Gość: Rafał IP: *.w3cache.trzebnica.net / 10.17.1.* / *.router.trzebnica.net 28.06.03, 20:00 Jedynym pozytywem dwu meczu z Rosją jest to ,że transmisji nie komentował pan Ambroziak Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: _daniela_ Re: pan Ambroziak IP: *.skierniewice.cvx.ppp.tpnet.pl 28.06.03, 20:16 Uznański radził sobie b.sprawnie i przede wszystkim-NADĄZAŁ ZA TYM,CO DZIEJE SIĘ NA BOISKU! ...za czym srednio nadąża pan Ambroziak. Ale mecze na pewno się p.Ambroziakowi podobały-publiczność równie znikoma i równie smętna(mniej smętna,gdy dostała lody od przenikającej między rzędami pani w niebieskim,stołówkowym kubraczku),co na zawodach tenisowych... Pozdrowienia dla wszystkich,którzy tam byli i kibicowali po polsku:-) Odpowiedz Link Zgłoś
diana1322 Re: pan Ambroziak 18.07.03, 12:10 to nasi przynajmniej 1 mecz wygrali bo zawsze graja w tempie w jakim komentuje ambroziak!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś