13.04.05, 20:11
do kibitek! ale dziadostwo, fuuuj.
Obserwuj wątek
    • Gość: kanuk Re: Kibice IP: 5.5R* / *.ym.rnc.net.cable.rogers.com 14.04.05, 00:49
      Angoli chca dogonic w AC Milanowku ?
      • brezly Re: Kibice 14.04.05, 08:26
        Ech ci pogodni, pelni zycia poludniowcy :-X Kolebka kultury europejskiej,
        cywilizacja winorosli. Chyba WINOrosli. Markowej, bialej, bardzo slodkiej., zaw.
        SO2 zgod. z dop. norm.
        • Gość: v2l Re: Kibice IP: 82.112.197.* 14.04.05, 08:32
          gRAPpERZY
          • brezly Re: Kibice 14.04.05, 08:45
            Ehe, mysle ze zadna Grappa. Raczej mieszanka Redbula ze Smirnofem w oranzadce.
            Plus Koleiny-Kokainy.
            Czesc ViQui!
            • viki2lav Re: Kibice 14.04.05, 08:54
              na stadionach sprzedaja tu kawe z grappa
              • viki2lav Re: Kibice 14.04.05, 08:54
                Buongiorno BRAzly;-))
                • brezly Re: Kibice 14.04.05, 09:09
                  Brazył? :-9 Kopa Kabana czyli swinski leb?

                  Czy przedmioty otaczajace Viqi to Vikaria czy Vikariaty?
                  • Gość: v2l Re: Kibice IP: 82.112.197.* 14.04.05, 09:40
                    dlaczego od razu prochnica (carie)?
                    przedmioty mnie otaczjace to wykitalia przeciez!
                    • brezly Re: Kibice 14.04.05, 09:43
                      Aha, vikitalianissmo! A mowiac folk-polsk : nic co Vicze, nie jest na obce.
                      • Gość: v2l Re: Kibice IP: 82.112.197.* 14.04.05, 09:49
                        a dzie Vicze widzisz?
                        • piotr_c Re: Kibice 14.04.05, 13:24
                          Spuścił skromnie oczęta :)
                        • brezly Re: Kibice 14.04.05, 14:36
                          Wyspy glownie. Bo lasow juz nie. De-floracja na skale przemyslowa.
                          Ale mi czasu zajelo wmyslec odpwowiedz, co? :-)
    • fdj Re: Kibice 14.04.05, 15:45
      Co?
      • viki2lav Re: Kibice 15.04.05, 08:44
        w co?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka