IP: *.acn.waw.pl 12.06.09, 17:53
moglibyscie zrobic relacje chociaz z tego ostatniego meczu, bo:
1) nie pamietam kiedy ostatnio na zczuba byla relacja hokeja
2) na pewno ktos w koncu wygra
3) robicie relacje z kazdego meczu NBA, a w NBA nie ma chociazby takich fajnych bojek :)
4) hokej w nocy bardzo fajnie sie oglada
5) juz za rok olimpiada zimowa
6) w NBA nie ma czegos takiego jak "loose basket". a "loose net" jest
7) to bedzie noc z piatku na trzynastego, w zwiazku z czym ktoras druzyna bedzie miala polowe pecha
niektore powody moze dziwne, ale musialo ich byc 7, nie dajcie sie prosic :P
Obserwuj wątek
    • Gość: Banita Re: Siedem IP: 83.238.68.* 12.06.09, 18:22
      Zgadzam sie się ze stefem i popieram jego apel o relacje z siódmego meczu. Może wpadnie jakaś premia za nadgodziny ;)
    • Gość: Gog Re: Siedem IP: *.echostar.pl 12.06.09, 18:58
      Zczubaki robią to z miłości do sportu... i piwa!
      --
      Deyna ogrodypamieci.pl/profil/zdzislaw-beksinski
    • Gość: deeep Re: Siedem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.09, 20:01
      popieram pomysł relacji zczubowej!
      Hockey Rulez!
    • Gość: go pens! Re: Siedem IP: *.chelmnet.pl 12.06.09, 23:13
      wpis o NHL, a o dziwo w notce nie ma slowa o hokeju
    • Gość: stef Re: Siedem IP: *.acn.waw.pl 13.06.09, 04:53
      jednak Penguins... szkoda ze wam sie nie chcialo, w koncu graly PINGWINY :> www.zczuba.pl/zczuba/0,90959.html?tag=pingwin
    • Gość: hokejka Re: Siedem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.06.09, 09:08
      nieloty pokonały skrzydła. damn!
    • Gość: ff Re: Siedem IP: *.adsl.inetia.pl 13.06.09, 15:38
      www.ennergo.pl
    • Gość: vixa Re: Siedem IP: *.adsl.inetia.pl 14.06.09, 23:14
      a gdzie 7 tytułów Schumachera?! Oo

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka