Dodaj do ulubionych

IV RP - jestem za

29.06.10, 17:35
ciagle slysze o zlej IV RP, o strachu przed CBA, IPN i przerazeniu,
co tez jeszcze moze okropnego sie wydac.
Jestem za IV RP, za rozliczeniem oligarchow, zdrajcow, zlodziei
mniejszych i wiekszych, za totalna lustracja finansow wszystkich
fortun powstalych od stanu wojennego - jak powstaly w wiekszosci,
wszyscy wiemy. Nie chce za bohatera Walese z jego lewa noga i
lewymi ukladami. Chce aby Jaruzelski oddal wlascicielom dom, ktory
zajmuje - ostatecznie byl prezydentem, wiec nie powinien byc tak
ostentacyjnie zlodziejem. Chce aby kazdy w tym kraju, kto robi lewe
interesy bal sie jak poslanka Sawicka. I chce aby Rychu, Zbychu i
Miro poszli siedziec. Chce tez aby Komorowski udowodnil, ze to co ma
na koncie, pochodzi z wynagrodzenia za sluzbe panstwu - bo jak
wynika z jego biografii, tylko za to mu placono. Chce wiedziec, co
takiego bylo w slynnym juz raporcie Macierewicza o Komorowskim i
WSI.
Jezeli cena ma byc strach przed podsluchami, jestem gotowa sie bac !
Obserwuj wątek
    • Gość: ala Re: IV RP - jestem za IP: *.adsl.inetia.pl 29.06.10, 18:46
      Jak to w skrócie mówi mój Ojciec: nie mam nic na sumieniu, nie mam się czego bać
      - mogę spokojnie glosować na Kaczyńskiego.
      • Gość: Zuzia Re: IV RP - jestem za IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.10, 19:00
        Tak mówią wszyscy uczciwi ludzie,bo oni nie muszą się bać.
      • vladexpat Re: IV RP - jestem za 29.06.10, 19:03
        Gość portalu: ala napisał(a):

        > Jak to w skrócie mówi mój Ojciec: nie mam nic na sumieniu, nie
        mam się czego ba
        > ć
        > - mogę spokojnie glosować na Kaczyńskiego.

        Nie masz niczego na sumieniu, więc nawet jeżeli wsadzą na 3
        miesiące do aresztu wydobywczego to w końcu wypuszczą i może nawet
        przeproszą.
        Wolność to nie jest wtedy, kiedy nie obawiasz się podsłuchujących
        rozmowy telefoniczne tajniaków bo jesteś czysty. Wolność jest
        wtedy gdy nikt nie podsłuchuje.
        • Gość: Baśka Re: IV RP - jestem za IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.10, 19:15
          Pitera tez twierdziła ze była podsłuchiwana ,a to był blef.
        • Gość: jolka Re:to sobie poczytaj IP: *.tvgawex.pl 30.06.10, 10:20
          Podczas, gdy wszyscy byli skupieni na świętowaniu Nowego Roku rząd
          nie próżnował. Ministerstwo Infrastruktury bez większego rozgłosu w
          mediach wprowadziło rozporządzenie dzięki, któremu każdy z obywateli
          Państwa jest inwigilowany. Na podstawie art. 165 ust. 1 ustawy
          wszyscy operatorzy lub dostawcy posiadają obowiązek przechowywania
          przez okres 2 lat wszelkich danych na temat połączeń w sieci GSM, w
          tym liczony czas połączenia, czy nawet lokalizacje danego
          urządzenia. By być w zgodzie z nowym rozporządzeniem, operatorzy
          muszą także zbierać dane o połączeniach internetowych oraz poczcie
          elektronicznej. Będą archiwizowane nie tylko identyfikatory
          użytkownika, ale również data i godzina każdego połączenia i
          rozłączenia z Internetem, a także przydzielone dynamicznie i
          statycznie adresy IP wykorzystywane w czasie połączenia. Do tych
          wszystkich danych będą miały dostęp m.in. prokuratura, policja i
          Urząd Skarbowy. Firmy telekomunikacyjne muszą też współpracować ze
          służbami specjalnymi, w tym Agencją Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Co
          istotne, nie jest do tego potrzebna zgoda sądu. Trwają prace nad
          umożliwieniem zdalnego przeszukania komputerów obywateli w projekcie
          nowelizacji polskiej ustawy o Policji. ABW, przejęte przez ludzi z
          WSI jest w pełni pod kontrolą ludzi powiązanych z Platformą. Kolejni
          oficerowie ABW popełniają samobójstwa. Następnym krokiem jest
          przejęcie polskiego internetu - NASK i zablokowanie jego
          unowocześniania. Internauci niepochlebnie wypowiadający się o władzy
          Platformy są ścigani i przesłuchiwani. Platforma Obywatelska wpada
          na pomysł blokowania internetu. Rząd chce cenzurować internet,
          chińskie metody - pod tymi hasłami powstaje ruch oporu przeciw
          nowelizacji ustawy hazardowej wprowadzającej rejestr stron
          zakazanych. Rząd Platformy będzie śledził ludzi wypowiadających się
          na forach internetowych. Rzeczpospolita alarmuje:
          Wcześniejszy plan Komendy Głównej Policji oraz MSWiA chyba jednak
          nie upadł i w dalszym ciągu jest rozważany. Chodzi o projekt
          nakazujący właścicielom stron internetowych zbieranie i
          udostępnianie policji danych dotyczących internautów.
          Następuje koniec internetowej prywatności. W najlepsze trwa
          zastraszanie prokuratorów. Donald Tusk przejmuje CBA, wyrzucając
          niewygodnego szefa CBA - Mariusza Kamińskiego, wraz z ludźmi którzy
          nie mieli powiązań z Platformą. Chcą go "wsadzić". Oczywiście
          zarzuty prokuratorów to zemsta za wykrycie przez CBA licznych afer,
          w którą są uwikłani najbardziej wpływowi politycy Platformy. Zostają
          zamordowane kolejne osoby. Po "czystce" w CBA, współpraca Ludzi
          powiązanych z Platformą układa się z CBA znacznie lepiej. Powstaje
          plan wdrożenia projektu INDECT. Celem projektu jest automatyczne
          wykrywanie zagrożeń. INDECT w założeniach ma rozpoznawać twarze,
          wykrywać nienaturalne zachowania, analizować dane z kamer,
          mikrofonów, a nawet zdjęć lotniczych i satelitarnych. Ponadto INDECT
          w założeniach ma także śledzić Internet czyli fora dyskusyjne,
          serwery plików jak i indywidualne systemy komputerowe. Ludzie z
          otoczenia Tuska chcą zgromadzić największa na świecie bazę danych o
          Polakach.
    • Gość: Iwa Re: IV RP - jestem za IP: *.centertel.pl 29.06.10, 19:17
      "Dajcie mi człowieka, a paragraf zawsze się znajdzie"
      • skok dajcie mi czlowieka 29.06.10, 19:22
        - smierc szyfranta
        - smierc G. Michniewicza
        - smierc Prezydenta
        Bronek prezydentem i juz sie nikt niczego nie dowie.
        A pragrafow nie trzeba szukac...
        • Gość: NCL in UK Re: dajcie mi czlowieka IP: *.gate.cable.virginmedia.com 29.06.10, 22:34
          PRAWO i SPRAWIEDLIWOSC - Te dwa slowa mowia wszystko .
          • hal9000 Re: dajcie mi czlowieka 29.06.10, 22:53
            PRAWO i SPRAWIEDLIWOSC

            Obłuda.
            • Gość: Miłosz Kurvinox Re: dajcie mi czlowieka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.06.10, 23:04
              Szczury na platformę a kysz
              • Gość: Adam Re: dajcie mi czlowieka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.10, 08:24
                wiadomosci.onet.pl/blogi/408845556,januszwojciechowski.blog.onet.pl,0,1,200,200,85089318,408959499,7037784,0,forum-blog.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka