Gość: kolega IP: *.gazeta.pl 06.08.01, 17:56 a jaki ma piekny tylek! w zyciu piekniejszego nie widzialem dziewczyny! noscie stringi zawsze i wszedzie! zwlaszcza w upaly do pracy! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: annjes Re: moja kolezanka nosi stringi IP: *.radom.cvx.ppp.tpnet.pl 06.08.01, 18:24 Nosze codziennie. No, prawie, bo czasami w ogole nie zakladam bielizny. Tak tez tylek nie wyglada najgorzej ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sari Re: moja kolezanka nosi stringi IP: *.ts.pl 07.08.01, 13:38 W lato stringi to podstawa. Nie ma nic gorszego niż obcisłe lub lekko przezroczyste spodnie (spódnica) i wielkie, bawełniane majtasy. To już nawet trąci złym smakiem ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: analis ku równowadze IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 01.09.01, 18:01 Gość portalu: sari napisał(a): > W lato stringi to podstawa. Nie ma nic gorszego niż obcisłe lub lekko > przezroczyste spodnie (spódnica) i wielkie, bawełniane majtasy. To już nawet > trąci złym smakiem ! Nie dajmy się zwariować - między stringami a bawełnianymi majtasami istnieje całkiem spore spectrum damskiej bielizny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MONIKA Re: moja kolezanka nosi stringi IP: *.rzeszow.cvx.ppp.tpnet.pl 05.09.01, 19:23 NIE PRZESADZAJ JESZCZE PARE LAT TEMU MALO KTO SLYSZAL O STRINGACH I WSZYSTKIE NISILYSMY TRADYCYJNE FIGI. W ZLYM GUSCIE???? WEZ SIE KOBIETO NIE OSMIESZAJ!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ana Re: moja kolezanka nosi stringi IP: *.zory.sdi.tpnet.pl 07.08.01, 13:52 moze i piekny widok, ale jakie niewygodne chodzenie - zawsze sie boje, że mnie przetnie na pol... takie poswiecenie tylko po to, zeby faceci mogli sobie popatrzeć? zapomnij Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paula Re: moja kolezanka nosi stringi IP: 195.205.213.* 07.08.01, 13:58 Ale co za banialuki wypisujesz? Miodzio, uznaję tylko stringi!!!! Może nosisz za mały rozmiar? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bes Re: moja kolezanka nosi stringi IP: 150.254.191.* 07.08.01, 14:06 Coś w tym jest - nie każde stringi są wygodne, niestety, ale za to te wygodne są super:-))) I mój chłopak to uwielbia. Twierdzi, że nawet pod rzeczami, które nie są przejrzyste, widać, że założyłam stringi. jedyny minus stringów jest taki, że gdy jest bardzo upalnie, po wstaniu sukienka lub spódnica "lepi" się do ciała bardziej niż gdybym założyła zwykłą bieliznę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aniela Re: moja kolezanka nosi stringi IP: *.mst.gov.pl 31.08.01, 13:44 nie sądzę żeby stringi noszone były z powodu wygody :) podobnie jak szpilki inne narzędzia torrtur naszych codziennych znoszonych dla uprzyjemniania życia nienaszym panom:)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: analis odczucia zmitygowane IP: 217.153.6.* 31.08.01, 18:23 Z chwilą pojawienia się mody na stringi stałem się jednym z facetów z lubością wpatrujących się w damskie derriere''y i w myślach kolekcjonujących egzemplarze bez gumek skośnie biegnących przez pośladki. Potem pojawiało się tego coraz więcej i więcej aż do momentu, kiedy podświadomie zacząłem wzrokiem szukać młodych dziewczyn ubranych w bieliznę tradycyjną. W pewnej chwili stwierdziłem, że stringi stały się niejako spodnim mundurem dziewczyn, które może niekoniecznie z przyjemności, ale bardziej z obawy przed krytyką innych dziewczyn (patrz wyżej: kobieta ironicznie o majtkach konwencjonalnych). Widok stringu stracił dla mnie na atrakcyjności, a dziewczyny noszące zdały mi się po prostu mało oryginalne. Dla uspokojenia dodam, że w dalszym ciągu przepadam za widokiem kobiecej pupy, swojej dziewczynie zdążyłem kupić 1 string. Zresztą Stig wystawi mi dobre referencje ;-) PS Od zwykłego stringu wolę takie koronkowe, które choć z tyłu z trójkątem, to i tak na dole wnikaja... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fuego Re: odczucia zmitygowane IP: *.mm.com.pl 31.08.01, 20:13 Gość portalu: analis napisał(a): . W pewnej chwili stwierdziłem, > że stringi stały się niejako spodnim mundurem dziewczyn, które może > niekoniecznie z przyjemności, ale bardziej z obawy przed krytyką innych > dziewczyn (patrz wyżej: kobieta ironicznie o majtkach konwencjonalnych). Myślę, że się jednak mylisz. Stringi to najwygodniejszy rodzaj bielizny, jaki do tej pory wymyślono. Poza tym przychylam sie do wcześniejszej wypowiedzi (juz nie pamiętam kogo), że zwykłe majtki pod obsisłymi spodniami, wyglądają dosyc nieestetyczne. Pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bess Re: odczucia zmitygowane IP: *.rzeszow.cvx.ppp.tpnet.pl 31.08.01, 22:05 Zgadzam się. Panowie, kobiety noszą stringi niekoniecznie dlatego żeby robić na was wrażenie. Ja zaczęłam je nosić,gdy stwierdziłam,że żaden inny rodzaj bielizny nie jest odpowiedni pod dopasowane rzeczy.Ale teraz już noszę nie tylko pod cienkie spodnie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: analis Re: odczucia zmitygowane IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 01.09.01, 17:56 Tylko potwierdzacie moją teorię o chóralnym śpiewie na cześć stringu. Nie spodziewałem się aplauzu większości; moje poglądy prawie we wszystkich sprawach są mniejszościowe. Moda na noszenie dopasowanych (po prostu obcisłych) ciuchów jest ściśle skoordynowana z fenomenem stringu. Jestem przekonany, że wiele dziewczyn nosi te majtki przede wszystkim dla przyjemnej świadomości bycia w stringowej awangardzie. A propos wyjątkowej wygody odróżniającej string od zwykłych majtek: czy polega ona na tym, że nie trzeba wyciągać materiału wpijającego się między posladki? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pinezka Re: odczucia zmitygowane IP: *.piotrkow.cvx.ppp.tpnet.pl 01.09.01, 18:36 popieram analis! szczerze mowiac dziwie sie ze facetowi (bo jak sie domyslam analis to facet) nie podoba sie taka czesc garderoby jak stringi. Tak trzymać! analis: czyzbys sam kiedys nosil, ze wiesz jakie to niewygodne:)? Nosilam stringi ze 3-4 razy i za kazdym razem mialam nieprzyjemne uczucie o wpijajacym sie w tylek pasku. To cos takiego jak zle zalozy sie szklo kontaktowe na oko i caly czas cos uwiera i przeszkadza. Stringi to wynalazek dla modnych szczuplych panienek, ktore maja kragly tylek i czym sie pochwalic przed swiatem. To przyciaga facetow. Raz jednak widzialam przyslowiowa ''laske'' na plazy, ktora noszac stringi, prezentowala swoje nadmierne owlosienie wiadomo gdzie. To jest dopiero nieestetyczne! Pozdro Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: analis Re: odczucia zmitygowane IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 02.09.01, 23:33 Gość portalu: Pinezka napisał(a): > popieram analis! szczerze mowiac dziwie sie ze facetowi (bo jak sie domyslam > analis to facet) nie podoba sie taka czesc garderoby jak stringi. Tak trzymać! czesc, dzieki za poparcie. fakt, jestem facet. uwaga: nie podoba mi sie owczy ped za stringami i ta cala obcisla subkultura lasek i ich absztyfikantow stringożerców. raz na jakis czas jest ok. > analis: czyzbys sam kiedys nosil, ze wiesz jakie to niewygodne:)? ze mna sprawa jest jeszcze dziwniejsza niz z moimi pogladami na dziewczyny w stringach. przyzwyczailem sie nosic majtki tak, zeby wpijaly mi sie miedzy posladki. robie to celowo, bo zauwazylem, ze dzieki temu skora tam lepiej oddycha i pozostaje sucha. teraz kiedy nie czuje w tylku materialu, wydaje mi sie, ze cos nie tak. to dowod na wzglednosc komfortu. w ramach eksperymentu i dla dobrego samopoczucia dokonalismy tez z moja dziewczyna zakupu typowego stringu meskiego, ale nie spelnil on moich oczekiwan pod wzgledami wyzej opisanymi. > Nosilam > stringi ze 3-4 razy i za kazdym razem mialam nieprzyjemne uczucie o wpijajacym > sie w tylek pasku. To cos takiego jak zle zalozy sie szklo kontaktowe na oko i > caly czas cos uwiera i przeszkadza. Stringi to wynalazek dla modnych szczuplych > panienek, ktore maja kragly tylek i czym sie pochwalic przed swiatem. To > przyciaga facetow. Raz jednak widzialam przyslowiowa ''''laske'''' na plazy, ktora > noszac stringi, prezentowala swoje nadmierne owlosienie wiadomo gdzie. To jest > dopiero nieestetyczne! Pozdro byc moze ona w swoim wyuzdaniu poszla tak daleko, ze dla wiekszosci stala sie nieapetyczna, natomiast wiedziala, ze znajdzie poklask u konsumentow "hardcore''u". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: di Re: odczucia zmitygowane IP: 195.116.167.* 03.09.01, 22:35 A mój facet właśnie lubhi jak zwykłe majtki ( nie mówię o majtasach bawełnianych tylko zwykłych nie - stringach) odznaczają się przez spodnie. Stringi też lubi. W ogóle to lubi moją pupę. I już. A do stringów trzeba sie przyzwyczaić. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: analis Re: odczucia zmitygowane IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 04.09.01, 00:12 Gość portalu: di napisał(a): > A mój facet właśnie lubhi jak zwykłe majtki ( nie mówię o majtasach > bawełnianych tylko zwykłych nie - stringach) odznaczają się przez spodnie. > Stringi też lubi. W ogóle to lubi moją pupę. I już. A do stringów trzeba sie > przyzwyczaić. Brzmisz jak moja dziewczyna (komplement) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: packard Re: fajnie IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 04.09.01, 00:28 generalnie to fajne macie problemy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KI Re: fajnie IP: 195.117.142.* 04.09.01, 08:22 Pamiętajcie że nie na każdej pupie stringi wyglądają "mniam". Ostatnio przechadzając się z żoną po ulicach Sz-na i oglądając ładne pupcie -oboje to lubimy- zauważyliśmy baaaaardzo szeroką p. i wieżcie mi te stringi co były na niej naciągniąte wyglądały odrażająco. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Miecz Re: fajnie IP: 192.168.15.* / 212.244.170.* 06.09.01, 12:24 Generalnie pupa odziana w zwykle figi pod obcislymi spodniami wyglada jak uzbrojona w pampersa. Takie jest moje zdanie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Stig Re: moja kolezanka nosi stringi IP: 150.254.215.* 31.08.01, 13:36 Moja zona wcale nie tak rzadko nosi stringi - chodzi o to, zeby nie wkladac zbyt malego rozmiaru, no i material musi byc delikatny. Tez mi sie zreszta zdarzylo pare dni łazić w stringach (meskich) pod spodniami. Aha, dzieciaki - my jestesmy oboje po 30-tce... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czarny Re: moja kolezanka nosi stringi IP: *.gdansk.sdi.tpnet.pl 31.08.01, 18:44 Ciocia ???!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jontek Re: moja kolezanka nosi stringi IP: *.czestochowa.sdi.tpnet.pl 01.09.01, 00:11 Te Stringi bardzo wchodzą w tyłek mojej dziewczynie!Muszę ją wtedy zasłaniać i rozglądać czy nikt nie patrzy na nią a ona wtedy wyciąga je z pupy-no i jak to wtedy wygląda?!Taka ładna dziewczyna a robi takie świństwa,lepiej żeby dziewczyny już wcale nie nosiły majtek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: analis wyciąganie z pupy IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 05.09.01, 23:18 Piszesz, że Twoja dziewczyna wyciąga stringi z pupy? W hipermarkecie widziałem męski manekin prezentujący string. Cos mi w nim nie pasowalo. Dopiero pozniej zdalem sobie sprawe, ze on tez wyciagnal pasek z pupy, po czym skleil sobie posladki, zeby material wiecej ich nie rozdzielal. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sikoo Re: moja kolezanka nosi stringi IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 03.09.01, 09:57 STRINGI!!!!!!!!! jak mozna byc plci zenskiej i nosic cos innego!! wczoraj w harendzie (przyznaje sie... nie bijcie) byla panna-gigant ... ijeszcze z majtasami-gigant... totalna dyskwalifikacja... gdy pod sukienka biegna dwie (grube) linie majtek... arghhhhhh.... bleeeee .... tfffffu VIVA LOS STRINGOS !!!!!!!!!!!!!! bo tak w ogole jak sie patrze na panny ... to te bez stringow sa z gory na fal- starcie... a moja ocena czy jest string czy nie jest skuteczna w 100% DzIeWcZyNy... to zawsze widac!!!! Odpowiedz Link Zgłoś