Dodaj do ulubionych

Polska gra o zwycięstwo w Baku

    • piwi77 Chłopcy, byliscie wspaniali, dziękujemy. 02.06.07, 22:40
      Potraficie wygrywać, nawet wtedy, gdy wydaje sie, że wszystko jest przeciw Wam.
      Kochamy Was!
    • Gość: Bartei Polska gra o zwycięstwo w Baku IP: *.flashnet.pl 02.06.07, 22:49
      Błaszczykowski zdecydowanie nie był bezbarwny
      Minus dla autora za nieoglądanie meczu :-/
    • wilhelm100 nasi ida jak burza 02.06.07, 22:59
      6-0 z San Marino !!!!
    • Gość: kkkk Re: Polska gra o zwycięstwo w Baku IP: *.adsl.inetia.pl 02.06.07, 23:05
      "Gole padają przecież i w pierwszej i w ostatniej minucie."

      A co na to Polska mysl szkoleniowa ktora zawsze twierdzi ze "szybko strzelona
      bramka ustawila mecz...??"
    • Gość: phihp Polska gra o zwycięstwo w Baku IP: *.atol.com.pl 02.06.07, 23:21
      "Bezbarwny Błaszczykowski"? Czy oglądaliśmy ten sam mecz?
      • Gość: waldi Re: Polska gra o zwycięstwo w Baku IP: *.chello.pl 02.06.07, 23:24
        No to chyba ten kto pisał ten news z mecza był na jkimś innym boisku??...Przecież Błaszczu był nr 1 w pierwszej połowie...On sterował całą grą...Chyba redaktorzyna meczu nie widziałą;/
    • michal.augustyniak NO I SUPER! 02.06.07, 23:23
      POL-SKAAAAAAA-LALALALALALALALALA!!!

      Bo Serpentor tak karze!
    • Gość: bartek Polska gra o zwycięstwo w Baku IP: *.cable.ubr01.hawk.blueyonder.co.uk 02.06.07, 23:37
      Bezbarwny Blaszczykowski??

      Gdyby nie ten 'bezbarwny' w pierwszej polowie moglibysmy powiedziec ze Azerowie grali przeciwko 11 drewnianym palikom
    • Gość: g.dubyab. pytanie do radia erewan: IP: *.citynet.pl 03.06.07, 00:14
      czy to prawda ze polacy wygraja mecz z ormianami w erewaniu? odpowiedz: tak, to
      prawda, z tym, ze nie polacy, a iranczycy; nie w erewaniu, a w teheranie; nie z
      ormianami, a z amerykanami; nie wygraja, a przegraja; i nie mecz, a wojne...
      • Gość: mm Re: pytanie do radia erewan: IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.06.07, 00:28
        zdaniem Redaktora Błońskiego, wrześniowy mecz na stadionie Zawiszy odbył się w Warszawie, więc mnie już nic nie jest w stanie zdziwić.
        choć jego wiedza geograficzna to i tak nic w porównaniu z jego polszczyzną...
    • znajdaaa Re: Polska gra o zwycięstwo w Baku 03.06.07, 02:54
      hurrraaaaa
      • Gość: bierwiono redaktor, ktory jest kibolem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.06.07, 07:16
        Ten gazetowy bajarz ma mentalnosc kibola: z jakiegos powodu nie lubi
        Blaszczykowskiego i "daje temu wyraz".
        Czyzby tak bardzo Blaszczykowski zalazl za skore Legiuni w ktorej rozkochany
        jest ów redaktor?
        A jezykiem polskim posługuje się pan redaktor gorzej niż Rasiak nogą
        • pppiotrow Re: redaktor, ktory jest kibolem 03.06.07, 09:12
          Faktycznie, można napisać wszystko o Polakach w tym meczu (piłka nożna to
          przecież taki sport gdzie można dorabiać dowolne legendy), ale mówić że
          Błaszczykowski był "bezbarwny", to przyznanie że nie oglądało się tego meczu !!!

          Może nie jestem obiektywny. Dla mnie Błaszczykowski to jest teraz najlepszy
          gracz reprezentacji. Mógłby spokojnie grać na swojej pozycji w solidnym
          zachodnim klubie...
    • Gość: blaszcz Polska gra o zwycięstwo w Baku IP: *.multicon.pl 03.06.07, 09:19
      Błaszczykowki "bezbarwny" !?!?!
      A kto się wyróżnił w tym meczu ? Koniarek ? Brzęczek ?
      Panie redaktorze, ja wiem że relację trzeba szybko przekazać, ale warto
      wcześniej podpytać o fakty kogoś kto oglądał mecz ...
    • Gość: Berbeć Polska gra o zwycięstwo w Baku IP: *.devs.futuro.pl 03.06.07, 09:20
      Wreście właściwy czlowiek na właściwym miejscu,Brawo dla P.Benhhakera,to człowiek o ogromnej wiedzy i harakterze,nie to co nasi udających wielkich zadufanych w sobie ćmoków,Janas,Engel którzy mysleli że są wielkimi a teraz komentują innych w TV,pouczają.paranoja.że też TV musi ich zapraszać,tak fachowych komentarzy jak Jacka Gmocha,nikt nie przebije,to czlowiek którego trzeba i można godzinami słuchać.Pozdrowienia dla p,Jacka
    • Gość: Berbeć Polska gra IP: *.devs.futuro.pl 03.06.07, 09:25
      A swoją drogą czy każdy mecz musi komentować ta papla Szpakowski toć rzygać sie chce jak go sie slucha,dobrze że można go wyłączyc i oglągać mecz słuchając np.muzykę,TV,powinna udostępnic dzwięk ze stadionu bez głupowatych komentarzy pokroju szpakowskiego.dlaczego nie komentuje meczy np.Boniek to fachowiec,nie to co Szpakowski ,...paranoja z tym kimś
    • Gość: tomand2 Jeśli trener tak stawia na żurawskiego... IP: *.aster.pl 03.06.07, 09:31
      to jest jedno wyjście- niech sam zrezygnuje z gry w reprezentacji bo szkoda
      drużyny...
    • garbusmoneta Polska gra o zwycięstwo w Baku 03.06.07, 09:39
      fantastyczny mecz. ogladalem mieszancow z ameryki pld.- anglia. nie dorastaja
      naszym do piet. wygramy z nimi "z palcem w dupie". bedziemy mistrzami europy,
      eurazji i calej planety.
    • Gość: (gość portalu) Polska gra o zwycięstwo w Baku IP: *.adsl.inetia.pl 03.06.07, 09:40
      Polacy do BOJU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Gość: pablo ciekawe jaki mecz oglądał pan Błoński?! IP: *.bojko.krakow.pl 03.06.07, 10:13
      panie Błoński - z całym szacunkiem dla pana 'dokonań' dziennikarskich, ale
      dzisiejszy artykuł to kompromitacja!
      jak można pisać m.in. że Błaszczykowski był bezbarwny?! proszę sobie
      prześledzić statystyki I połowy: ile razy ten zawodnik celnie podawał,
      dryblował, dośrodkowywał, ile fauli wymusił, rzutów rożnych, ile miał odbiorów
      i jak długo utrzymywał się przy piłce...
      z naszymi dziennikarzami jest równie kiepsko jak z infrastrukturą piłkarską
      przed finałami Euro2012!
      • Gość: soloo Re: ciekawe jaki mecz oglądał pan Błoński?! IP: *.lodz.mm.pl 03.06.07, 13:42
        Dokładnie, Błaszczykowski rządził. Nie mogłem uwierzyć jak go zdejmowali, no ale może by zmęczony, nie wiem.
        Pozdro
    • Gość: Zorro Polska gra o zwycięstwo w Baku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.07, 10:37
      Szpakowski jaki jest;kazdy slyszy.wg.niego wczorajszy mecz prowadzil sedzia z
      Rumunii
    • Gość: azzurra3 Polska gra o zwycięstwo w Baku IP: *.sds.uw.edu.pl 03.06.07, 11:18
      "na boisko za bezbarwnych Jakuba Błaszczykowskiego i Macieja Żurawskiego weszli..." Czy to nie przesada? Czasem powinno się nie tylko pisać, lecz także czytać później to, co się w pośpiechu napisało. Kto jak kto, ale Błaszczykowski bezbarwny nie był na pewno! On jeden ciągnął grę zespołu.
    • Gość: mt Polska gra o zwycięstwo w Baku IP: *.aster.pl 03.06.07, 11:36
      od razu widać że chłopaki wychowani na Sienkiewiczu nie Gombrowiczu:)
    • Gość: Mariusz Gdzie bramki? IP: *.elpos.net 03.06.07, 11:47
      Kurcze nie widzialem meczu, czy gdzieś w necie zobacze najciekawsze fragmenty z
      meczu włącznie z bramkami?
      • Gość: gucio Re: Gdzie bramki? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.07, 11:51
        Na youtube.com, wpisujesz w wyszukiwarce Azerbejdżan-Polska i masz.
        • Gość: Yorrick Ile płacili bukmacherzy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.07, 12:35
          Ile było za wynik 1:3? Ktoś wie?
          • Gość: em Zurawski IP: *.icm.edu.pl 03.06.07, 13:11
            no tak czyli Macius pewnie z Armenia znowu wyjdzie w pierwszym składzie,
            przedrepcze 60 minut i zmieni go Sagan
            • darko.polo Re: Zurawski 03.06.07, 13:45
              masz kolo rację
    • Gość: ewelinad ;( IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.07, 13:25
      ach wstyd wstyd ... zapomnialam o meczu... nie widzialam ;( buuuu
      nie wiecie kiedy powtorke jakas szykuja z tego spotkania????? :(
      • Gość: bercik Re: ;( IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.06.07, 13:47
        ludzie, mecz byl beznadziejny!! to azerom nalezało sie zwycięstwo! polacy grali
        beznadziejną kopaninę!
      • Gość: Jacek Re: ;( IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.07, 16:58
        Już jest:
        outspace.no-ip.org/Azerbejdzan-Polska_Mistrzostwa_Europy_2008_Eliminacje
        ;)
    • Gość: tomaszfeliks Błoński jesteś ślepy albo nieuczciwy IP: *.centertel.pl 03.06.07, 17:08
      Na jakim ty meczu byłeś redaktorku, w I połowie Błaszczykowski był najlepszy na
      placu. Wstyd!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka