych tego samego rodzaju
      Pojecie czarnej liczby występuje w ~~Nauce Kryminalistyka
      Liczba co najmniej dwóch trucicieli sugeruje istnienie tak zwanej ~~czarnej cyfry ,ciemnej liczby.
      Wykryto podejrzanych o trucie Andrzeja N oraz Karola B oby dwoje przyznało się iż truło ludzi.

      DOTARCIE DO LUDZI ZE SMUTNĄ PRAWDĄ

      Do wielu ludzi na pewno jeszcze nawet z dwa miesiące temu nie dotarła prawda iż mogli by stać się
      potencjalnymi ofiarami. Uświadomiłam sobie stopień niewiedzy gdy byłam np. raz z drobnostkom w przychodni zdrowia
      i w trakcie luźniej bezcelowej rozmowy która zabijać miała tylko czas nadepnęłam jakby
      niechcąco na temat Łowców Skór moja współrozmówczyni pacjentka oczekująca w kolejce do lekarza
      była totalnie zielona w tym temacie. Nawet jak dotarło to do ludzi funkcjonował jakby mit tak zwanego ~ czarnego
      konia "Jeden zły wszyscy inni nie tak źli" teraz został ten mit obalony
      Policja toczyła, drążyła tą sprawę jak woda widać drążyła jak woda w skale miała oparcie i ma w dokumentacji

      CHORA PRAWDA CIEMNEJ STRONY BEZWZGLEDNEGO SWIATA CZŁOWIEK W NIM MOZE STAC SIE TOWAREM
      NAWET GDY NIE WYRAZA NA TO ZGODY

      Człowiek to towar prostytutka sprzedająca się jest towarem przedmiotem
      ale nie tylko prostytutka to towar ciało to również towar dla płatnych zabójców
      według mojego zdania ci sanitariusze to również bezwzględni handlarze bardzo wieloma ciałami.
      Towarem do odstrzału może stać się również niewygodny biznesmen jak w rekonstrukcji w telewizyjnym 997. Jak się okazało są płatni zabójcy którzy
      zamiast kulom z pistoletu zabijają pawulonem na akord okazuje się że ciało to towar w każdej formie martwej czy żywej
      sam fakt zaistnienia sytuacji gdy sanitariusz sprzedaje ciało czyjeś powinno być równoznaczne z traktowaniem
      osobnika który handluje narkotykami.
      Osobnika który porusza się z broniom maszynową od razu się zauważy na ulicy zresztą nie będzie się pokazywał z
      pistoletem maszynowym nie będzie tak głupi schowa go pod płaszcz Ale osobnika który wstrzykuje pawulon i jest sanitariuszem
      w karetce pogotowia nie ma jak zauważyć nie sposób i on o tym wie nie musi strzelać na ulicy przecież za nielegalne posiadanie broniii dostał by piec lat ale gdy działa chemią jest jak duch wydawało mu się ze jest jak duch niewidzialny
      fakt sprzedaży ludzkich zwłok powinien być karany tak jak handel narkotykami albo jeszcze ciężej
      jak mówię tutaj przybliżam pokrewne sytuacje

      PRAWDOPODOBNY SYSTEM SELEKCJI OFIAR KTÓRY ZAPEWNE UŁATWIAŁ TE WYCZYNY

      To prawda że np. Porządni ludzie pracodawcy mają podobny system selekcji jak antyżyciodawcy
      młodzi coś dostają starzy nie dostają a jak dostają to mało kiedy
      ale u pracodawców nie jest się ofiarom która płaci życiem
      W Oświęcimiu też był podobny system selekcji młodzi się nadają starzy się nie nadają
      Dla truciciela zapewne też młodzi się nadają do życia starzy nie nadają się Zabawa w Pana Boga.
      chociaż co do wyróżniania młodych przez potencjalnego truciciela jak pomyślę to tez nie można być pewnym
      nie do końca bo przecież jak by do karetki trafiła w stanie ciężkim 20 letnia dziewczyna ale ważąca 120 kg.
      kilo to niewiadomo może by uznał ze nie pasuje do tego świata i też by dostała chemiczny bilet na tamten świat o nazwie pawulon

      CO KRYJE SIE W MÓZGU TRUCICIELA? I CHANDLARZA ZWŁOK ?

      niewiadomo co kryło się w mózgu pavuloniarza gdy zapewne uśmiercał jakiegoś 70 latka co może się kłębić w głowie u takiego potwora
      może coś w stylu" i tak już swoje pożył" , "dziesięć lat dłużej czy krócej co mu za różnica", "umrze w miarę młodo nie będzie cierpiał" " a może bardziej perfidne nawet było "Umrzyj szybciej i młodziej i pozostaw po sobie świeższe ciało"
      to i tak za proste jego myśli by były na pewno ? zapewne wykreował jeszcze bardziej chore głębsze myśli które wzmacniały to co czynił
      Może Większość sanitariuszy to bierni lub tez czynni handlarze zwłok bo

      sanitariusz ma być jak żołnierz ma mieć wysokie morale to chyba jasne
      a właśnie ten może ? ten system łapownictwa przerobił sanitariuszy na
      Małych żołnierzyków harcerzyków o niskim morale
      tak mi się wydaje On ma stoczyć walkę z wrogiem ze śmiercią nierzadko czy zawsze dzielnie walczył ?
      co mógł myśleć taki zdeprawowany do w woli do walki o czyjeś życie sanitariusz ?
      "mało mi płacą" i " i tak go nie zabijam jak inni" " jestem
      dobry przeciez w tym co robię" "robię wszystko co należy do mnie" i dalej " i tak już na pewno nie żyje". to w ogóle podważa
      jakie były robione jak przeprowadzane reanimacje przez tych którzy nie truli


      MECHANIZMY NAPEDZAJĄCE SYTUACJE KTÓRA UMOZLIWIAŁA CHANDEL ZWŁOKAMI

      Lekarze nie zdają sobie sprawy nie zdawali ? z Faktu ze mogą się przyczyniać niechcąco do tego że
      ludzie stają się łatwymi ufnymi ofiarami .....Lekarze nie zdają sobie sprawy że są być może początkowym trybikiem mechanizmu.......opisanego poniżej

      Ludzie nie myślą że ktoś (jakiś osobnik w fartuchu) może mieć mentalność weterynarza bo kojarzą go
      odruchowo nie raz na pewno z lekarzem

      Tu działa jakiś mechanizm Ufności..........on działa tez w przyrodzie

      W Jakimś filmie przyrodniczym ekolodzy przyjechali filmować morskie wydry nauczyli je jeść z własnej ręki nauczyli je że każdy powtarzam każdy! człowiek to coś dobrego zwierzęta polubiły ludzi i zaprzyjaźniły się pozwalały się nawet głaskać
      jednak ekolodzy musieli wyjechać......do swoich domów byli przeciez tylko na badaniach naukowych
      po roku czasu ekolodzy znowu wrócili w to samo miejsce okazało się że już nie było wydr
      morskich że wszystkie zostały wybite co do sztuki co do jednej jak cały las w pień okazało się że gdy ekolodzy wyjechali od razu na ich miejsce przyjechali kłusownicy dowiedzieli się od prostych tamtejszych mieszkańców ze wydry same podpływały do kłusowników myśląc że dostaną coś do jedzenia kłusownik dał jeść ale gdy zwierze było zajęte jedzeniem z jednej ręki to z drugiej ręki dostało kijem po głowie ....gdyby wydry uciekały i nie nauczyły się ufać ludziom to kłusownicy
      nie wybili by ich tyle, ale kłusownicy skorzystali właśnie z tego mechanizmu .......w świecie ludzkim taki pogrom by był nie możliwy to wiadomo..
      tutaj w sytuacji łowców skór każdy człowiek to coś dobrego mogło być zastąpione(---) każdy człowiek w fartuchu to coś dobrego niestety nieeee!

      CZŁOWIEK JEST DOBRY ! A NAWET JAK JAKIŚ NIE JEST DOBRY TO WOBEC SILNEGO PRAWA MUSI BYĆ DOBRY .

      W służbie zdrowia nie powinno być miejsca na chaos tam ma być musi być porządek jak w wojsku
      znowu wejdę trochę w świat zwierząt ............
      Ja nawet pamiętam że jakiś treser od tygrysów mówił że co trzydziesty tygrys jak obliczyli naukowcy wyraża
      silną agresje wobec człowieka jakoś to jest tak w DNA że tak jest Potem treser gdy chciał określić co który człowiek jest niebezpieczny może tak sobie gadał żartował ale mówił że co trzeci czyli Co trzydziesty tygrys jest niebezpieczny ale człowiek co trzeci jest groźny .Tak sobie gadał żartował ? próbował pomniejszyć realne zagrożenie wobec faktu czym się zajmował ? ale może swoją
      żartobliwą jak ~retoryką? trafił jakąś w cześć prawdy ja ogólnie uważam że człowiek jest dobry ale w Chaosie może w nim się
      przejawiać objawiać zezwierzęcenie ....które jestem przekonana zaistniało w polskiej służbie zdrowia w dużej skali przejawiające się pod różnymi postaciami.


      WYPŁYNIECIE CAŁEJ SPRAWY NA WIERZCH ORAZ NIE PRZYJMOWANIE TEJ SPRAWY DO WIADOMOSCI
      PRZEZ CZESC MEDIÓW W POLSCE

      Można przypomnieć jakie oderwane total
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka