scoutek 23.10.10, 19:42 odwracanie kota ogonem przez Mularczyka w faktach po faktach przekracza wszelkie granice takich facetow nie powinno sie puszczac do tiwi bo tylko kompromituja siebie i swoich kolegow Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
scoutek Re: zamulony pisarczyk Zioberek i Goowin 23.10.10, 19:49 nieee, teraz Dworak w zajawkach byli pozostali Odpowiedz Link Zgłoś
mr.sajgon Re: zamulony pisarczyk 23.10.10, 19:50 scoutek napisała: > odwracanie kota ogonem przez Mularczyka w faktach po faktach przekracza wszelki > e granice > takich facetow nie powinno sie puszczac do tiwi bo tylko kompromituja siebie i > swoich kolegow > Ale jak on sie kompromituje to Ty sie martwisz ? Nie wierze ci ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
scoutek Re: zamulony pisarczyk 23.10.10, 19:53 a ty pewnie myslisz, ze mnie cieszy jak mamy takich durnych poslow? im gorzej tym lepiej? Odpowiedz Link Zgłoś
boblebowsky Re: zamulony pisarczyk 23.10.10, 19:53 Zapewniam cię, że był z siebie dumny:))) A koledzy z niego. Odpowiedz Link Zgłoś
jola.iza1 Re: Zmularczyk 23.10.10, 19:54 Znaczy?? Do mediów apel, czy do zmularczyka?? Nierealne, tak czy siak:) Odpowiedz Link Zgłoś
jola.iza1 Re: Nierealne, ale reagować trzeba bt. 23.10.10, 20:18 Taż reagujeM, całom soboM, na pohybel faszystom. Główną motywacją mojej aktywności politycznej była potrzeba władzy i żądza popularności. Ta druga była nawet silniejsza od pierwszej, bo chyba jestem bardziej próżny, niż spragniony władzy. -Tusk Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Re: Nierealne, ale reagować trzeba 23.10.10, 20:40 Tak jest, niech spadają ze sceny politycznej i publicznej. Odpowiedz Link Zgłoś
scoutek Re: zamulony pisarczyk Zioberek i Goowin 23.10.10, 20:04 czy ja wiem.... nie jestem o tym przekonana do konca Odpowiedz Link Zgłoś