Dodaj do ulubionych

KAZANIE 2 I SPOWIEDZ

28.02.02, 07:29
Moje marne duszyczki: na razei tylko jeden Ignatz byl odwazy i wyznal swoje
grzechy. A Wy? Nie znacie dnia ani godziny - oczyscie swoje serca:)
Tu udzielam spowiedzi:
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka