rigel
09.07.02, 10:56
zwłaszcza Ci, co zrobili to ponure beznadziejne forum!
własnie z niejakim Chrisem_45 przeprowadzilismy mały test i wymienilismy maile
pisząc swoje nicki w adresie z dużej litery. Maile w obie strony doszły
bezbłędnie.
Dlaczego nie można ustawić serwera tak, żeby nicki można było pisać dużą literą
tak jak wszystkie imiona? To tylko kwestia ustawienia głupiej maszyny....
Prosimy grzecznie :)