Gość: bobo IP: *.microsoft.com 11.06.08, 14:54 krotko i na temat: "Nie ma w piłce pięknych porażek. Piękne jest tylko zwycięstwo." Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Grendel Fernando Torres: Byle jak, byle do finału IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.08, 15:28 Nie zgodze sie z tym ze cel w pilce uswieca srodki wole jesli druzyny takie jak Hiszpania graja pieknie niz Jak toporni Grecy ktorym fartem udalo sie wygrac a Hiszpanie maja szacunek mimo ze zatrzymuja sie na cwiercfinale Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jesionek Re: Fernando Torres: Byle jak, byle do finału IP: *.playy.pl 11.06.08, 17:30 Fernando życzę z całego serca mistrzostwa Europy i za 2 lata świata. "Wartości człowieka nie liczy się liczbami" - piękne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ania15 Fernando Torres: Byle jak, byle do finału IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.07.08, 19:19 tak... fernando ma racje w niektorych odpowiedziach. widac ze pieniadze sie dla niego nie licza i dobrze gra... bardzo goraco kibicuje the reds na kadym meczu serdecznie pozdrawiam!!! fernando torres the best!!! ;) Odpowiedz Link Zgłoś