skok
29.06.10, 17:35
ciagle slysze o zlej IV RP, o strachu przed CBA, IPN i przerazeniu,
co tez jeszcze moze okropnego sie wydac.
Jestem za IV RP, za rozliczeniem oligarchow, zdrajcow, zlodziei
mniejszych i wiekszych, za totalna lustracja finansow wszystkich
fortun powstalych od stanu wojennego - jak powstaly w wiekszosci,
wszyscy wiemy. Nie chce za bohatera Walese z jego lewa noga i
lewymi ukladami. Chce aby Jaruzelski oddal wlascicielom dom, ktory
zajmuje - ostatecznie byl prezydentem, wiec nie powinien byc tak
ostentacyjnie zlodziejem. Chce aby kazdy w tym kraju, kto robi lewe
interesy bal sie jak poslanka Sawicka. I chce aby Rychu, Zbychu i
Miro poszli siedziec. Chce tez aby Komorowski udowodnil, ze to co ma
na koncie, pochodzi z wynagrodzenia za sluzbe panstwu - bo jak
wynika z jego biografii, tylko za to mu placono. Chce wiedziec, co
takiego bylo w slynnym juz raporcie Macierewicza o Komorowskim i
WSI.
Jezeli cena ma byc strach przed podsluchami, jestem gotowa sie bac !