Dodaj do ulubionych

pis sie sypie

26.07.10, 08:02
"Rzeczpospolita" dowiedziała się, że kilkadziesiąt osób z liczącej około 200 członków Rady Politycznej PiS podczas jej sobotniego posiedzenia zagłosowało przeciw kandydatom Jarosława Kaczyńskiego do Komitetu Politycznego partii: Wojciechowi Jasińskiemu, Krzysztofowi Jurgielowi, Leonardowi Krasulskiemu i Jarosławowi Zielińskiemu.
wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,8176803,PiS_utwardza_kurs.html
Obserwuj wątek
    • wanda43 Re: pis sie sypie 26.07.10, 08:07
      Nie rozsypie sie, bo kazdy z nich wie, ze osobno sa i bedą nikim. PiSlamisci jak
      typowi tchorze - mocni sa tylko w kupie gdy atakuja jak wsciekla sfora.
      • prawieemeryt Re: mocni są tylko w kupie - nawet to nie! 26.07.10, 08:16
        co najwyżej jak gniotą coopę.
    • keram.keram Działalność Jasińskiego w PRL 26.07.10, 09:13
      W latach 1972–1973 był urzędnikiem w płockim oddziale Narodowego Banku
      Polskiego. Od 1973 do 1980 był pracownikiem Urzędu Miejskiego w Płocku w tym
      jako kierownik Wydziału Spraw Wewnętrznych. W latach 1976–1982 należał do
      Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej[2]. W latach 1980–1986 pracował w PSS
      "Zgoda" w Płocku. Od 1984 do 1985 był zatrudniony w Spółdzielni Transportu
      Wiejskiego w Płocku, a od 1985 do 1986 w Izbie Skarbowej w Płocku.

      W od 1986 do 1989 przebywał w Stanach Zjednoczonych[3].

      1. ↑ Informacje w BIP IPN
      2. ↑ Minister doświadczony politycznie. rp.pl, 8 września 2006.
      3. ↑ Nota biograficzna na stronie prywatnej


      źródło: wikipedia.pl
      • zoro_wieczorowo_poro i najważniejsze : 26.07.10, 09:44
        w tamtych trudnych czasach stał z braćmi pod biblioteką
    • allspice Re: pis sie sypie 26.07.10, 09:16
      Raczej stare wraca...jedna posłanka Beata Szydło wiosny nie czyni:)
    • haen1950 Nie sypie się. 26.07.10, 09:21
      To prywatny folwark Kaczora. Powiedział krótko - komu się nie podoba
      to fora ze dwora. Poza folwarkiem tylko głód i gnojowisko.
      • filate-lista Re: Nie sypie się. 26.07.10, 09:48
        Wg mnie to jest Towarzystwo Haków Wzajemnych. Biorąc pod uwagę to, co Netzel
        zeznawał przed komisją (podsłuchiwanie wszystkich), każdy ma na każdego takie
        haki, że mogliby wylądować w pierdlu.
        • upior_w_moherze w koncu sypna tymi hakami 26.07.10, 10:09
          bedzie ubaw :)
          • filate-lista Re: w koncu sypna tymi hakami 26.07.10, 10:11
            bi.gazeta.pl/im/3/3614/z3614483X.jpg
    • l.george.l Prezes też się sypie 26.07.10, 11:46
      I to jest najbardziej pocieszające
      www.fakt.pl/Jaroslaw-Kaczynski-w-szpitalu-,artykuly,78088,1.html
      • wanda43 Re: Prezes też się sypie 26.07.10, 12:13
        złego diabli nie biorą
    • upior_w_moherze mizgalski juz daje w dluga z tonacego okretu 26.07.10, 13:41
      :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka