23.01.04, 11:54
nie Warszawa lecz na racuchy, mnie napadla!
Obserwuj wątek
    • mreck Re: Ochota 23.01.04, 12:07
      małżeństwo to jak warsiaska defilada: Wola maszeruje, Ochota już przeszła.
    • tiresias Re: Ochota 23.01.04, 12:22
      viki2lav napisała:

      > nie Warszawa lecz na racuchy, mnie napadla!

      racuszki mieczysława:
      przygotuje tradycyjne casto racuszkowe (mąka, mleko, jajko, szczypta soli, nie
      zapomnij o odrobince proszku do pieczenia i cukru waniliowego)kręć drewnianą
      kopystką w lewo (!!!)
      obierz sporo jabłuszek usuwając środki i albo potzryj (wersja dziecinna) albo
      pokrój na niewielkie kawałeczki.
      wrzuć pokrojone jabłuszka do ciasta (proporcja 1 część jabłuszek - 2 części
      ciasta - a więc dość śmiała) i mieszaj (w lewo)
      smaż na dobrej oliwie i posypuj gorące cukrem pudrem
      podawaj cieplutkie
      smacznego
    • Gość: mika Re: Ochota IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.01.04, 12:43
      a ja siedze na ochocie i nie mam ochoty, ech
      witaj Viki :))
      • Gość: v2l Re: Ochota IP: 213.255.126.* 23.01.04, 12:49
        po powitaniu miki mike wita viki oto witka viki
        • Gość: mika Re: Ochota IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.01.04, 12:54
          witka miki lapie witke viki
          moze zagramy w piki? zeby miec dobre wyniki
          • Gość: viki2la Re: Ochota IP: 213.255.126.* 23.01.04, 14:21
            coz to za farsa, popijmy ja woda z marsa!
            • Gość: mika Re: Ochota IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.01.04, 16:44
              pyszna woda, na czerwono zabarwiła mi sie od niej broda
              a marsjanskie racuchy lataja jak polskie muchy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka