Dodaj do ulubionych

Platforma i prawybory

07.02.10, 12:48
Na szczęście odkładają decyzję. Prawybory internetowe to niebywała
okazja dla platformy. Sikorski, Komorowski, Palikot prezentują się
darmo w mediach, przedkładają swoje poglądy i widzenie na sprawy
polskie w internecie.

Potem głosowanie elektroniczne przez platfusów z krótkim
uzasadnieniem dlaczego ten, a nie inni.

Media pasjonują się tematem, bo to przyszły prezydent. Pozostali
kandydaci praktycznie nie istnieją. Przykrycie straszne.

Mam nadzieję, że głupie platfusy takiej okazji nie zmarnują. I tak
Komorowski ma największe szanse.
Obserwuj wątek
    • witoldzbazin Re: Platforma i prawybory 07.02.10, 12:57
      czego to się nie robi by POkryć aferę hazardową hehehehehe
      • haen1950 Re: Platforma i prawybory 07.02.10, 13:08
        Nie tylko aferę. Pozostałych kandydatów również. Kaczuś, Olechowski,
        Szmaja będą tylko tylko mizerią do schaboszczaka.

        A na koniec wielka konwencja wyborcza z ogłoszeniem wyników
        starannie utrzymanych w tajemnicy.

        Full demokracji, full skuteczności.
        • witoldzbazin Re: Platforma i prawybory 07.02.10, 20:46
          haen1950 napisał:

          > Nie tylko aferę. Pozostałych kandydatów również. Kaczuś, Olechowski,
          > Szmaja będą tylko tylko mizerią do schaboszczaka.

          hehhehehe...jak afera to wasza sprawa hehehehe
    • haen1950 Re: Platforma i prawybory 07.02.10, 15:23
      SLD sięgnęło do żelaznego zestawu z lat dziewięćdziesiątych, który
      przyniósł im 40-procentowy sukces w wyborach. Niestety, po drodze
      była Samoobrona i popijawa u Gudzowatego. Z sakramentalnym:

      Gudzowaty - Ch...e jesteście (o elitach władzy SLD).

      Oleksy - Dopiero teraz to odkryłeś?
      • kum.z.antalowki Pomysł ma dużo zalet, trudno dopatrzyć się wad. 07.02.10, 17:43

        Ryzyko - praktycznie zerowe.
        • haen1950 Re: Pomysł ma dużo zalet, trudno dopatrzyć się wa 07.02.10, 19:37
          No właśnie. Graś dzisiaj powiedział, że wariant jest bardzo
          prawdopodobny.

          Jeszcze jedną zaletą jest dezorientacja Kurskich i PiSmaków. Nie
          wiadomo, kogo wziąć na celownik.
          • haen1950 Ryzyko? 07.02.10, 20:23
            Żadnego. Te wybory nie są statutowe. Konwencja może, ale nie musi
            ich uwzględniać. Tak chyba stanowią ich statuty.
          • mak67 Re: Pomysł ma dużo zalet, trudno dopatrzyć się wa 07.02.10, 20:41
            Heniu prawybory u platfusów beda jak w PZPR. Głosowali jak chcieli a
            wybrali kogo trzeba. Nie sądzisz że nasza miernota z Zopott pozwoli
            aby wybrano kogoś nie namaszczonego.
            • haen1950 Re: Pomysł ma dużo zalet, trudno dopatrzyć się wa 07.02.10, 20:45
              Makuś, nikt nikogo nie wywalił z platformy za stawianie się Tuskowi.
              Kiedyś cały klub wybrał mu Zdrojewskiego zamiast Chlebusia.

              Uruchom drugą półkulę, bardzo cię proszę.
              • mak67 Re: Pomysł ma dużo zalet, trudno dopatrzyć się wa 07.02.10, 20:58
                Heniu a Płazyński, Gilowska, Rokita. Mieli własne zdanie niezgodne z
                linia wodza i poszli na zielona trawkę. Tusek to takii "wódz" w
                miniaturce. Checi duże ale możliwosci brak. Bez pomocy
                internacjonalnej od Władimira i Angeli pierwsza zawierucha zmiecie
                go z powierzchni.
                • haen1950 Re: Pomysł ma dużo zalet, trudno dopatrzyć się wa 07.02.10, 21:47
                  Każde z nich odchodziło na własną prośbę. Rokita nawet wtedy, gdy
                  został wyznaczony na szefa wyborczego Małopolski przez zarząd.
                  Przypomnij sobie głupią Nelly, która poszła na służbę do pałacu.

                  Gilowska - bo nie chciała wytłumaczyć się z przesadnego nepotyzmu.

                  Płażyński - bo platforma była zbyt liberalna, Olechowski - zbyt
                  konserwatywna. Fanaberie, teraz sobie w brodę plują i żółć ich dławi
                  z powodu własnej głupoty.
                • kum.z.antalowki Re: Pomysł ma dużo zalet, trudno dopatrzyć się wa 07.02.10, 21:48
                  mak67 napisał:

                  > ... makówki mają puste główki.

                  A może nie napisał tego
                  Tylko zupełnie coś innego?
                  Nie będę kłócił się o słowo
                  Lecz rację ma stuprocentową!
                  • haen1950 Pomysł ma same zalety 08.02.10, 09:40
                    To w końcu obojętne, który wygra te prawybory. Będzie to rzetelna
                    walka pomiędzy kandydatami o różnych images i różnych koncepcjach na
                    sprawowanie tego urzędu.

                    Zwłaszcza wtedy, gdy na stole wyląduje projekt konstytucji wg
                    platformy, praktycznie wg Tuska.

                    Tych, którzy ciągle kwestionują jednolity system władzy wykonawczej
                    uważam za za debilnych buców, za liberum veto. To Olechowski i
                    Szmaja, i całe ich pazerne zaplecze.
    • normalnyczlowiek1 Rzeźnik i betoniarz-zbrojarz vs Lech Kaczyński 08.02.10, 09:59
      haen1950 napisał: Potem głosowanie elektroniczne przez platfusów z krótkim
      uzasadnieniem dlaczego ten, a nie inni.

      ---> Główne filary programu wyborczego tandemu Sikorski/Komorowski:
      1. Dorżnąć watahy!!!
      2. Zabetonować IPN!!!
      3. Dozbroić WSI!!!
      • haen1950 Idzie jak pisałem 08.02.10, 21:17
        Komorowski swoje u Stokrotki, Sikorski swoje w TVPiSLD u Jankesa.

        I tak do konwencji wyborczej 16 maja.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka