Gość: t1s
IP: *.aster.pl / *.aster.pl
11.02.04, 15:55
Poczytałem sobie trochę wypowiedzi pod informacją o śmierci płk.
Kuklińskiego.
Ale się swołoczy tam nazbierało! Niedouczone przygłupy i prymitywne kmiotki,
mające się za patriotów, bo nadarzyła się okazja krzyknąć na kogoś zdrajca.
Komusze szuje, które za paczkę cukierków sprzedaliby przyjaciela a za
przywileje wynikające z posiadania czerwonej książeczki zdradzili wszystko od
honoru począwszy.
Na grób nawet spluną.
Zwykłe gnidy. Rzygać się chce.