Dodaj do ulubionych

zamulony pisarczyk

23.10.10, 19:42
odwracanie kota ogonem przez Mularczyka w faktach po faktach przekracza wszelkie granice
takich facetow nie powinno sie puszczac do tiwi bo tylko kompromituja siebie i swoich kolegow
Obserwuj wątek
    • scoutek Re: zamulony pisarczyk Zioberek i Goowin 23.10.10, 19:49
      nieee, teraz Dworak
      w zajawkach byli pozostali
    • mr.sajgon Re: zamulony pisarczyk 23.10.10, 19:50
      scoutek napisała:

      > odwracanie kota ogonem przez Mularczyka w faktach po faktach przekracza wszelki
      > e granice
      > takich facetow nie powinno sie puszczac do tiwi bo tylko kompromituja siebie i
      > swoich kolegow
      >
      Ale jak on sie kompromituje to Ty sie martwisz ?
      Nie wierze ci ;-)
      • scoutek Re: zamulony pisarczyk 23.10.10, 19:53
        a ty pewnie myslisz, ze mnie cieszy jak mamy takich durnych poslow?
        im gorzej tym lepiej?
    • boblebowsky Re: zamulony pisarczyk 23.10.10, 19:53
      Zapewniam cię, że był z siebie dumny:))) A koledzy z niego.
    • jola.iza1 Re: Zmularczyk 23.10.10, 19:54
      Znaczy?? Do mediów apel, czy do zmularczyka??
      Nierealne, tak czy siak:)
      • ave.duce Nierealne, ale reagować trzeba bt. 23.10.10, 19:58
        • jola.iza1 Re: Nierealne, ale reagować trzeba bt. 23.10.10, 20:18
          Taż reagujeM, całom soboM, na pohybel faszystom.

          Główną motywacją mojej aktywności politycznej była potrzeba władzy i żądza popularności. Ta druga była nawet silniejsza od pierwszej, bo chyba jestem bardziej próżny, niż spragniony władzy.
          -Tusk
          • ave.duce Re: Nierealne, ale reagować trzeba 23.10.10, 20:40
            Tak jest, niech spadają ze sceny politycznej i publicznej.
    • scoutek Re: zamulony pisarczyk Zioberek i Goowin 23.10.10, 20:04
      czy ja wiem.... nie jestem o tym przekonana do konca
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka