viki2lav 13.04.05, 20:11 do kibitek! ale dziadostwo, fuuuj. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kanuk Re: Kibice IP: 5.5R* / *.ym.rnc.net.cable.rogers.com 14.04.05, 00:49 Angoli chca dogonic w AC Milanowku ? Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: Kibice 14.04.05, 08:26 Ech ci pogodni, pelni zycia poludniowcy :-X Kolebka kultury europejskiej, cywilizacja winorosli. Chyba WINOrosli. Markowej, bialej, bardzo slodkiej., zaw. SO2 zgod. z dop. norm. Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: Kibice 14.04.05, 08:45 Ehe, mysle ze zadna Grappa. Raczej mieszanka Redbula ze Smirnofem w oranzadce. Plus Koleiny-Kokainy. Czesc ViQui! Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: Kibice 14.04.05, 09:09 Brazył? :-9 Kopa Kabana czyli swinski leb? Czy przedmioty otaczajace Viqi to Vikaria czy Vikariaty? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: v2l Re: Kibice IP: 82.112.197.* 14.04.05, 09:40 dlaczego od razu prochnica (carie)? przedmioty mnie otaczjace to wykitalia przeciez! Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: Kibice 14.04.05, 09:43 Aha, vikitalianissmo! A mowiac folk-polsk : nic co Vicze, nie jest na obce. Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: Kibice 14.04.05, 14:36 Wyspy glownie. Bo lasow juz nie. De-floracja na skale przemyslowa. Ale mi czasu zajelo wmyslec odpwowiedz, co? :-) Odpowiedz Link Zgłoś