Dodaj do ulubionych

Wg kobiet, podobaja sie one facetom gdy... (i na odwrot)

IP: *.chello.pl 07.09.01, 11:55
Wyczytalem kiedys (bodaj w Playboyu) ciekawy pomysl na wyliczanke:
Kobiety uwazaja, ze podobaja sie mezczyznom, gdy:
1. Nie wiedza jak obsluzyc video
2. Smieja sie z dowcipow mezczyzn
3. Maja biust powyzej trojki

Mezczyzni uwazaja, ze podobaja sie kobietom gdy:
1. Maja powyzej 185 cm wzrostu
2. Sa brunetami albo blondynami
3. Opowiadaja swinskie dowcipy

Niestety zapamietalem tylko po trzy przyklady, ale przeciez ta lista moze nie
miec konca. POMOZCIE!!!!!!!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: aniela Re: Wg kobiet, podobaja sie one facetom gdy... (i na odwrot) IP: *.mst.gov.pl 07.09.01, 12:00
      kobiety w błedzie tkwiąc myślą że podobają się facetom gdy piękie wyglądają
      dobrze gotują inteligentnie prowadzą rozmowy:) nic bardziej mylnego :)
      • Gość: anka Re: Wg kobiet, podobaja sie one facetom gdy... (i na odwrot) IP: *.autointernet.pl 07.09.01, 12:05
        święta racja - no blondynki :))))

        nie obrażając blondynek :)))
        • Gość: aniela Re: Wg kobiet, podobaja sie one facetom gdy... (i na odwrot) IP: *.mst.gov.pl 07.09.01, 12:07
          ani brunetek nie obrażając ani rudych ani siwych nawet :)
          • Gość: anka Re: Wg kobiet, podobaja sie one facetom gdy... (i na odwrot) IP: *.autointernet.pl 07.09.01, 12:08
            to są i siwe ? :))
          • chris_45 Re: Wg kobiet, podobaja sie one facetom gdy... (i na odwrot) 07.09.01, 12:09
            poza tym dobrze jest gdy kobiety dają jakieś oznaki życia...
            • Gość: aniela Re: Wg kobiet, podobaja sie one facetom gdy... (i na odwrot) IP: *.mst.gov.pl 07.09.01, 12:13
              sygnały świetlne gdy wysyłają na znak że żyją :) morsem rzecz jasna ;)
            • Gość: anka Re: Wg kobiet, podobaja sie one facetom gdy... (i na odwrot) IP: *.autointernet.pl 07.09.01, 12:18
              tak myślą faceci i są w błędzie , dobrze zrozumiałam Chris ? :)
              • chris_45 Re: Wg kobiet, podobaja sie one facetom gdy... (i na odwrot) 07.09.01, 12:35
                dlaczego od razu myślisz że to było do Ciebie ?
                Ja po prostu wolę żywe...
                • Gość: aniela Re: Wg kobiet, podobaja sie one facetom gdy... (i na odwrot) IP: *.mst.gov.pl 07.09.01, 12:43
                  aha miałam nadzieję że preferujesz anioły jednak :)
                  • chris_45 Re: Wg kobiet, podobaja sie one facetom gdy... (i na odwrot) 07.09.01, 12:50
                    a dokładnie anielice (ale niestety nie złośliwe.....wybacz) ;-)
                    • Gość: aniela Re: Wg kobiet, podobaja sie one facetom gdy... (i na odwrot) IP: *.mst.gov.pl 07.09.01, 12:51
                      ranisz mnie...
                      • chris_45 Re: Wg kobiet, podobaja sie one facetom gdy... (i na odwrot) 07.09.01, 13:01
                        Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie...
                        • Gość: aniela Re: Wg kobiet, podobaja sie one facetom gdy... (i na odwrot) IP: *.mst.gov.pl 07.09.01, 13:03
                          płaczę krwawymi łzami
                          • chris_45 Re: Wg kobiet, podobaja sie one facetom gdy... (i na odwrot) 07.09.01, 13:07
                            ...a poza tym strasznie zaniedbujesz ukradnięty mnie wątek
                            • Gość: aniela Re: Wg kobiet, podobaja sie one facetom gdy... (i na odwrot) IP: *.mst.gov.pl 07.09.01, 13:11
                              nie wpuszczam tam przypadkowych przechodniów ;) jakaś celinka z wątku początek
                              tygodnie twierdzi że Cie zna
                              • chris_45 Re: Wg kobiet, podobaja sie one facetom gdy... (i na odwrot) 07.09.01, 13:24
                                czytałem...no i co ?
                                o co Ci chodzi ?
                                pewnie znów mi szykujesz jakiś złośliwy numer....
                                • Gość: aniela Re: Wg kobiet, podobaja sie one facetom gdy... (i na odwrot) IP: *.mst.gov.pl 07.09.01, 13:33
                                  nienie złośliwe numery są nie w moim stylu zupełnie :)))
                                  przepędziłam stąd tę celinke.
                                  • chris_45 Re: Wg kobiet, podobaja sie one facetom gdy... (i na odwrot) 07.09.01, 13:44
                                    Z wami kobietami to się tak rozmawia jak z tym obrazem...
                                    Pytałem Cię o coś - o co Ci chodziło gdy mówiłaś że Celinka twierdzi że mnie
                                    zna ?
                                  • Gość: tequila Re: Wg kobiet, podobaja sie one facetom gdy... (i na odwrot) IP: 195.205.13.* 07.09.01, 13:53
                                    gdyby Cie nikt nie znal to by moze uwiezyl... ;)
      • kruszyna Re: Wg kobiet, podobaja sie one facetom gdy... (i na odwrot) 07.09.01, 13:55
        Gość portalu: aniela napisał(a):

        > kobiety w błedzie tkwiąc myślą że podobają się facetom gdy piękie wyglądają
        > dobrze gotują inteligentnie prowadzą rozmowy:) nic bardziej mylnego :)

        Na szczęście są faceci, którzy bardziej doceniają inteligentną rozmowę z kobietą
        niż jej wygląd.
        • Gość: aniela Re: do chrisa IP: *.mst.gov.pl 07.09.01, 14:00
          niestety nie pamiętam :)) to było tyle postów temu... :)))
          stosownie do rad kruszynki docen tę inteligentną rozmowę ;)
        • chris_45 Re: Wg kobiet, podobaja sie one facetom gdy... (i na odwrot) 07.09.01, 14:02
          Tak przeważnie twierdzą te kobiety, które muszą...
          Ale tak poważnie to na szczęście masz rację...
          • chris_45 do Anielicy 07.09.01, 14:07
            zbyt wiele wątków na raz...
            przez to traci fatalnie jakość...
            o czym tu inteligentnie rozmawiać jak ci nie odpowiadają
            na inteligentne pytania ?

            I tak pewnie zaraz zapomnisz o co pytałem ? ;-)
            • Gość: aniela Re: do chrisa IP: *.mst.gov.pl 07.09.01, 14:10
              aha sugerujesz ze rozmowa ze mna na podupadającym poziomie jest? blisko ziemi?
              tandetna, jakby z chin sprowadzana? wyrabiana przez tamtejszych wiezniow
              politycznych? :)
              • chris_45 Re: do chrisa 07.09.01, 14:18
                dobre, dobre ..
                jeszcze trochę i mi przywalisz...
                • Gość: aniela Re: do chrisa IP: *.mst.gov.pl 07.09.01, 14:27
                  aha w sytuacji kiedy usiłujesz mnie obrazić... ;)
                  • chris_45 Re: do chrisa 07.09.01, 14:32
                    Nic podobnego. Nie twierdziłem przecież tego o czym Ty
                    niedawno pisałaś (upadający poziom), tylko to że mi nie odpowiedziałaś
                    na pytanie - tylko tyle - i nic ponadto.

                    Ani mi w głowie obrażanie kogokolwiek - żle odebrałaś...mój aniele
                    • Gość: aniela Re: do chrisa IP: *.mst.gov.pl 07.09.01, 14:35
                      znów ranna w serce zostałam:) musisz pamiętać że krucha i delikatna jestem :)
                      że należy się ze mna obchodzić ostrożnie jak saper z miną ;)
                      • chris_45 Re: do chrisa 07.09.01, 14:40
                        Staram się...naprawdę...
                        ale chyba mi nie wychodzi

                        ciekawe dlaczego czuję się winny ?

                        odpowiedź : bo jestem facetem !
                        • Gość: aniela Re: do chrisa IP: *.mst.gov.pl 07.09.01, 14:44
                          aha test na to czy jestes facetem: śliwka to owoc czy kolor ?;)
                          • chris_45 Re: do chrisa 07.09.01, 14:50
                            poproszę komputer o skreślenie jednej złej odpowiedzi...
                            • Gość: aniela Re: do chrisa IP: *.mst.gov.pl 07.09.01, 14:53
                              nene komputerom nie można ufać. nie mają dusz:)) wiesz że tylko mi możesz
                              wierzyć prawda?:) że możesz spokojnie tańczyć jak Ci zagram:) i jeść mi z ręki
                              bez strachu możesz.
                              • chris_45 Re: do chrisa 07.09.01, 14:55
                                :-D

                                dawaj dalej...!
                                • Gość: aniela Re: do chrisa IP: *.mst.gov.pl 07.09.01, 14:58
                                  i że spokojnie mogę Cię paść na zielonych pastwiskach, a Ty zła sie nie
                                  ulękniesz bo ja będę z Tobą, wiesz prawda ?:)
                                  • chris_45 Re: do chrisa 07.09.01, 15:04
                                    Wiem wiem !
                                    Uwierzę we wszystko co mi napiszesz !
                                    Jestem cały Twój !
                                    Chciałbym, żebyś teraz była przy mnie,
                                    żebym mógł Ci szeptać różne świństewka do uszka...
                                    i żeby nasze rozgrzane ciała zastygły w bezruchu...
                                    i tylko cisza... i My....
                                    • Gość: aniela Re: do chrisa IP: *.mst.gov.pl 07.09.01, 15:10
                                      aha czy to znaczy że zatańczysz jak Ci zagram? :)
                                      • chris_45 Re: do chrisa 07.09.01, 15:13
                                        podobało się ?
                                        A dlaczego nie zatańczymy razem ?
                                        • Gość: aniela Re: do chrisa IP: *.mst.gov.pl 07.09.01, 15:16
                                          dlatego że orkiesrta grac przestala :))
                                          • chris_45 Re: do chrisa 07.09.01, 15:31
                                            Orkiestra wie co robi
                                            Czas kończyć grę wstępną...
                                            Niech przemówią czyny...
                                            Lubisz seks ?
                                            • Gość: aniela Re: do chrisa IP: *.mst.gov.pl 07.09.01, 15:34
                                              hehehe drogi chrisie :) potrzebuję dł€ższej gry wstępnej :)
                                              • chris_45 Re: do chrisa 07.09.01, 15:39
                                                Orkiestra grać !
                                                Pani potrzebuje dłużej...
                                                • Gość: aniela Re: do chrisa IP: *.mst.gov.pl 07.09.01, 15:42
                                                  i czułych więcej słówek, i maków spod monte kasino, i chabrów z poligonu :))
                                                  • chris_45 Re: do chrisa 07.09.01, 15:49
                                                    Tak tak...to typowa ucieczka od tematu...
                                                    Unieś oczęta - parę linijek wyżej było małe pytanko (pewnie
                                                    zawodowo przeoczyłaś?)
                                                    Jak odpowiesz - pogadamy
                                                  • Gość: aniela Re: do chrisa IP: *.mst.gov.pl 07.09.01, 15:52
                                                    sprowadzasz mnie na Manowce, w Maliny:)) trzymajmy się tematu wątku raczej:) to
                                                    zobowiązuje :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka