viki2lav 23.01.04, 11:54 nie Warszawa lecz na racuchy, mnie napadla! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mreck Re: Ochota 23.01.04, 12:07 małżeństwo to jak warsiaska defilada: Wola maszeruje, Ochota już przeszła. Odpowiedz Link Zgłoś
tiresias Re: Ochota 23.01.04, 12:22 viki2lav napisała: > nie Warszawa lecz na racuchy, mnie napadla! racuszki mieczysława: przygotuje tradycyjne casto racuszkowe (mąka, mleko, jajko, szczypta soli, nie zapomnij o odrobince proszku do pieczenia i cukru waniliowego)kręć drewnianą kopystką w lewo (!!!) obierz sporo jabłuszek usuwając środki i albo potzryj (wersja dziecinna) albo pokrój na niewielkie kawałeczki. wrzuć pokrojone jabłuszka do ciasta (proporcja 1 część jabłuszek - 2 części ciasta - a więc dość śmiała) i mieszaj (w lewo) smaż na dobrej oliwie i posypuj gorące cukrem pudrem podawaj cieplutkie smacznego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mika Re: Ochota IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.01.04, 12:43 a ja siedze na ochocie i nie mam ochoty, ech witaj Viki :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: v2l Re: Ochota IP: 213.255.126.* 23.01.04, 12:49 po powitaniu miki mike wita viki oto witka viki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mika Re: Ochota IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.01.04, 12:54 witka miki lapie witke viki moze zagramy w piki? zeby miec dobre wyniki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: viki2la Re: Ochota IP: 213.255.126.* 23.01.04, 14:21 coz to za farsa, popijmy ja woda z marsa! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mika Re: Ochota IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.01.04, 16:44 pyszna woda, na czerwono zabarwiła mi sie od niej broda a marsjanskie racuchy lataja jak polskie muchy Odpowiedz Link Zgłoś