spowiednik 28.02.02, 07:29 Moje marne duszyczki: na razei tylko jeden Ignatz byl odwazy i wyznal swoje grzechy. A Wy? Nie znacie dnia ani godziny - oczyscie swoje serca:) Tu udzielam spowiedzi: Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj