Gość: Trzeźwy IP: *.adsl.inetia.pl 01.07.10, 10:44 Kandydat specjalnej troski Bronek "hrabia" Komorowski Przegra wybory w niedzielę, Bo narobił gaf jak... cielę! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
andrzej_32 Re: Proroctwo 01.07.10, 10:47 Na Jarka nie oddam głosu Za czasy, gdy był premierem, Za ten upadek etosu, I koalicję z Lepperem. Za to, co wciska ludowi, Na co pozwala i sprzyja, Za to, co pisze Sakowicz I głosi Radio Maryja. Za sieć podsłuchów i haków, Wydanie walki elitom, Za to, że skłócił Rodaków, Za IV Rzeczpospolitą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jolka Re: Proroctwo IP: *.tvgawex.pl 01.07.10, 11:12 Podczas, gdy wszyscy byli skupieni na świętowaniu Nowego Roku rząd nie próżnował. Ministerstwo Infrastruktury bez większego rozgłosu w mediach wprowadziło rozporządzenie dzięki, któremu każdy z obywateli Państwa jest inwigilowany. Na podstawie art. 165 ust. 1 ustawy wszyscy operatorzy lub dostawcy posiadają obowiązek przechowywania przez okres 2 lat wszelkich danych na temat połączeń w sieci GSM, w tym liczony czas połączenia, czy nawet lokalizacje danego urządzenia. By być w zgodzie z nowym rozporządzeniem, operatorzy muszą także zbierać dane o połączeniach internetowych oraz poczcie elektronicznej. Będą archiwizowane nie tylko identyfikatory użytkownika, ale również data i godzina każdego połączenia i rozłączenia z Internetem, a także przydzielone dynamicznie i statycznie adresy IP wykorzystywane w czasie połączenia. Do tych wszystkich danych będą miały dostęp m.in. prokuratura, policja i Urząd Skarbowy. Firmy telekomunikacyjne muszą też współpracować ze służbami specjalnymi, w tym Agencją Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Co istotne, nie jest do tego potrzebna zgoda sądu. Trwają prace nad umożliwieniem zdalnego przeszukania komputerów obywateli w projekcie nowelizacji polskiej ustawy o Policji. ABW, przejęte przez ludzi z WSI jest w pełni pod kontrolą ludzi powiązanych z Platformą. Kolejni oficerowie ABW popełniają samobójstwa. Następnym krokiem jest przejęcie polskiego internetu - NASK i zablokowanie jego unowocześniania. Internauci niepochlebnie wypowiadający się o władzy Platformy są ścigani i przesłuchiwani. Platforma Obywatelska wpada na pomysł blokowania internetu. Rząd chce cenzurować internet, chińskie metody - pod tymi hasłami powstaje ruch oporu przeciw nowelizacji ustawy hazardowej wprowadzającej rejestr stron zakazanych. Rząd Platformy będzie śledził ludzi wypowiadających się na forach internetowych. Rzeczpospolita alarmuje: Wcześniejszy plan Komendy Głównej Policji oraz MSWiA chyba jednak nie upadł i w dalszym ciągu jest rozważany. Chodzi o projekt nakazujący właścicielom stron internetowych zbieranie i udostępnianie policji danych dotyczących internautów. Następuje koniec internetowej prywatności. W najlepsze trwa zastraszanie prokuratorów. Donald Tusk przejmuje CBA, wyrzucając niewygodnego szefa CBA - Mariusza Kamińskiego, wraz z ludźmi którzy nie mieli powiązań z Platformą. Chcą go "wsadzić". Oczywiście zarzuty prokuratorów to zemsta za wykrycie przez CBA licznych afer, w którą są uwikłani najbardziej wpływowi politycy Platformy. Zostają zamordowane kolejne osoby. Po "czystce" w CBA, współpraca Ludzi powiązanych z Platformą układa się z CBA znacznie lepiej. Powstaje plan wdrożenia projektu INDECT. Celem projektu jest automatyczne wykrywanie zagrożeń. INDECT w założeniach ma rozpoznawać twarze, wykrywać nienaturalne zachowania, analizować dane z kamer, mikrofonów, a nawet zdjęć lotniczych i satelitarnych. Ponadto INDECT w założeniach ma także śledzić Internet czyli fora dyskusyjne, serwery plików jak i indywidualne systemy komputerowe. Ludzie z otoczenia Tuska chcą zgromadzić największa na świecie bazę danych o Polakach. Odpowiedz Link Zgłoś
andrzej_32 Nie Kaczyńskiemu 01.07.10, 11:59 Skąd wiem, że wybór niedobry? Nie wierzę w zmiany oblicza, Bo nie chcę powrotu Ziobry I teczek Macierewicza. Bo nie chcę mieć Prezydenta, Co straszy gejem i Żydem, Co w każdym widzi agenta, I może zaszczuć jak Blidę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Iwa Re: Proroctwo IP: *.centertel.pl 01.07.10, 12:04 Jolka, czy ty myślisz,że ktoś to czyta?Nuuuuudy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mikołaj Leszczuk Re: Proroctwo IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 02.09.10, 23:26 INDECT FAQ - Frequently Asked Questions #INDECT lnkd.in/e_crhU Odpowiedz Link Zgłoś
czuk1 Re: Proroctwo 04.09.10, 10:26 Gość: jolka 01.07.10, 11:12 Odpowiedz Podczas, gdy wszyscy byli skupieni na świętowaniu Nowego Roku rząd nie próżnował. Ministerstwo Infrastruktury bez większego rozgłosu w mediach wprowadziło rozporządzenie dzięki, któremu każdy z obywateli Państwa jest inwigilowany. Na podstawie art. 165 ust. 1 ustawy wszyscy operatorzy lub dostawcy posiadają obowiązek przechowywania przez okres 2 lat wszelkich danych na temat połączeń w sieci GSM, w tym liczony czas połączenia, czy nawet lokalizacje danego urządzenia. ------- A jak CBA, CBŚ, i inne instytucje państwa mają walczyć z przestępstwami, korupcja i niegospodarnością ? Czy w drodze walki z ludźmi (każdym kto jest związany z opozycją polityczną - czy to przedsiębiorca, czy student, czy pracownik najemny), czy poprzez tworzenie wymyślonych afer, prowokacjami ... ? Przecież po to jest nowoczesna technika podsłuchowa.... by zgodnie z prawem, za zgodą .. sądu prowadzić działania operacyjnie w" świecie przestępczym".... i nie trzeba na to ogromnych środków finansowych,tworzyć fikcyjnych firm, podrywać i poniżać kobiet, zatrudniać super agentów... wystarczy działać profesjonalnie i nowocześnie, tym samy możliwie najtaniej. I masz coś przeciwko temu ? przecież tak robione jest w całym współczesnym świecie. Odpowiedz Link Zgłoś
takataka_ta Re: Proroctwo 04.09.10, 10:35 Jola to chyba o wyskokach za rządu jarkacza i ziobry zapomniała. Biedaczka :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kochamjaktusk Ale bardzo zle jak Kalemu ukrasc krowe IP: 212.244.73.* 01.07.10, 12:12 Haniebna nagonke na s.p. Prezydenta oraz PiS prowadza media przyjazne PO juz od wielu lat. Stopien agresywnosci oraz zdegenerowania atakow politykow Pomylki Obywatelskiej na opozycje przybiera coraz bardziej na sile. Nie tak dawno nad trumnami zamachu smolenskiego hipokryta Bronek nawolywal do zgody, jednosci i pojednania. Ale juz krotko potem media oraz politycy PO rzucily sie z podwojna wsciekloscia na swoje ofiary szerzac klamstwa pomowienia najgorszego gatunku. Doszukiwanie sie tylko winy po stronie Sakowiczow i RM to postawa prymitywnego murzyna, ktory swoja podlosc uwaza za zalete, podlosc innych za grzech. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Iwa Re: Ale bardzo zle jak Kalemu ukrasc krowe IP: *.centertel.pl 01.07.10, 12:34 Ale ty jesteś zaciekły i nienawistny w swoich wypowiedziach.Babę se znajdź. Nie tak dawno nad trumnami zamachu smolenskiego hipokryta Bronek > nawolywal do zgody, jednosci i pojednania. Ale juz krotko potem > media oraz politycy PO rzucily sie z podwojna wsciekloscia na swoje > ofiary szerzac klamstwa pomowienia najgorszego gatunku Podaj konkrety zuchu.Knebel żałobny ciągle działa.I wiem że chciałbyś teraz obrzucic mnie inwektywami.Proszę. Odpowiedz Link Zgłoś
andrzej_32 Re: Ale bardzo zle jak Kalemu ukrasc krowe 01.07.10, 12:42 Gość portalu: kochamjaktusk napisał(a): > [...] postawa prymitywnego murzyna[...] Dyskusja z wyznawcą tak skrajnie rasistowskich poglądów mija się z celem. To poziom PISowskiego "speprzaj dziadu" czy też "małpa w czerwonym". Z takimi poglądami się nie dyskutuje. Je, moim zdaniem, trzeba najzwyczajniej w świecie tępić. Odpowiedz Link Zgłoś
wyyborca A ja znam takie proroctwo 01.07.10, 13:03 Trzy znaki dla Narodu: Znak Pierwszy - Na wieść o locie LK na wiec na grobach w Katyniu mgła zapadła nad Smoleńskiem – znak został zignorowany... Znak Drugi - Na wieść o pochówku LK na Wawelu wulkan wyrzucił pył uniemożliwiając przylot osobistości – i ten znak zignorowano... Znak Trzeci – na wieść o kandydowaniu JK na prezydenta wody zalały nasz kraj... Nie zignorujcie tego znaku, bo to już ostatni, cierpliwość Opatrzności się wyczerpała ! Odpowiedz Link Zgłoś