wilk.podhalanski
30.05.10, 11:38
Los SLD ani mnie ziębi, ani grzeje, może znic (nowa forma od
zniknąć). Biłbym wtedy brawo.
Ale jak patrzę na to, jak przykrótkiego intelektualnie
Napieralskiego najbardziej dołują jego osobiści kumple - Kalisz,
Borowski, Olejniczak i Kwaśniewski - to myślę że jest to armia
durniów większa niż norma przewiduje.
Płyniesz z takimi ludźmi jachtem, a w nocy każdy z nich potajemnie
wiertarką boruje własną dziurę w dnie, by utopić kolegę.
Otóż jedno jest pewne: to są na milion procent prawdziwi Polacy.
Wilk