piwi77 Chłopcy, byliscie wspaniali, dziękujemy. 02.06.07, 22:40 Potraficie wygrywać, nawet wtedy, gdy wydaje sie, że wszystko jest przeciw Wam. Kochamy Was! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bartei Polska gra o zwycięstwo w Baku IP: *.flashnet.pl 02.06.07, 22:49 Błaszczykowski zdecydowanie nie był bezbarwny Minus dla autora za nieoglądanie meczu :-/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kkkk Re: Polska gra o zwycięstwo w Baku IP: *.adsl.inetia.pl 02.06.07, 23:05 "Gole padają przecież i w pierwszej i w ostatniej minucie." A co na to Polska mysl szkoleniowa ktora zawsze twierdzi ze "szybko strzelona bramka ustawila mecz...??" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: phihp Polska gra o zwycięstwo w Baku IP: *.atol.com.pl 02.06.07, 23:21 "Bezbarwny Błaszczykowski"? Czy oglądaliśmy ten sam mecz? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: waldi Re: Polska gra o zwycięstwo w Baku IP: *.chello.pl 02.06.07, 23:24 No to chyba ten kto pisał ten news z mecza był na jkimś innym boisku??...Przecież Błaszczu był nr 1 w pierwszej połowie...On sterował całą grą...Chyba redaktorzyna meczu nie widziałą;/ Odpowiedz Link Zgłoś
michal.augustyniak NO I SUPER! 02.06.07, 23:23 POL-SKAAAAAAA-LALALALALALALALALA!!! Bo Serpentor tak karze! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bartek Polska gra o zwycięstwo w Baku IP: *.cable.ubr01.hawk.blueyonder.co.uk 02.06.07, 23:37 Bezbarwny Blaszczykowski?? Gdyby nie ten 'bezbarwny' w pierwszej polowie moglibysmy powiedziec ze Azerowie grali przeciwko 11 drewnianym palikom Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: g.dubyab. pytanie do radia erewan: IP: *.citynet.pl 03.06.07, 00:14 czy to prawda ze polacy wygraja mecz z ormianami w erewaniu? odpowiedz: tak, to prawda, z tym, ze nie polacy, a iranczycy; nie w erewaniu, a w teheranie; nie z ormianami, a z amerykanami; nie wygraja, a przegraja; i nie mecz, a wojne... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mm Re: pytanie do radia erewan: IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.06.07, 00:28 zdaniem Redaktora Błońskiego, wrześniowy mecz na stadionie Zawiszy odbył się w Warszawie, więc mnie już nic nie jest w stanie zdziwić. choć jego wiedza geograficzna to i tak nic w porównaniu z jego polszczyzną... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bierwiono redaktor, ktory jest kibolem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.06.07, 07:16 Ten gazetowy bajarz ma mentalnosc kibola: z jakiegos powodu nie lubi Blaszczykowskiego i "daje temu wyraz". Czyzby tak bardzo Blaszczykowski zalazl za skore Legiuni w ktorej rozkochany jest ów redaktor? A jezykiem polskim posługuje się pan redaktor gorzej niż Rasiak nogą Odpowiedz Link Zgłoś
pppiotrow Re: redaktor, ktory jest kibolem 03.06.07, 09:12 Faktycznie, można napisać wszystko o Polakach w tym meczu (piłka nożna to przecież taki sport gdzie można dorabiać dowolne legendy), ale mówić że Błaszczykowski był "bezbarwny", to przyznanie że nie oglądało się tego meczu !!! Może nie jestem obiektywny. Dla mnie Błaszczykowski to jest teraz najlepszy gracz reprezentacji. Mógłby spokojnie grać na swojej pozycji w solidnym zachodnim klubie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: blaszcz Polska gra o zwycięstwo w Baku IP: *.multicon.pl 03.06.07, 09:19 Błaszczykowki "bezbarwny" !?!?! A kto się wyróżnił w tym meczu ? Koniarek ? Brzęczek ? Panie redaktorze, ja wiem że relację trzeba szybko przekazać, ale warto wcześniej podpytać o fakty kogoś kto oglądał mecz ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Berbeć Polska gra o zwycięstwo w Baku IP: *.devs.futuro.pl 03.06.07, 09:20 Wreście właściwy czlowiek na właściwym miejscu,Brawo dla P.Benhhakera,to człowiek o ogromnej wiedzy i harakterze,nie to co nasi udających wielkich zadufanych w sobie ćmoków,Janas,Engel którzy mysleli że są wielkimi a teraz komentują innych w TV,pouczają.paranoja.że też TV musi ich zapraszać,tak fachowych komentarzy jak Jacka Gmocha,nikt nie przebije,to czlowiek którego trzeba i można godzinami słuchać.Pozdrowienia dla p,Jacka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Berbeć Polska gra IP: *.devs.futuro.pl 03.06.07, 09:25 A swoją drogą czy każdy mecz musi komentować ta papla Szpakowski toć rzygać sie chce jak go sie slucha,dobrze że można go wyłączyc i oglągać mecz słuchając np.muzykę,TV,powinna udostępnic dzwięk ze stadionu bez głupowatych komentarzy pokroju szpakowskiego.dlaczego nie komentuje meczy np.Boniek to fachowiec,nie to co Szpakowski ,...paranoja z tym kimś Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomand2 Jeśli trener tak stawia na żurawskiego... IP: *.aster.pl 03.06.07, 09:31 to jest jedno wyjście- niech sam zrezygnuje z gry w reprezentacji bo szkoda drużyny... Odpowiedz Link Zgłoś
garbusmoneta Polska gra o zwycięstwo w Baku 03.06.07, 09:39 fantastyczny mecz. ogladalem mieszancow z ameryki pld.- anglia. nie dorastaja naszym do piet. wygramy z nimi "z palcem w dupie". bedziemy mistrzami europy, eurazji i calej planety. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: (gość portalu) Polska gra o zwycięstwo w Baku IP: *.adsl.inetia.pl 03.06.07, 09:40 Polacy do BOJU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pablo ciekawe jaki mecz oglądał pan Błoński?! IP: *.bojko.krakow.pl 03.06.07, 10:13 panie Błoński - z całym szacunkiem dla pana 'dokonań' dziennikarskich, ale dzisiejszy artykuł to kompromitacja! jak można pisać m.in. że Błaszczykowski był bezbarwny?! proszę sobie prześledzić statystyki I połowy: ile razy ten zawodnik celnie podawał, dryblował, dośrodkowywał, ile fauli wymusił, rzutów rożnych, ile miał odbiorów i jak długo utrzymywał się przy piłce... z naszymi dziennikarzami jest równie kiepsko jak z infrastrukturą piłkarską przed finałami Euro2012! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: soloo Re: ciekawe jaki mecz oglądał pan Błoński?! IP: *.lodz.mm.pl 03.06.07, 13:42 Dokładnie, Błaszczykowski rządził. Nie mogłem uwierzyć jak go zdejmowali, no ale może by zmęczony, nie wiem. Pozdro Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zorro Polska gra o zwycięstwo w Baku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.07, 10:37 Szpakowski jaki jest;kazdy slyszy.wg.niego wczorajszy mecz prowadzil sedzia z Rumunii Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: azzurra3 Polska gra o zwycięstwo w Baku IP: *.sds.uw.edu.pl 03.06.07, 11:18 "na boisko za bezbarwnych Jakuba Błaszczykowskiego i Macieja Żurawskiego weszli..." Czy to nie przesada? Czasem powinno się nie tylko pisać, lecz także czytać później to, co się w pośpiechu napisało. Kto jak kto, ale Błaszczykowski bezbarwny nie był na pewno! On jeden ciągnął grę zespołu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mt Polska gra o zwycięstwo w Baku IP: *.aster.pl 03.06.07, 11:36 od razu widać że chłopaki wychowani na Sienkiewiczu nie Gombrowiczu:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mariusz Gdzie bramki? IP: *.elpos.net 03.06.07, 11:47 Kurcze nie widzialem meczu, czy gdzieś w necie zobacze najciekawsze fragmenty z meczu włącznie z bramkami? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gucio Re: Gdzie bramki? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.07, 11:51 Na youtube.com, wpisujesz w wyszukiwarce Azerbejdżan-Polska i masz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Yorrick Ile płacili bukmacherzy? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.07, 12:35 Ile było za wynik 1:3? Ktoś wie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: em Zurawski IP: *.icm.edu.pl 03.06.07, 13:11 no tak czyli Macius pewnie z Armenia znowu wyjdzie w pierwszym składzie, przedrepcze 60 minut i zmieni go Sagan Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ewelinad ;( IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.07, 13:25 ach wstyd wstyd ... zapomnialam o meczu... nie widzialam ;( buuuu nie wiecie kiedy powtorke jakas szykuja z tego spotkania????? :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bercik Re: ;( IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.06.07, 13:47 ludzie, mecz byl beznadziejny!! to azerom nalezało sie zwycięstwo! polacy grali beznadziejną kopaninę! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jacek Re: ;( IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.07, 16:58 Już jest: outspace.no-ip.org/Azerbejdzan-Polska_Mistrzostwa_Europy_2008_Eliminacje ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tomaszfeliks Błoński jesteś ślepy albo nieuczciwy IP: *.centertel.pl 03.06.07, 17:08 Na jakim ty meczu byłeś redaktorku, w I połowie Błaszczykowski był najlepszy na placu. Wstyd!!! Odpowiedz Link Zgłoś