Dodaj do ulubionych

Fernando Torres: Byle jak, byle do finału

IP: *.microsoft.com 11.06.08, 14:54
krotko i na temat:
"Nie ma w piłce pięknych porażek. Piękne jest tylko zwycięstwo."
Obserwuj wątek
    • Gość: Grendel Fernando Torres: Byle jak, byle do finału IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.08, 15:28
      Nie zgodze sie z tym ze cel w pilce uswieca srodki wole jesli druzyny takie jak Hiszpania graja pieknie niz Jak toporni Grecy ktorym fartem udalo sie wygrac a Hiszpanie maja szacunek mimo ze zatrzymuja sie na cwiercfinale
      • Gość: jesionek Re: Fernando Torres: Byle jak, byle do finału IP: *.playy.pl 11.06.08, 17:30
        Fernando życzę z całego serca mistrzostwa Europy i za 2 lata
        świata. "Wartości człowieka nie liczy się liczbami" - piękne.
    • Gość: ania15 Fernando Torres: Byle jak, byle do finału IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.07.08, 19:19
      tak... fernando ma racje w niektorych odpowiedziach. widac ze
      pieniadze sie dla niego nie licza i dobrze gra... bardzo goraco
      kibicuje the reds na kadym meczu serdecznie pozdrawiam!!! fernando
      torres the best!!! ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka