nioszka 16.10.03, 14:16 się bawicie czy co? Przeż to niemożliwe, by wszystkich dopadł ciur :-( Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
emusia Re: w chowanego 16.10.03, 14:20 ja sie chowałam w szkole, ale już wylazłam. bo mnie zwolnili z 3 ostatnich lekcji. ciekawi mnie czemu mnie jeszcze z fizyki nie zwolnili. przynajmniej bym nie dowiadziała się, że dostałam 1 ze sprawdzianu... Odpowiedz Link Zgłoś
e.silver Re: w chowanego 16.10.03, 14:20 taka ja np. jestem sfrustrowana dzisiejszym tempem działania serwera, więc go bojkotuję ;) Odpowiedz Link Zgłoś
misiania Re: w chowanego 16.10.03, 14:22 o. właśnie! jak mam tę chwilę nieróbstwa, to serwer też akurat taką ma. serwer jest gupi. Odpowiedz Link Zgłoś
e.silver Re: w chowanego 16.10.03, 14:23 ba! serwer jest goopi przez cały dzień nie tylko w ciągłych chwilach nieróbstwa :) Odpowiedz Link Zgłoś
nioszka Re: w chowanego 16.10.03, 14:23 otóż to sprzężenie takie , czy co? gupkowaty serwer Odpowiedz Link Zgłoś
nioszka Re: w chowanego 16.10.03, 14:27 coż to sie porobiło na tej plaży, słowo daję... Odpowiedz Link Zgłoś
magdal_l Re: w chowanego 16.10.03, 14:21 jezzzdem :) mnie się ciury nie imają, jedynie takie uczelniane, ale te są mniej szkodliwe Odpowiedz Link Zgłoś
chris_45 Re: w chowanego 16.10.03, 14:23 mnie wykończył ciur i przeziębienie ale żyję... słabo ale żyję... nie mam czasu... pardon.... Odpowiedz Link Zgłoś
brezly Re: w chowanego 16.10.03, 14:32 Znaczy, ja jestem ale usiluje walczyc z programem reprezentujacym tzw. sztuczna cwiercinteligencje. Wlasnie zaczalem go wyzywac od 'takich_synow'. Odpowiedz Link Zgłoś
kwiat_paproci Re: w chowanego 16.10.03, 14:59 ja właśnie uwolniłam się z więzienia o powyższonym rygorze,zwanego potocznie szkołą... Odpowiedz Link Zgłoś
chris_45 Re: w chowanego 16.10.03, 15:07 o własnie. jak skończę tego tysiąca, to sie zobaczy... :) Odpowiedz Link Zgłoś
nioszka Re: w chowanego 16.10.03, 15:11 wrócisz do nas? PS. Chris, czy Ty jesteś na jakimś zdjęciu? Odpowiedz Link Zgłoś
chris_45 Re: w chowanego 16.10.03, 15:15 na niejednym.... ale z pierwszego spotkania.. Piotr_c nie wysłał ? Odpowiedz Link Zgłoś
chris_45 Re: w chowanego 16.10.03, 15:16 stop. z drugiego spotkania na pierwszym pękła klisza :))))) Odpowiedz Link Zgłoś
nioszka Re: w chowanego 16.10.03, 15:19 hm, Piotr coś wysyłał ale nie wiem czy aż tak stare, a nie do wszystkich mam ściagę huishu Odpowiedz Link Zgłoś
chris_45 Re: w chowanego 16.10.03, 15:20 ja jestem niepowtarzalny wąsy i broda - nikt więcej tak nie ma :) Odpowiedz Link Zgłoś
nioszka Re: w chowanego 16.10.03, 15:22 przejrzę archiwa wobec tego (no chyba że sam podeślesz :-) Odpowiedz Link Zgłoś
nioszka Re: w chowanego 16.10.03, 16:09 kurdebalans musze teraz wszysko przeglądać :-) Odpowiedz Link Zgłoś
magdal_l Re: w chowanego 16.10.03, 16:11 toż to czysta przyjemność ps. daj znać jak znajdziesz ;) Odpowiedz Link Zgłoś
piotr_c Re: w chowanego 16.10.03, 17:12 Tak klisza to byla prawdziwa tragedia :((((( Odpowiedz Link Zgłoś
baloo1 Re: w chowanego 16.10.03, 18:18 aha. taki ja natenprzyklad to szampansko sie bawie w chowanego, z tym ze nie sam. Kochany ciurek przylaczyl sie do zabawy i schowal mnie sobie do kieszeni. Znaczy mozecie sobie wyobrazic jego rozmiary, tego ciureczka mojego kochanego. Tak oto, jako dobry samarytanin postanowil calkiem za fryko, aczkolwiek nie bezinteresownie, wyleczyc mnie ze zgubnego nalogu forumowania. Chyba sie w nim zakocham. B. Odpowiedz Link Zgłoś
emusia Re: w chowanego 16.10.03, 18:21 mam moze ciemne oczy? i ciemne wlosy? a ma twarz jak orlando blum? Odpowiedz Link Zgłoś