Dodaj do ulubionych

Bezsenne noce Chojnackiego

IP: *.adsl.alicedsl.de 18.05.09, 17:01
To chyba jakies zarty p.Chojnacki-Po kazdym (przegranym) meczu jest
ta sama spiewka o przyczynach i braku szczescia!A jak trwa mecz to
dokonuje pan abstrakcyjnych zmian -wprowadzajadz Moskalewicza ktory
nie nadaza za nikim i trzyma sie za boki po 5 minutach na boisku.
Proponuje zeby pan swoich pilkarzy zwazyl -bo poruszaja sie jak
slonie!!
Obserwuj wątek
    • Gość: cicho [...] IP: *.superkabel.de 18.05.09, 18:23
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • Gość: kibic Arki Re: Bezsenne noce Chojnackiego IP: *.chello.pl 18.05.09, 18:53
        Panie trenerze- i piłkarze Arki- nie macie wstydu, honoru,ambicji i godności.
        Nie interesuje Was los klubu, kibiców.
        Tak jak pisałem wcześniej- po meczu z Ruchem piłkarze powinni rzygać ze
        zmęczenia, a oni co??
        Co powiedział po meczu Szerfen??
        To jest piłkarz Arki???
        Jemu leży na sercu dobro Nas wszystkich??
        On ma to w dupie.
        Ile On klubów zmienił?
        Dlaczego odszedł z Ruchu?
        Ruch jest biedny, Polonia Bytom może z braku pieniędzy nie otrzymać licencji na
        grę w ekstraklasie w nowym sezonie.Piast ma pieniądze?
        ŁKS ma pieniądze?
        Strajkuje dla artów??
        Ale piłkarze tych wszystkich klubów walczą, chcą wygrać-graja dla siebie i dla
        kibiców.
        A nasi jak grają?
        Co gra Witkowski?
        Co gra Telichowski, Anderson i Sokołowski? Na gre Sokołowskiego, jego
        dośrodkowania, podania nie możną patrzeć. Jak en gracz mógł tyle lat grać w
        ekstraklasie???
        Co gra Pietroń,Szerfen.
        Co gra Trytko i Zakrzewski?
        Brawa dla Ulanowskiego, Ławy, Nicińskiego, Moskalewicza, Wachowicza. Nawet jak
        nie maja sił to starają się.
        Wachowicz jak schodził z boiska w meczu z Polonia bytom to widać było,ze
        walczył, że pada z nóg.
        A reszta?
        Armia najemników, co zmieniają kluby, nigdzie się nie sprawdzają, więc wędrują,
        bajerują, podpisują kontrakty i deklarują "miłość" do nowego klubu.A potem wstyd
        i żenada.
        Tych co wymieniłem wyżej-to za umiejętności zwolnili z poprzednich klubów??????
        Po co mamy się utrzymać?
        Żeby znowu oglądać ich popisy???
        Znowu widzieć popisy Sampławskiego i Burlikowskiego-jak to kontraktują nowych
        graczy???
        Kto rozwalił ten klub??
        Kto za to odpowiada??
        Dlaczego do tego doszło?
        Przegrali derby, przegrali z P0olonią, Ruchem, ŁKS, Piastem.Przegrywają ze
        wszystkimi i wszystko.
        Czy ktoś pamięta,aby kiedykolwiek Arka miała tak słabą rundę??
        Aby nie miała zwycięstwa???
        I teraz znowu te "bajery", ze nie wszystko stracone.
        Trener przegrywa z Ark 0:4, jest zwolniony, po czym za 3 miesiace zostaje
        trenerem właśnie Arki.
        Tu jest jakaś logika??, jakaś chęć działania pozytywnego?
        Pozostaje tylko wstyd i hańba. jestesmy pośmiewiskiem piłkarskiej Polski.
        Lechia chociaż słaba piłkarsko,ale walczy i mimo, że od 40 lat kibicuję Arce-
        życzę "betonom",aby się utrzymali. Właśnie za ambicję, za to, że odbudowali
        klub, za to, że próbują coś pozytywnego zdziałać i za to, że wygnali " w
        piz....u" tych wszystkich wieloletnich pseudodziałaczy.
        U nas dalej króluje tumiwisizm, bajerowanie, napinanie się,otaczanie zgrają
        wypalonych piłkarzy.
        I dalej wstyd i smiech.
        • Gość: kazik Re: Bezsenne noce Chojnackiego IP: 96.18.162.* 18.05.09, 22:28
          za duzo sie kolego nauczyles od kibicow Lechii,a przeciez sport to
          tylko zabawa.wiec zluzuj i sie nie przejmuj.zawsze bedzie kolejny
          sezon i kolejna okazja.a Arka jeszcze moze sprawic i tak cos milego.
          • Gość: kibic Re: Bezsenne noce Chojnackiego IP: *.chello.pl 18.05.09, 22:48
            Zastanawiam się kazik- czy jesteś chory umysłowo czy trapią ciebie inne
            przypadłości.
            bardziej przygłupawych, debilnych wypowiedzi jak twoje-nie sposób tutaj spotkać.
            Jak chcesz cokolwiek napisać- to zawrzyj w swojej wypowiedzi jakąś ideę, którą
            chciałbyś przekazać innym forumowiczom.
            Bo wszystkie twoje wypowiedzi kaziku(Mirosławie) są beznadziejne,bez treści.Ot
            takie ble-ble na poziomie przedszkolaka.
            Akurat tobie to nie przystoi.
            Chyba trzeba będzie ujawnić twoje dane osobowe.
            • Gość: kazik Re: Bezsenne noce Chojnackiego IP: 96.18.162.* 19.05.09, 03:15
              jak ty mnie nie rozumiesz,to wnioskowac mozna tylko o twej wizycie u
              doktora.prawdziwi kibice znaja sie na sporcie,wiedza czym jest i sie
              nie zacietrzewiaja.bo to nic nie da.ciesz sie sportem i zycz
              powodzenia wszystkim grajacym,a tym co sie w tej zabawie uda,szczerze
              gratuluj za to.a przegrani zawsze maja kolejny sezon i kolejna
              okazje.w tym piekno tej zabawy,czyli sportu.a bogatszym ani
              biedniejszym z tego powodu i tak nie bedziesz.tylko madrzejszym.
        • Gość: stary_kibic Re: Bezsenne noce Chojnackiego IP: *.ip.netia.com.pl 19.05.09, 08:03
          Brawa dla Ławy? Facet kreowany na lidera tej drużyny w ogóle nie
          bierze za nią odpowiedzialności. Arka w grze ma tyle charakteru co
          właśnie chowający głowę w piasek Ława. Jedyne dobre mecze jakie ten
          facet zagrał w tym sezonie to podczas halowej zabawy w Poznaniu. Za
          co chwalisz Moskalewicza? Za to, że jest za stary, za wolny i że mimo
          wszystko pcha się do pierwszego składu? Ulanowski zabrał w meczu z
          Ruchem miejsce Lubenovowi - jedynemu, który umiałby komuś podać
          piłkę, a tak to nie było gry, nie było drużyny. Niciński i Ulanowski
          to nasze ikony, ale zarazem trzeba im już podziękować, bo dochodzi do
          takiej sytuacji jak teraz, że skład to ustala starszyzna drużyny w
          składzie Niciński, Moskalewicz, Ulanowski (a nie ta marionetka
          Chojnacki) i to nie wcale z korzyścią dla drużyny, ale raczej aby się
          jeszcze sprzedać (np. Moskalewicz do Floty...). Zamiast dać szansę
          młodym, którzy nie mają nic do stracenia to w naszym napadzie grał
          sprinter Moskalewicz. To było żenujące. I po co się czepiać
          Scherfena? Kibice nawet nie dali mu tego klubu zdążyć polubić, a
          facet jak grał to grał bardzo przyzwoicie - przecież to jest
          defensywny pomocnik, za grę ofensywną to taki Ława powinien być
          odpowiedzialny. Z takiego w zbyt gorącej wodzie kąpania to tylko
          takie posunięcia jak przedwczesne zwalnianie Michniewicza wychodzi.
          Co do Chojnackiego to marionetka - to nie on teraz podejmuje decyzje
          tylko starszyzna, co przynosi tylko bardziej żałosną sytuację, a
          szkoda bo skład i gra przeciw Polonii Bytom do 80min były naprawdę
          najlepsze w tej rundzie. Niestety wrócił Kowal... - to po akcjach
          jego stroną i jego błędach najczęściej w tej rundzie Arka traciła
          gole. Jedyne co w tym wszystkim może cieszyć to, że na szczęście mamy
          tam jeszcze jakiś, w miarę obiecujących młodych zawodników, którzy
          nie boją się brać na siebie odpowiedzialności (w przeciwieństwie do
          Ławy).
          • Gość: kibic Arki Re: Bezsenne noce Chojnackiego IP: *.chello.pl 19.05.09, 19:25
            Będę bronił Ławy, bo jak tylko gra w środku-a nie na lewej pomocy-to gra i
            dobrze i z korzyścią dla Arki.
            W derbach,gdy grał w środku był najlepszym, na boisku.
            Dzięki Niemu uniknęliśmy blamażu.
            Szerfen nie gra dla sympatii, gra dla Klubu, dla Arki, dla jej korzystnego wyniku.
            Takimi wypowiedziami, jak ostatnia pokazuje, że jest On mu obojętny.
            I powtarzam-w ilu klubach On już grał??, dlaczego z Nich odchodził?
            Dlaczego odszedł z Ruchu??
            Oczywiście- z miłości do tego klubu.
            Polonia Bytom, Piast, ŁKS, Ruch, Odra Wodzisław - są biedne, ekstraklasowych
            gracz policzy się tam na placach i będzie ich mniej niż w samej Arce-ale te
            drużyny grają, mają ambicję, godność i przede wszystkim DUMĘ.
            A u Nas- i powtórzę:
            Co gra Witkowski, jaka jest Jego przydatność przy wprowadzaniu piłki do gry- czy
            wyrzuty, wykopnięcia??.Zerowa. Jego wykopnięcia rzadko kiedy przekraczają
            środkowa linię boiska.
            Co gra Sokołowski, jakie są Jego dośrodkowania czy podania, wreszcie strzały. Te
            to już żenada-poziom 4-5 piętra. Przez tyle lat grania nie potrafi strzelić w
            miarę przyzwoicie na bramkę przeciwnika.
            Co gra Telichowski?? co do "Kowala" - to się zgadzam z Tobą. Z roku na rok coraz
            słabszy i gra tylko dlatego, że konkurent do gry, kto by nim nie był-jest
            jeszcze słabszy.
            Co gra Anderson??
            To już jest totalny blamaż. Ale przynajmniej doczekałem czasów, że
            Brazylijczykowi zakładają permanentnie "siatki"
            Jak jest przydatność Pietronia??
            Jego też pozbyli się z Zagłębia bo olśniewał umiejętnościami??
            Na Nasze nieszczęście facet strzelił debiucie gola i wszyscy dostali biegunki z
            radości.Na czele z zakochanym w Nim Michniewiczu.
            Lubenow- psu na budę Jego technik, to nie Hiszpania,Francja,aby patrzeć czy
            facet gra prostopadłą piłkę i potrafi "kiwnąć".
            Tu-aby tylko zacytować klasyków ( czytaj kibiców Górnika Zabrze)- trzeba
            zapie....lać, gryżć trawę,padać z nóg a nie mięciutko wrzucać czy podawać piłeczkę.
            Lubenow tego nie gra. W Naszej siermiężnej piłce nie nadaje się,tłamszą Go i dla
            tego ciągle rozkłada ręce jak Go i Nim poniewierają.
            Co gra Szerfen??Fauluje,osłabia drużynę, po Jego przecinkach są rzuty wolne dla
            rywali??
            Dlaczego nie gra Karwan?? czy tylko z powodu kontuzji, która jak informowano
            miała powodować kilkudniową przerwę?
            Co gra Zakrzewski? "Wachu" chociaż walczy, przepycha się, ciągnie gre do przodu.
            Co gra Trytko???
            To,że umie grac tyłem do bramki przeciwnika??
            Wolne żarty. Jaką Trytko ma szybkość? On nie ma szans w pojedynku z każdym w
            miarę, podkreślam, w miarę sprawnym obrońcą. przegrywa na 5 metrach.
            Mam szacunek dla Ulanowskiego,Ławy, "Nitka" i "Ola", który jest po kontuzji.
            Oni się starają i walczą. "Olo" też.
            Ława nie może grac na boku,Stawowy tez dostrzegł swoja pomyłkę. przywrócił Go do
            środka pomocy i były efekty. Zaryzykuje twierdzenie, ze jak ma grac na boku
            pomocy to z pożytkiem dla drużyny jest,aby w ogóle nie grał. Bo i tak pcha się
            do środka i jest chaos w rozgrywaniu.
            I na koniec- panowie Sampławski, inni członkowie zarządu klubu oraz pan Burlikowski.
            Nie dość, ze to dyletanci-o czym świadczą transfery, to teraz dochodzi jeszcze
            brak licencji na przyszły sezon.
            A tego to jeszcze nigdy nie było.
            zdeprecjonowali nasza drużyne, wystawiaja na posmiewisko.
            Jeszcze jedno...
            gdzie sa ci na pinacze- kibice- rodzaju megafon, czy jak mu tam-.
            Tyle w Nich miłości do klubu, tyle napinania sie przed kamerai, przed sezonem,
            przed derbami??
            Aby tylko błyszczeć w świetle kamer.
            Ale jak klub tonie-to ogon pod siebie i nie ma Ich. Nie ma już miłości do klubu???
            Nie ma już ich zaangażowania???
            Śmieszni kibice.Taki sam wstyd mi za nich jak 27 lat temu gdy ich kolegów,
            podobnych kibiców przegnano z"górki".
            Spadamy z ligi w sposób nieznany od lat, ze zdobytymi 4 punktami w rundzie i to
            jest największy wstyd.
            Jak zwykle-największy wstyd przynosi zawsze Arka.
            I piszę to ze smutkiem, jako kibic od kilkudziesięciu lat kochający (
            tak-kochający jak kibic swój klub ) Arkę Gdynia.

            • Gość: kazik Re: Bezsenne noce Chojnackiego IP: 96.18.162.* 19.05.09, 20:37
              a moze bys kibicu Arki sam sie za pilke zabral i cos stworzyl.chyba
              nie jestes dlugi jak miesiac i hudy jak wyplata,wiec sobie poradzisz.
              i zadowolisz siebie i innych kibicow Arki.
              • Gość: kibic Arki Re: Bezsenne noce Chojnackiego IP: *.chello.pl 19.05.09, 23:14
                Przeczytaj uważnie pajacu moja wypowiedź i będziesz wiedział dlaczego nie gram.
                Jak się czyta te twoje wypociny, to zastawiam się czy poza pisaniem, znajomością
                klawiatury posiadłeś chociażby w minimalnym stopniu zdolność logicznego
                postrzegania rzeczywistości.
                Obawiam się, że nie.
                potrafisz tylko klepać bzdury i pozować na postronnego obserwatora.
                tymczasem.... powinieneś by trzymany,ale na postronku,aby nie szkodzić.
                Bo śmieszysz swoim grafomaństwem i głupotą.
            • Gość: stary_kibic Re: Bezsenne noce Chojnackiego IP: *.ip.netia.com.pl 19.05.09, 22:58
              Taaak, najbardziej tego zaangażowania brak. Betony gryzą trawę, my nie... Telichowski? Faktycznie udowodnia dlaczego siedział na ławce w Polonii. Najbardziej boli, że to jest jakiś bezjajowiec. Jedyna z niego korzyść (jako taka) przy stałych fragmentach gry bo głową grać się nie oduczył. Co do Sokołowskiego to się zgadzam - nie pamiętam żadnej jego dobrej wrzutki. Dodatkowo jeszcze nonszalancja lub nieporadność. Błyszczał w meczach Pucharu Ekstraklasy gdzie się zostawia kilometry wolnej przestrzeni... eh. Witkowski to drewniak. Zupełnie nie rozumiem dlaczego w meczu z Ruchem znowu nie bronił Bledza. Po meczu z Polonią był załamany i brał na siebie drugą bramkę, ale moim zdaniem i tak wprowadzał dużo więcej spokoju niż Witkowski, który lubi ostatnio wpuścić gole jak ten z Wisłą i jest zwyczajnie niepewny i nerwowy. Co do Pietronia to było dokładnie tak jak mówisz. Przesadnie się nim zachłyśnięto. Co do Ławy to on w środku faktycznie gra ciut lepiej, ale tylko do momentu kiedy wynik jest remisowy. Jak trzeba pociągnąć to już nie ma Ławy albo daje się ogrywać. Uli to ikona ale Uli to przecinak. Odebrać piłkę i oddać do najbliżej stojącego zawodnika - to wszystko co potrafi. Ale i on się srogo mylił - choćby jak w Białymstoku. Nitek to stary lis, ale już naturalnie wolny - obok niego musi być szybki napastnik, a nie Moskalewicz. Olo za bardzo jeszcze się chciał pokazać w ekstraklasie, co zdecydowanie nie było z korzyścią dla Arki. W meczu z Wisłą zaangażowanie i waleczność pomylił z brutalnością, a w zestawie z swoją wolnością to powinno dać 2 żółtą kartkę jeszcze w 1 połowie. Zakrzewski nie ma podań to się szarpie, ale już patrząc na jego grę w Lechu można było wyciągnąć wnioski, że to jest raczej taki zawodnik, który powinien wchodzić z ławki w 70 minucie. Karwan odcina kupony w Arce. Po tych 2 dogodnych sytuacjach, które miał z Piastem to ja go nie chciałem oglądać i płakać za nim nie będę. Trytko tak naprawdę sprawdził się tylko z Górnikiem, ale już kompletnym nieporozumieniem było stawienie go w 2 linii. Jak mówisz, facet nie ma szybkości. To raczej młodsza wersja Nicińskiego, tylko bardziej kwadratowa. Podsumowując: z największym smutkiem stwierdzam, że mimo wszystko lepiej będzie dla tej drużyny jak spadnie i będzie budowana od nowa, na takich zawodnikach jak Budziński. Niciński i Ulanowski - wielkie szacunek, ale pora już zrobić miejsce i tym bardziej nie terroryzować drużyny (wraz z Olem). Olo i Ława - najwyższa pora wracać do Szczecina - szkoda, że Czesiowi na złość i pod górkę robiliście. Żałuję tylko, że długo jeszcze pewnie nie będziemy mieli takiego zawodnika jak Lubenov czy Nawrocik, bo oprócz tego, że trzeba zapie...ć to trzeba mieć też jakąś koncepcję, trzeba coś grać, a ta drużyna nic nie gra. Jakieś przerzuty od Kowala z pominięciem środkowej linii. Zero koncepcji, zero taktyki, zero zaangażowania i zero szybkości.
      • Gość: kibic Chojnacki to cienki trener!!! IP: *.superkabel.de 20.05.09, 19:52
        Dlatego spac nie moze!!!

        A wszystkich lubiacych dobre kino zapraszam TUTAJ
    • Gość: Luka Przegrany sezon. IP: 91.192.78.* 19.05.09, 07:45
      Byłem na piątkowym meczu i dokładnie rozumiem co czuli kibice bo
      mnie osobiśćie najbardziej denerwowało nie to że przegraliśmy
      najważniejszy mecz półrocza ale styl a raczej kompletny jego brak
      odbierający jakąkolwiek nadzieję na ostatnie 2 mecze. Przyczyny tego
      widzę trzy. Trener Michniewicz niemal od początku starał się
      przestawić grę drużyny z jednostronnej ale ofensywnej na bardziej
      zrównoważoną z większym akcentem na defensywę ale bez zmiany
      wykonawców było to skazane na porażkę. Bo arka już w zeszłym sezonie
      słabo radziła sobie w obronie nadrabijąc wile atakiem. Następnie złe
      przygotowanie do wiosennej rundy co widać w braku sił piłkarzy nie
      tylko w końcówkach meczów ale też po kontratakach przeciwników gdy
      trzeba szybko przebiec półboiska potem pod bramką jest dramat a nasi
      obrońcy są zawsze o pół metra za puźno. Na koniec trener Chojnacki
      choć piłkarsko doświadczony jak mało kto w tym kraju jako trener
      niestety nie jest wybitnym specem i dlatego u nas nie zadziałał tak
      zwony syndrom nowej miotły który często w piłce występuje po zmianie
      treneró pomaga wielu drużynom podnieść się po słabej grze choćby na
      chwilę. Ostania rzecz to dobór zawodników na kolejne mecze czasem
      już jesienią miałem wrażenie że skład jest losowany z worka a nie
      ustalany przez trenera. Ja nie wiem którzy piłkarze arki to 1 skład
      a którzy rezerwowi i jaka jest nasza strategia gry kto i co ma robić
      na boisku,a obraz tego haosu odbiera resztę nadziei na ostatnie 2
      mecze. Faktycznie do zrdobycia 6 punktów i utrzymać się jeszcze
      można tylko grając takim haosem wygrać nie sposób.
      • Gość: kazik Re: Przegrany sezon. IP: 96.18.162.* 19.05.09, 19:02
        spokojne wasze niezrownowarzone,zawsze jest kolejny sezon i kolejna
        okazja i dotyczy to kazdego klubu po calym kraju,niezaleznie od ligi.
    • Gość: KIBIC WIDZEWA Bezsenne noce Chojnackiego IP: *.lodz.mm.pl 19.05.09, 15:34
      Panie Marku życzę panu utrzymania Arki w ekstraklasie kosztem ŁKS-u.
      • Gość: kazik Re: Bezsenne noce Chojnackiego IP: 96.18.162.* 19.05.09, 19:08
        kolejny wariat o poziomie podworkowego nacjonalisty.czyzby A.HITLER
        byl twym mentorem,przyznaj sie? jezeli naprawde kochasz pilke,to
        wiedz,ze kazdy klub podchodzi do rozgrywek z wielka nadzieja,ale w
        koncu tylko jeden jest mistrzem[ten ktoremu sie to uda],jeszcze inni
        musza spasc.i zawsze dla kazdego potem jest kolejna okazja w kolejnym
        sezonie.w tym cale piekno tej zabawy,jaka jest sport.na meczach ciesz
        sie gra obu druzyn i oklaskuj wszystkich w tym okazesz swa madrosc
        wobec tych,ktorzy nadal zyja podworkowym nacjonalizmem.milej zabawy.
        • Gość: kazik Re: Bezsenne noce Chojnackiego IP: 96.18.162.* 20.05.09, 18:01
          kibic,jezeli jestes taki madry,to wez sie za trenowanie Arki.ja nie
          bede wchodzil w trenerskie i personalne kompetencje,bo to nic i tak
          nie da.od tego sa powolane na te stanowiska osoby.kibice nie od tego.
          do kibicow nalezy przychodzenie na mecze i w kulturalny sposob
          oklaskiwanie zagran i bramek obydwu druzyn,bez podworkowego
          nacjonalizmu i bez debilizmu pokazanego kilka dni temu w Chorzowie.
          sport to tylko zabawa po trudach tygodniowej rzeczywistosci.jezeli
          tego jeszcze nie rozumiesz,to umow wizyte na Srebrzysku,chociaz tylko
          na jeden raz,zapewniam,ze ci pomoze.i sie zbytnio nie przejmuj,bo
          pilka i tak bedzie sie swa droga toczyc.i pamietaj,ze dla kazdego
          klubu jest zawsze kolejny sezon i kolejna okazja oraz nadzieja.i to
          sie nie zmieni.a profesor Willimberg okreslal upartych,zawsze
          okresleniem-cham,prostak i ordynus.nie chciej by i tobie normalni
          kibice takie epitety przykleili.nie warto,no i powodzenia,bo nadzieja
          jeszcze nie wygasla.niech sie Arce jeszcze uda.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka