Dodaj do ulubionych

Droga Redakcjo!

09.07.02, 10:56
zwłaszcza Ci, co zrobili to ponure beznadziejne forum!
własnie z niejakim Chrisem_45 przeprowadzilismy mały test i wymienilismy maile
pisząc swoje nicki w adresie z dużej litery. Maile w obie strony doszły
bezbłędnie.
Dlaczego nie można ustawić serwera tak, żeby nicki można było pisać dużą literą
tak jak wszystkie imiona? To tylko kwestia ustawienia głupiej maszyny....
Prosimy grzecznie :)
Obserwuj wątek
    • _tequila_ Re: Droga Redakcjo! 09.07.02, 10:57
      dodaje ze na razie grzecznie...
      • rigel Re: Droga Redakcjo! 09.07.02, 10:59
        _tequila_ napisała:

        > dodaje ze na razie grzecznie...

        Tekilka :)
        myslałem, że TAM sie domyśla..... :)))))))
        • _tequila_ Re: Droga Redakcjo! 09.07.02, 11:00
          gdyby to bylo takie proste to po przeczytaniu kilku watkow juz wczoraj oddali by
          nam stara plaze... :)
          • aniela_ Re: Droga Redakcjo! 09.07.02, 11:01
            aha odmawiaja. za moim posrednictwem
          • rigel Re: Droga Redakcjo! 09.07.02, 11:02
            uważaj Tekilka, bo Ci zablokują konto jak tak będziesz dalej gadać :)

            ja wiem dlaczego tak się stało, przynajmniej sie domyslam.... ;((
            • _tequila_ Re: Droga Redakcjo! 09.07.02, 11:04
              ooo przepraszam sami prosili o komentarze wiec moge gadac co chce !
          • chris_45 Re: Droga Redakcjo! 09.07.02, 11:02
            Zgłaszam poparcie. Zdecydowane poparcie.
            Pisanie imion małą literą jest makabryczne.
            Czekamy na szybką erekcję...
            Aha, i na reakcję oczywiście też :)
            • roro_ Re: Droga Redakcjo! 09.07.02, 11:18
              chris, ja ciebie i tak zawsze będę pisał przez małe h
              • roro_ Re: Droga Redakcjo! 09.07.02, 11:20
                A ja mam postulat, by nasze nicki mogły mieć polskie litery.
                Ja już nie chcę być roro_, tylko Róro_ (jak powinno być od początku).
              • chris_45 Re: Droga Redakcjo! 09.07.02, 11:23
                oj doczekasz się... doczekasz... mały...
                • rigel Re: Droga Redakcjo! 09.07.02, 11:24
                  chris_45 napisał:

                  > oj doczekasz się... doczekasz... mały...

                  Tobie tez ktoś kiedyś spuści szlaban na głowę.... zobaczysz.....
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka