Gość: stef
IP: *.acn.waw.pl
12.06.09, 17:53
moglibyscie zrobic relacje chociaz z tego ostatniego meczu, bo:
1) nie pamietam kiedy ostatnio na zczuba byla relacja hokeja
2) na pewno ktos w koncu wygra
3) robicie relacje z kazdego meczu NBA, a w NBA nie ma chociazby takich fajnych bojek :)
4) hokej w nocy bardzo fajnie sie oglada
5) juz za rok olimpiada zimowa
6) w NBA nie ma czegos takiego jak "loose basket". a "loose net" jest
7) to bedzie noc z piatku na trzynastego, w zwiazku z czym ktoras druzyna bedzie miala polowe pecha
niektore powody moze dziwne, ale musialo ich byc 7, nie dajcie sie prosic :P