Dodaj do ulubionych

pan Ambroziak

IP: *.w3cache.trzebnica.net / 10.17.1.* / *.router.trzebnica.net 28.06.03, 20:00
Jedynym pozytywem dwu meczu z Rosją jest to ,że transmisji nie komentował
pan Ambroziak
Obserwuj wątek
    • Gość: _daniela_ Re: pan Ambroziak IP: *.skierniewice.cvx.ppp.tpnet.pl 28.06.03, 20:16
      Uznański radził sobie b.sprawnie i przede wszystkim-NADĄZAŁ ZA TYM,CO DZIEJE
      SIĘ NA BOISKU!
      ...za czym srednio nadąża pan Ambroziak.
      Ale mecze na pewno się p.Ambroziakowi podobały-publiczność równie znikoma i
      równie smętna(mniej smętna,gdy dostała lody od przenikającej między rzędami
      pani w niebieskim,stołówkowym kubraczku),co na zawodach tenisowych...
      Pozdrowienia dla wszystkich,którzy tam byli i kibicowali po polsku:-)
    • diana1322 Re: pan Ambroziak 18.07.03, 12:10
      to nasi przynajmniej 1 mecz wygrali bo zawsze graja w tempie w jakim komentuje
      ambroziak!!!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka