Dodaj do ulubionych

w chowanego

16.10.03, 14:16
się bawicie czy co? Przeż to niemożliwe, by wszystkich dopadł ciur :-(
Obserwuj wątek
    • emusia Re: w chowanego 16.10.03, 14:20
      ja sie chowałam w szkole, ale już wylazłam. bo mnie zwolnili z 3 ostatnich
      lekcji. ciekawi mnie czemu mnie jeszcze z fizyki nie zwolnili. przynajmniej bym
      nie dowiadziała się, że dostałam 1 ze sprawdzianu...
    • e.silver Re: w chowanego 16.10.03, 14:20
      taka ja np. jestem sfrustrowana dzisiejszym tempem działania serwera, więc go
      bojkotuję ;)
      • misiania Re: w chowanego 16.10.03, 14:22
        o. właśnie! jak mam tę chwilę nieróbstwa, to serwer też akurat taką ma. serwer
        jest gupi.
        • e.silver Re: w chowanego 16.10.03, 14:23
          ba! serwer jest goopi przez cały dzień nie tylko w ciągłych chwilach
          nieróbstwa :)
        • nioszka Re: w chowanego 16.10.03, 14:23
          otóż to sprzężenie takie , czy co? gupkowaty serwer
          • e.silver Re: w chowanego 16.10.03, 14:26
            aha i kawy nie było :(
            • nioszka Re: w chowanego 16.10.03, 14:27
              coż to sie porobiło na tej plaży, słowo daję...
    • magdal_l Re: w chowanego 16.10.03, 14:21
      jezzzdem :)
      mnie się ciury nie imają, jedynie takie uczelniane, ale te są mniej szkodliwe
      • chris_45 Re: w chowanego 16.10.03, 14:23
        mnie wykończył ciur i przeziębienie
        ale żyję... słabo ale żyję...
        nie mam czasu... pardon....
        • brezly Re: w chowanego 16.10.03, 14:32
          Znaczy, ja jestem ale usiluje walczyc z programem
          reprezentujacym tzw. sztuczna cwiercinteligencje. Wlasnie
          zaczalem go wyzywac od 'takich_synow'.
        • basia Re: w chowanego 16.10.03, 14:54
          Chris? sam się odkapałeś z grajdołka?
          • nioszka Re: w chowanego 16.10.03, 14:56
            Basiu, Chris gra w tysiąca z EML...
    • kwiat_paproci Re: w chowanego 16.10.03, 14:59
      ja właśnie uwolniłam się z więzienia o powyższonym rygorze,zwanego potocznie
      szkołą...
      • chris_45 Re: w chowanego 16.10.03, 15:07
        o własnie. jak skończę tego tysiąca, to sie zobaczy... :)
        • nioszka Re: w chowanego 16.10.03, 15:11
          wrócisz do nas?
          PS. Chris, czy Ty jesteś na jakimś zdjęciu?
          • chris_45 Re: w chowanego 16.10.03, 15:15
            na niejednym....
            ale z pierwszego spotkania..
            Piotr_c nie wysłał ?
            • chris_45 Re: w chowanego 16.10.03, 15:16
              stop. z drugiego spotkania
              na pierwszym pękła klisza :)))))
              • nioszka Re: w chowanego 16.10.03, 15:19
                hm, Piotr coś wysyłał ale nie wiem czy aż tak stare, a nie do wszystkich mam
                ściagę huishu
                • chris_45 Re: w chowanego 16.10.03, 15:20
                  ja jestem niepowtarzalny
                  wąsy i broda - nikt więcej tak nie ma :)
                  • nioszka Re: w chowanego 16.10.03, 15:22
                    przejrzę archiwa wobec tego
                    (no chyba że sam podeślesz :-)
                    • chris_45 Re: w chowanego 16.10.03, 15:26
                      najpierw przejrzyj... :)
                      • nioszka Re: w chowanego 16.10.03, 15:40
                        cfaniak :-)
                        • pierans Re: w chowanego 16.10.03, 16:07
                          nie daj sie, Nioszka!
                          • nioszka Re: w chowanego 16.10.03, 16:09
                            kurdebalans musze teraz wszysko przeglądać :-)
                            • magdal_l Re: w chowanego 16.10.03, 16:11
                              toż to czysta przyjemność
                              ps. daj znać jak znajdziesz ;)
              • piotr_c Re: w chowanego 16.10.03, 17:12
                Tak klisza to byla prawdziwa tragedia :(((((
    • baloo1 Re: w chowanego 16.10.03, 18:18
      aha. taki ja natenprzyklad to szampansko sie bawie w chowanego, z tym ze nie
      sam. Kochany ciurek przylaczyl sie do zabawy i schowal mnie sobie do kieszeni.
      Znaczy mozecie sobie wyobrazic jego rozmiary, tego ciureczka mojego kochanego.
      Tak oto, jako dobry samarytanin postanowil calkiem za fryko, aczkolwiek nie
      bezinteresownie, wyleczyc mnie ze zgubnego nalogu forumowania. Chyba sie w nim
      zakocham.

      B.
      • emusia Re: w chowanego 16.10.03, 18:21
        mam moze ciemne oczy? i ciemne wlosy? a ma twarz jak orlando blum?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka