IP: *.adsl.inetia.pl 01.07.10, 10:44
Kandydat specjalnej troski
Bronek "hrabia" Komorowski
Przegra wybory w niedzielę,
Bo narobił gaf jak... cielę!
Obserwuj wątek
    • andrzej_32 Re: Proroctwo 01.07.10, 10:47
      Na Jarka nie oddam głosu
      Za czasy, gdy był premierem,
      Za ten upadek etosu,
      I koalicję z Lepperem.

      Za to, co wciska ludowi,
      Na co pozwala i sprzyja,
      Za to, co pisze Sakowicz
      I głosi Radio Maryja.

      Za sieć podsłuchów i haków,
      Wydanie walki elitom,
      Za to, że skłócił Rodaków,
      Za IV Rzeczpospolitą.
      • Gość: jolka Re: Proroctwo IP: *.tvgawex.pl 01.07.10, 11:12
        Podczas, gdy wszyscy byli skupieni na świętowaniu Nowego Roku rząd
        nie próżnował. Ministerstwo Infrastruktury bez większego rozgłosu w
        mediach wprowadziło rozporządzenie dzięki, któremu każdy z obywateli
        Państwa jest inwigilowany. Na podstawie art. 165 ust. 1 ustawy
        wszyscy operatorzy lub dostawcy posiadają obowiązek przechowywania
        przez okres 2 lat wszelkich danych na temat połączeń w sieci GSM, w
        tym liczony czas połączenia, czy nawet lokalizacje danego
        urządzenia. By być w zgodzie z nowym rozporządzeniem, operatorzy
        muszą także zbierać dane o połączeniach internetowych oraz poczcie
        elektronicznej. Będą archiwizowane nie tylko identyfikatory
        użytkownika, ale również data i godzina każdego połączenia i
        rozłączenia z Internetem, a także przydzielone dynamicznie i
        statycznie adresy IP wykorzystywane w czasie połączenia. Do tych
        wszystkich danych będą miały dostęp m.in. prokuratura, policja i
        Urząd Skarbowy. Firmy telekomunikacyjne muszą też współpracować ze
        służbami specjalnymi, w tym Agencją Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Co
        istotne, nie jest do tego potrzebna zgoda sądu. Trwają prace nad
        umożliwieniem zdalnego przeszukania komputerów obywateli w projekcie
        nowelizacji polskiej ustawy o Policji. ABW, przejęte przez ludzi z
        WSI jest w pełni pod kontrolą ludzi powiązanych z Platformą. Kolejni
        oficerowie ABW popełniają samobójstwa. Następnym krokiem jest
        przejęcie polskiego internetu - NASK i zablokowanie jego
        unowocześniania. Internauci niepochlebnie wypowiadający się o władzy
        Platformy są ścigani i przesłuchiwani. Platforma Obywatelska wpada
        na pomysł blokowania internetu. Rząd chce cenzurować internet,
        chińskie metody - pod tymi hasłami powstaje ruch oporu przeciw
        nowelizacji ustawy hazardowej wprowadzającej rejestr stron
        zakazanych. Rząd Platformy będzie śledził ludzi wypowiadających się
        na forach internetowych. Rzeczpospolita alarmuje:
        Wcześniejszy plan Komendy Głównej Policji oraz MSWiA chyba jednak
        nie upadł i w dalszym ciągu jest rozważany. Chodzi o projekt
        nakazujący właścicielom stron internetowych zbieranie i
        udostępnianie policji danych dotyczących internautów.
        Następuje koniec internetowej prywatności. W najlepsze trwa
        zastraszanie prokuratorów. Donald Tusk przejmuje CBA, wyrzucając
        niewygodnego szefa CBA - Mariusza Kamińskiego, wraz z ludźmi którzy
        nie mieli powiązań z Platformą. Chcą go "wsadzić". Oczywiście
        zarzuty prokuratorów to zemsta za wykrycie przez CBA licznych afer,
        w którą są uwikłani najbardziej wpływowi politycy Platformy. Zostają
        zamordowane kolejne osoby. Po "czystce" w CBA, współpraca Ludzi
        powiązanych z Platformą układa się z CBA znacznie lepiej. Powstaje
        plan wdrożenia projektu INDECT. Celem projektu jest automatyczne
        wykrywanie zagrożeń. INDECT w założeniach ma rozpoznawać twarze,
        wykrywać nienaturalne zachowania, analizować dane z kamer,
        mikrofonów, a nawet zdjęć lotniczych i satelitarnych. Ponadto INDECT
        w założeniach ma także śledzić Internet czyli fora dyskusyjne,
        serwery plików jak i indywidualne systemy komputerowe. Ludzie z
        otoczenia Tuska chcą zgromadzić największa na świecie bazę danych o
        Polakach.
        • andrzej_32 Nie Kaczyńskiemu 01.07.10, 11:59
          Skąd wiem, że wybór niedobry?
          Nie wierzę w zmiany oblicza,
          Bo nie chcę powrotu Ziobry
          I teczek Macierewicza.

          Bo nie chcę mieć Prezydenta,
          Co straszy gejem i Żydem,
          Co w każdym widzi agenta,
          I może zaszczuć jak Blidę.
        • Gość: Iwa Re: Proroctwo IP: *.centertel.pl 01.07.10, 12:04
          Jolka, czy ty myślisz,że ktoś to czyta?Nuuuuudy.
        • Gość: Mikołaj Leszczuk Re: Proroctwo IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 02.09.10, 23:26
          INDECT FAQ - Frequently Asked Questions #INDECT lnkd.in/e_crhU
        • czuk1 Re: Proroctwo 04.09.10, 10:26
          Gość: jolka 01.07.10, 11:12 Odpowiedz
          Podczas, gdy wszyscy byli skupieni na świętowaniu Nowego Roku rząd
          nie próżnował. Ministerstwo Infrastruktury bez większego rozgłosu w
          mediach wprowadziło rozporządzenie dzięki, któremu każdy z obywateli
          Państwa jest inwigilowany. Na podstawie art. 165 ust. 1 ustawy
          wszyscy operatorzy lub dostawcy posiadają obowiązek przechowywania
          przez okres 2 lat wszelkich danych na temat połączeń w sieci GSM, w
          tym liczony czas połączenia, czy nawet lokalizacje danego
          urządzenia.
          -------
          A jak CBA, CBŚ, i inne instytucje państwa mają walczyć z przestępstwami,
          korupcja i niegospodarnością ? Czy w drodze walki z ludźmi (każdym kto jest
          związany z opozycją polityczną - czy to przedsiębiorca, czy student, czy
          pracownik najemny), czy poprzez tworzenie wymyślonych afer, prowokacjami ... ?
          Przecież po to jest nowoczesna technika podsłuchowa.... by zgodnie z prawem,
          za zgodą ..
          sądu
          prowadzić działania operacyjnie w" świecie przestępczym".... i nie
          trzeba na to ogromnych środków finansowych,tworzyć fikcyjnych firm, podrywać i
          poniżać kobiet, zatrudniać super agentów... wystarczy działać profesjonalnie i
          nowocześnie, tym samy możliwie najtaniej.
          I masz coś przeciwko temu ?
          przecież tak robione jest w całym współczesnym świecie.
          • takataka_ta Re: Proroctwo 04.09.10, 10:35
            Jola to chyba o wyskokach za rządu jarkacza i ziobry zapomniała. Biedaczka :(
      • Gość: kochamjaktusk Ale bardzo zle jak Kalemu ukrasc krowe IP: 212.244.73.* 01.07.10, 12:12
        Haniebna nagonke na s.p. Prezydenta oraz PiS prowadza media
        przyjazne PO juz od wielu lat. Stopien agresywnosci oraz
        zdegenerowania atakow politykow Pomylki Obywatelskiej na opozycje
        przybiera coraz bardziej na sile.
        Nie tak dawno nad trumnami zamachu smolenskiego hipokryta Bronek
        nawolywal do zgody, jednosci i pojednania. Ale juz krotko potem
        media oraz politycy PO rzucily sie z podwojna wsciekloscia na swoje
        ofiary szerzac klamstwa pomowienia najgorszego gatunku.
        Doszukiwanie sie tylko winy po stronie Sakowiczow i RM to postawa
        prymitywnego murzyna, ktory swoja podlosc uwaza za zalete, podlosc
        innych za grzech.
        • Gość: Iwa Re: Ale bardzo zle jak Kalemu ukrasc krowe IP: *.centertel.pl 01.07.10, 12:34
          Ale ty jesteś zaciekły i nienawistny w swoich wypowiedziach.Babę se znajdź.

          Nie tak dawno nad trumnami zamachu smolenskiego hipokryta Bronek
          > nawolywal do zgody, jednosci i pojednania. Ale juz krotko potem
          > media oraz politycy PO rzucily sie z podwojna wsciekloscia na swoje
          > ofiary szerzac klamstwa pomowienia najgorszego gatunku



          Podaj konkrety zuchu.Knebel żałobny ciągle działa.I wiem że chciałbyś teraz
          obrzucic mnie inwektywami.Proszę.
        • andrzej_32 Re: Ale bardzo zle jak Kalemu ukrasc krowe 01.07.10, 12:42
          Gość portalu: kochamjaktusk napisał(a):

          > [...] postawa prymitywnego murzyna[...]

          Dyskusja z wyznawcą tak skrajnie rasistowskich poglądów mija się z
          celem.

          To poziom PISowskiego "speprzaj dziadu" czy też "małpa w czerwonym".
          Z takimi poglądami się nie dyskutuje. Je, moim zdaniem, trzeba
          najzwyczajniej w świecie tępić.
    • wyyborca A ja znam takie proroctwo 01.07.10, 13:03
      Trzy znaki dla Narodu:

      Znak Pierwszy - Na wieść o locie LK na wiec na grobach w Katyniu
      mgła zapadła nad Smoleńskiem – znak został zignorowany...

      Znak Drugi - Na wieść o pochówku LK na Wawelu wulkan wyrzucił pył
      uniemożliwiając przylot osobistości – i ten znak zignorowano...

      Znak Trzeci – na wieść o kandydowaniu JK na prezydenta wody zalały
      nasz kraj...



      Nie zignorujcie tego znaku, bo to już ostatni, cierpliwość
      Opatrzności się wyczerpała !

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka