Dodaj do ulubionych

Co pamiętacie z kongresu pis :)))))))

22.03.10, 00:07
Oczywiste ,że Egipt się nie liczy:))
Obserwuj wątek
    • chateau Re: Co pamiętacie z kongresu pis :))))))) 22.03.10, 00:12
      Kosmos też nie.

      Ja pamiętam długą i gorącą debatę na stojąco.
    • etwas-geheimnis Re: Co pamiętacie z kongresu pis :))))))) 22.03.10, 00:30
      A Tunezja?
    • snajper55 Socjalistyczne wybory 22.03.10, 00:35
      z jednym, jedynym właściwym kandydatem.

      S.
    • notozobaczymy Zadurzoną Grecję ;> 22.03.10, 01:40
    • blind_as_a_bat Nowego Prezesa! nt. 22.03.10, 07:25
    • zoil44elwer Re: Co pamiętacie z kongresu pis :))))))) 22.03.10, 08:11
      W PiSie "Jego" jest dwóch,na Platformie "Jego"jest Raz i dwa nominały(?)co
      frazesy stękały czyli Bronka wąsy i Sikorki trele morele w prawyborczą niedzielę.
    • dr.krisk Nic, bo za bardzo się wzruszyłem..... 22.03.10, 14:14
      ZAwsze jak przemawia Prezes Bulgotek to się łzami rzewnym zalewam,
      taki z niego orator i wuc!
    • pis_do_grochowa Re: Co pamiętacie z kongresu pis :))))))) 22.03.10, 14:22
      h.c.baron napisał:

      > Oczywiste ,że Egipt się nie liczy:))

      Mnie sie podobal Zbyszek no ale on sie musi podobac zawsze i
      wszedzie.
      • zoil44elwer Re: Co pamiętacie z kongresu pis :))))))) 22.03.10, 14:29
        Karły z powodów psycho-fizycznych za3sze biją w ja...poniżej pasa!
        • pis_do_grochowa Re: Co pamiętacie z kongresu pis :))))))) 22.03.10, 15:15
          zoil44elwer napisał:

          > Karły z powodów psycho-fizycznych za3sze biją w ja...poniżej pasa!

          To myslisz, ze ktorys z karlow tak go potraktowal i dlatego wygladal
          jak bryla wazeliny ?
      • dupetek Zero! 22.03.10, 15:18
        Mnie utkwił w pamięci Zero z wystraszonymi ślepkami i drżącym głosikiem,
        proszący Kaczusia o kandydowanie na prezydenta:)
        • pis_do_grochowa Re: Zero! 22.03.10, 15:33
          dupetek napisał:

          > Mnie utkwił w pamięci Zero z wystraszonymi ślepkami i drżącym
          głosikiem,
          > proszący Kaczusia o kandydowanie na prezydenta:)

          Moze ma nadzieje, ze bedzie mogl za nim nosic teczke.
          Do tego chyba nawet ma kwalifikacje a na pewno predyspozycje.
          • zoil44elwer Re: Zero! 22.03.10, 17:02
            A kim byłby Zbysiu gdyby nie Kaczyńscy ?
    • zelazny.karzel.wasyl Kuluarową sugestię Kualicji z SLD... 22.03.10, 16:50
      Bodajże Mularczyk z tym wyskoczył, abo inszy "mody" PiSowiec
    • douglasmclloyd Zwycięstwo jedynego kandydata na prezesa nt 22.03.10, 17:15
    • ave.duce Wzruszające wyznanie Prezesa! 22.03.10, 17:21
      ... Chcę być premierem, by realizować program 2020 ...

      Popłakałam się... ze śmiechu ;)

      :P
    • iza.bella.iza Pamiętam takiego wściekłego niziołka! 22.03.10, 19:17
      O, tego tu:

      wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/3292000,80269,7636020.html
    • ukos Zi0br0 czytał adres do Lechujarka, jak kazano n/t 22.03.10, 20:11

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka