zzarda32 02.03.11, 07:57 Czytaliście GW, piękny artykuł o Dubanieckim. Ciekawe kogo pociągnie za sobą spadając z tak wysokiego szczebla. A przy okazji JK pilnował moralnosci Polaków a u swojej rodziny nie dopilnował. Pod latarnią najciemniej. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
cookies9 Re: Trafiony, zatopiony.... Dubaniecki 02.03.11, 08:03 Dobrał sobie znanego wspólnika:-) "Marcin Dubieniecki, mąż Marty Kaczyńskiej, zarejestrował na siebie spółkę MD Invest Group, która faktycznie należy do skazanego za kierowanie grupą przestępczą Tomasza M. ps. "Matucha" - pisze "Gazeta Wyborcza". Odpowiedz Link Zgłoś
polazrski Re: Trafiony, zatopiony.... Dubaniecki 02.03.11, 08:13 A link? Grzebac mi sie nie chce! Odpowiedz Link Zgłoś
aniechto.only Re: Trafiony, zatopiony.... Dubaniecki 02.03.11, 08:41 m.wyborcza.pl/wyborcza/1,105402,9187467,Dubieniecki_i_gangsterzy.html obrotny, nie ma co. Ciekawe, jak tam ma się sprawa z wyprowadzeniem forsy ze SKoku. Odpowiedz Link Zgłoś
strikemaster Re: Trafiony, zatopiony.... Dubaniecki 02.03.11, 08:15 Nikogo nie pociągnie, pozbedą się go tak, żeby innym się nic złego nie stało. Przy okazji Kaczyńscy wezmą rozwód, bo to małżeństwo polityczne prawdopodobnie było. Odpowiedz Link Zgłoś
polazrski Re: Trafiony, zatopiony.... Dubaniecki 02.03.11, 08:18 A czyje te dzieci som? Ze nie pierwszego meza to juz wiem, ale czy drugiego? Odpowiedz Link Zgłoś
wos9 Re: Trafiony, zatopiony.... Dubaniecki 02.03.11, 10:56 polazrski napisał: > A czyje te dzieci som? Ze nie pierwszego meza to juz wiem, ale czy drugiego? > Dla mnie to bez różnicy. DLA NICH NIE! Odpowiedz Link Zgłoś
polazrski Re: Trafiony, zatopiony.... Dubaniecki 02.03.11, 11:40 wos9 napisała: > polazrski napisał: > > > A czyje te dzieci som? Ze nie pierwszego meza to juz wiem, ale czy > drugiego? > > > Dla mnie to bez różnicy. DLA NICH NIE! > No wlasnie. Przeciez nie dbam o wlasny interes (co mi do tego), ale o ich. Tyle szumu wokol tej familii, ze chyba dobrze by bylo, gdyby ta koza zalatwila sprawy najwazniejsze. Odpowiedz Link Zgłoś
wos9 Re: Trafiony, zatopiony.... Dubaniecki 02.03.11, 11:58 polazrski napisał: > wos9 napisała: > > > polazrski napisał: > > > > > A czyje te dzieci som? Ze nie pierwszego meza to juz wiem, ale czy drugiego? > > > > > Dla mnie to bez różnicy. DLA NICH NIE! > > > > No wlasnie. Przeciez nie dbam o wlasny interes (co mi do tego), ale o ich. Tyle szumu wokol tej familii, ze chyba dobrze by bylo, gdyby ta koza zalatwila sprawy najwazniejsze. Już gdzieś dzisiaj napisałam, że Ewunia kiedyś jej "podziękuje". Aż strach pomyśleć, że może i Martynka... Odpowiedz Link Zgłoś
scoutek no to sobie nagrabił 02.03.11, 08:37 dzięki temu, że dziennikarza potraktował po chamsku to teraz mu nie odpuszczą i bardzo słusznie nalezy się Odpowiedz Link Zgłoś
mietowe_loczki Re: no to sobie nagrabił 02.03.11, 09:47 Oczywiście. I zapamiętajmy kolejność, bo to kwestia czasu, zanim pojawią się jęki, że jest "bezpodstawnie atakowany" ze względu na swoje rodzinne koneksje. Plus, że jest zdumiony, że media "tak nagle" i "nie wiadomo dlaczego" zaczęły się interesować jego życiem prywatnym. Oraz że jeżeli media "nie zaprzestaną swoich bezpardonowych i niczym nieuzasadnionych ataków na mnie i na moją małżonkę, będę musiał podjąć działania prawne. Nie wykluczam, że jeszcze w tym miesiącu złożę pozew przeciwko..., ponieważ jest to skandaliczne, żeby...". Jednocześnie oświadczy, że "ta pani przyszła w futrze i że w nim wychodzi", a te sesje w kolorowych pismach były robione "z zaskoczenia" "przez żądnych sensacji paparazzi", którzy "posuną się do wszystkiego, żeby zdobyć parę ujęć". Etc, etc. Odpowiedz Link Zgłoś
wos9 Myślisz, że stryjcio to zaakceptuje? 02.03.11, 10:59 mietowe_loczki napisała: > Oczywiście. I zapamiętajmy kolejność, bo to kwestia czasu, zanim pojawią się ję > ki, że jest "bezpodstawnie atakowany" ze względu na swoje rodzinne koneksje. Pl > us, że jest zdumiony, że media "tak nagle" i "nie wiadomo dlaczego" zaczęły się > interesować jego życiem prywatnym. Oraz że jeżeli media "nie zaprzestaną swoic > h bezpardonowych i niczym nieuzasadnionych ataków na mnie i na moją małżonkę, b > ędę musiał podjąć działania prawne. Nie wykluczam, że jeszcze w tym miesiącu zł > ożę pozew przeciwko..., ponieważ jest to skandaliczne, żeby...". Jednocześnie o > świadczy, że "ta pani przyszła w futrze i że w nim wychodzi", a te sesje w kolo > rowych pismach były robione "z zaskoczenia" "przez żądnych sensacji paparazzi", > którzy "posuną się do wszystkiego, żeby zdobyć parę ujęć". Etc, etc. Odpowiedz Link Zgłoś
mietowe_loczki Re: Myślisz, że stryjcio to zaakceptuje? 02.03.11, 11:01 Jeśli wyczuje, że w danej chwili będzie mu to do czegoś potrzebne, myślę, że tak. Odpowiedz Link Zgłoś
wos9 Re: Myślisz, że stryjcio to zaakceptuje? 02.03.11, 11:04 mietowe_loczki napisała: > Jeśli wyczuje, że w danej chwili będzie mu to do czegoś potrzebne, myślę, że tak. > To na pewno. Natomiast sądzę, że Marcinek już dziś mu uwiera. Zresztą od początku tego związku nie akceptował. I to wcale nie ze względów politycznych! Odpowiedz Link Zgłoś
money.pl Pierwsze co zrobili,on i Marta, 02.03.11, 09:51 to kupili nowe Porsche Carrera za pieniadze z odszkodowania za smierc rodzicow. Bardzo znamienne ,prawda???? teraz dopiero widac dokladnie krokodyle lzy i falsz wprost niewiarygodny.Moze Gazeta napisze,kto w PiS jezdzi samochodami od przestepcow ??? Odpowiedz Link Zgłoś
wikary.bis Re: Trafiony, zatopiony.... Dubaniecki 02.03.11, 09:53 "ona q... a on zlodziej" winno byc mottem przewodnim calego artykulu. A puenta ?? Nie mozna dziwic sie ludziom , ze na sam dzwiek "s" reaguja wybuchowo. Przyklad pokazuje do jak parszywych i kryminalnych powiazan doszlo w powiazaniach solidaruchow z komuchami . Jak kryminalne otoczenie powstalo na bazie S i ich powiazan , "grubych kresek" itp. Odpowiedz Link Zgłoś
x2468 Re: Trafiony, zatopiony.... Dubaniecki 02.03.11, 09:57 Czerwone książątko Dubieniecki i Solidarnosc? Kpisz czy o wskazówki pytasz? Odpowiedz Link Zgłoś
jack20 [...] 02.03.11, 10:07 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
money.pl Marta Kaczynska jest juz zamezna po raz drugi 02.03.11, 09:58 Pierwszego meza puscila w trabe,bo byl z aporzadny.Nie pozwala mu na widywanie sie z dzieckiem,bo jak sama publicznie powiedziala,"ono nie jest jego" Czyli oszukala swojego pierwszego meza,zeby wyjsc w pore z brzuchem albo go oszukala juz po slubie,puszczajac sie z kims innym.teraz kupuje auto za smierc rodzicow i ma czelnosc pouczal ludzi na kazdym kroku.Ona i jej zalgany psychiczny stryjek. Odpowiedz Link Zgłoś
wos9 Re: Marta Kaczynska jest juz zamezna po raz drugi 02.03.11, 11:12 money.pl napisał: > Pierwszego meza puscila w trabe,bo byl z aporzadny.Nie pozwala mu na widywanie > sie z dzieckiem,bo jak sama publicznie powiedziala,"ono nie jest jego" > Czyli oszukala swojego pierwszego meza,zeby wyjsc w pore z brzuchem albo go oszukala juz po slubie,puszczajac sie z kims innym.teraz kupuje auto za smierc rodzicow i ma czelnosc pouczal ludzi na kazdym kroku.Ona i jej zalgany psychiczny stryjek. Fakt, że psychicznie najbardziej jest podobna do stryjcia. Ale też - jak tatuś - TERAZ daje sobą manipulować: stryjowi i... mężowi. Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 PO uwala PiS 02.03.11, 09:58 materiały na Dubienieckiego nie wzięły się z nieba Odpowiedz Link Zgłoś
money.pl Nie ma znaczenia skad sie wziely 02.03.11, 10:01 wazne jest to co robia oboje,bo przeciez Dubieniecki szykowal sie do polityki i Sejmu a nawet przebakiwal o starcie na prezydenta. Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 No właśnie 02.03.11, 10:08 i dlatego trzeba go było wyeliminować - a pośrednio również Martę, która zaczyna zdobywać punkty dla PiS ; temu właśnie służy ta akcja hakowa GW Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Od kogo GW dostała cynk i kwity na Marcina 02.03.11, 10:19 od DB ? Może być, że to wspólna akcja GW i DB - zwłaszcza, ze rzecz rozgrywa się na Pomorzu www.dziennikbaltycki.pl/fakty24/373755,niech-sie-pan-odp-dubieniecki-w-wulgarny-sposob-odmowil,id,t.html Odpowiedz Link Zgłoś
mietowe_loczki Re: Od kogo GW dostała cynk i kwity na Marcina 02.03.11, 10:33 Ktokolwiek to zrobił - świetna robota. Trzeba ponosić konsekwencje własnej głupoty i niedojrzałości. Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Re: Od kogo GW dostała cynk i kwity na Marcina 02.03.11, 10:39 Marudzisz jak przedszkolanka :-) Masz jeszcze jakiś umoralniający spicz na podorędziu? Odpowiedz Link Zgłoś
mietowe_loczki Re: Od kogo GW dostała cynk i kwity na Marcina 02.03.11, 10:42 A ty - jakieś argumenty, zamiast wycieczek osobistych? Odpowiedz Link Zgłoś
zzarda32 Re: Od kogo GW dostała cynk i kwity na Marcina 02.03.11, 10:53 Pis - owi zawsze podejrzewają spisek i zamach. Ten typ tak ma. Rozróżnienie jest takie : 1)jak jakieś okoliczności godzą w nich - to zamach, spisek, agent ewentualnie sztuczna mgła, 2)jak to godzi w PO lub innych aktualnych przeciwników PIS - to jest prawda, skandal, zaprzaństwo, zdrada, działania na szkodę, uzasadnione podejrzenie popełnienia przestęsptwa przez PO,wynik nieudolności Tuska i inne. Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Re: Od kogo GW dostała cynk i kwity na Marcina 02.03.11, 10:58 Jakie argumenty - za czym, czy też przeciwko czemu. Prowadzimy jakiś spór ? Nie zauważyłem :-) Odpowiedz Link Zgłoś
mietowe_loczki Re: Od kogo GW dostała cynk i kwity na Marcina 02.03.11, 11:02 Masz rację. Nie prowadzimy żadnego sporo. Przecież twoje słowa potwierdziły moją tezę pod postem scoutek. Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Re: Od kogo GW dostała cynk i kwity na Marcina 02.03.11, 11:05 Przykro mi - nie zamieszczam na tym forum postów, po to, żeby potwierdzić twoją czy też czyjąkolwiek opinię :-) Odpowiedz Link Zgłoś
mietowe_loczki Re: Od kogo GW dostała cynk i kwity na Marcina 02.03.11, 11:17 Może nie masz takich intencji, ale to nie zmienia faktu, że twój post potwierdził moją krótko wcześniej postawioną tezę. Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Re: Od kogo GW dostała cynk i kwity na Marcina 02.03.11, 11:21 Nie konfabuluj - nie wypowiadałem się na temat infantylizmów, które raczyłaś zamieścić we wspomnianym poście. Odpowiedz Link Zgłoś
mietowe_loczki Re: Od kogo GW dostała cynk i kwity na Marcina 02.03.11, 11:28 Może się nie wypowiedziałeś, ale szukając drugiego dna w doniesieniach prasowych na temat Dubienieckiego potwierdziłeś moją tezę. Po prostu. Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Re: Od kogo GW dostała cynk i kwity na Marcina 02.03.11, 11:29 Nie "może" - ale na pewno. A o jakie drugie dno chodzi, słonko :-) Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Re: Od kogo GW dostała cynk i kwity na Marcina 02.03.11, 11:33 Zapomnij ;) Odpowiedz Link Zgłoś
jack20 Re: PO uwala PiS 02.03.11, 10:03 Sam Dubieniecki FAKTY stworzyl. To rylko fakty i realia z zycia tego mlodego hochsztaplera (czy juz kryminalisty?) I KAZDY moglje zebrac i posklejac. Co ty niebo do tego mieszasz? Odpowiedz Link Zgłoś
mietowe_loczki Re: PO uwala PiS 02.03.11, 10:06 I już się zaczyna: forum.gazeta.pl/forum/w,28,122766795,122770820,Re_no_to_sobie_nagrabil.html Odpowiedz Link Zgłoś
mietowe_loczki Re: PO uwala PiS 02.03.11, 10:23 Głupota, głupota... A za to trzeba płacić. Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Re: PO uwala PiS 02.03.11, 10:36 Fakt - nikomu nie wolno bezkarnie poniewierać dziennikarzami, za to się zawsze płaci :-) Odpowiedz Link Zgłoś
zzarda32 Re: PO uwala PiS 02.03.11, 10:35 To chyba rzeczywiście wybory. Jednak jeśli Prezes sam "korzystał" z kreowanej populraności Marty K-D. to teraz ma tego efekty. Zresztą to on wpadł w bardzo insynuacyjny ton wobec Prezydenta Komorowskiego, wcześniej Tuska i musiał sie liczyć, że brutalizując debatę polityczną spotka sie z kontratakiem i to tak samo brutalnym. Nie trzeba być genialnym strategiem aby coś takiego przewidywać. Teraz jest inne pytanie - jeśli dziennikarze "zrzucą" MD z piedestału, to czy padając nie pociągnie za sobą następnych? Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Re: PO uwala PiS 02.03.11, 11:40 To właśnie napisałem wyżej forum.gazeta.pl/forum/w,28,122766795,122771754,No_wlasnie.html Może pociągnąć za sobą Martę, a w konsekwencji być może i cały PiS - Marta jest przez pisowców kreowana na lokomotywę wyborczą i twarz PiS nr 1. Odpowiedz Link Zgłoś
p_e_o_w_i_e_c Re: PO uwala PiS 02.03.11, 19:02 indeed4 napisał: > materiały na Dubienieckiego nie wzięły się z nieba Ano nie, świętym nie jest. Odpowiedz Link Zgłoś
mao111 Re: Trafiony, zatopiony.... Dubaniecki 02.03.11, 10:03 Chłoptaś chciał być osobą publiczną, no więc ma... Odpowiedz Link Zgłoś
wos9 Re: Trafiony, zatopiony.... Dubaniecki 02.03.11, 12:05 mao111 napisał: > Chłoptaś chciał być osobą publiczną, no więc ma... Chciał być bardzo ważną osobą publiczną. Odpowiedz Link Zgłoś
nie_pis_mienny Re: Trafiony, zatopiony.... Dubaniecki 02.03.11, 10:41 zzarda32 napisał: >..... A przy okazji JK pilnował moralnosci Polaków a > u swojej rodziny nie dopilnował. Pod latarnią najciemniej. To typowe dla tej opcji myślowej. Moralność Kalego. To tak jak z usunięciem z pis radnych w Łodzi za wspólne z radnymi PO zlikwidowanie niepotrzebnej szkoły i brak reakcji na alnalogiczne działanie radnych pis w Radomiu (bo już samodzielne). ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
zzarda32 Re: Trafiony, zatopiony.... Dubaniecki 02.03.11, 11:09 Dla Pis-u nie jest groźny sam MD, ale to, że przy okazji jego "upadku medialnego" przy okazji wyjdą różne niewygodne i sprzeczne z oficjalnym stanowskiem PIS, fakty, które obciążą pośrednio lub bezpośrednio PIS i samego Pierwszego Prawdziwego Polaka, a to może skutkować gorszym wynikiem w wyborach. Ciekawa będzie też reakcja Pis-u, przy czym odcinanie się M.K-D i M.D. może spowodować nie przewidywalne konsekwencje. Poza tym co z kandydatką na Pierwszą Damę? Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Od jak dawna GW dysponuje tą wiedzą. 02.03.11, 11:15 To jest ciekawe pytanie - mamy rozumieć, że to przypadek, że sprawa ta wypłynęła tuż po tym jak Dubieniecki naraził się dziennkarzom Dziennika Bałtyckiego z Gdańska? www.dziennikbaltycki.pl/fakty24/373755,niech-sie-pan-odp-dubieniecki-w-wulgarny-sposob-odmowil,id,t.html Odpowiedz Link Zgłoś
zzarda32 Re: Od jak dawna GW dysponuje tą wiedzą. 02.03.11, 11:19 może tak, może nie. Pisowcy mają jednak taka cechę, że jak im coś nie pasuje to sztuczna mgła a pijany generał był trzeźwy. Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Re: Od jak dawna GW dysponuje tą wiedzą. 02.03.11, 11:24 Przykro mi, twoje zdanie na temat pisowców interesuje mnie tak samo jak opinia na temat peowców czy eseldowców - nawiasem mówiąc, Peppermint właśnie ci niżej wytłumaczył o co chodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
zzarda32 Re: Od jak dawna GW dysponuje tą wiedzą. 02.03.11, 11:35 Konfabulacja zawiera się w pytaniu i sugeruje, że GW już od jakiegoś czasu chciała uwalić MD, i dalej, że działała w jakimś porozumieniu z obecną władzą. Moim zdaniem jest jednak tak, że MD sam ustawił się na celowniku i robił wszystko aby go ustrzelono. Kiedy wszedł na strzelnicę to dziennikarze zaczęli go sprawdzać i wyszło to co wyszło. Mogli oboje siedzieć cicho i nie byłoby tego, lub miałoby całkiem inny wymiar polityczny.Swoją drogą ciekawe czy JK nie stwierdzi za jakiś czas, że był to zaplanowany perfidny atak n jego rodzinę bo... Natomiast to, że Pisowcy są nadmiernie podejrzliwi i wszystkie swoje niepowodzenia tłumaczą spiskiem lub agentami - to nie opinia ale rzeczywistość. Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Re: Od jak dawna GW dysponuje tą wiedzą. 02.03.11, 11:46 Może być też i tak, naiwna sierotko - że maczał w tym palce również b. dziennikarz, radykał Kurski ; śmiertelny wróg Dubienieckich na Pomorzu. Odpowiedz Link Zgłoś
scoutek Re: Od jak dawna GW dysponuje tą wiedzą. 02.03.11, 11:50 indeed4 napisał: > Może być też i tak, naiwna sierotko - że maczał w tym palce również b. dziennik > arz, radykał Kurski ; śmiertelny wróg Dubienieckich na Pomorzu. z pomocą Szczypińskiej Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Re: Od jak dawna GW dysponuje tą wiedzą. 02.03.11, 11:57 Tam idzie walka na noże, a zwłaszcza odkąd Dubieniecki publicznie zadeklarował walkę z Kurskim, Ziobro i pisowskimi radykałami Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Link: 02.03.11, 12:01 "Żaden Ziobro, żaden Kurski…" Dubieniecki odniósł się też do sprawy przywództwa w Prawie i Sprawiedliwości. - Żaden Ziobro, żaden Kurski w duecie z Ziobrą nie są w stanie zastąpić Jarosława Kaczyńskiego - mówił www.polskatimes.pl/stronaglowna/348049,dubieniecki-mog-o-doj-do-zamachu-na-lecha-kaczy-skiego,id,t.html Odpowiedz Link Zgłoś
zzarda32 Re: Od jak dawna GW dysponuje tą wiedzą. 02.03.11, 11:55 Zawsze jest ktoś taki co sprzeda newsa i to z różnych powodów ( pamietasz Głębokie Gardło ), ale to nie równoznaczene z jakimś spiskiem. Na to trzeba dowodów. Dziennikarze na całym świecie tak działają, że szukają ciekawych informacji i informatorów. Ponadto w GW to pojawią się różne informacje, także, te niekorzystne dla PO. Natomiast w GP,NDZ, RM pojawią się wyłącznie informacje, które szkodzą PO. Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Re: Od jak dawna GW dysponuje tą wiedzą. 02.03.11, 11:59 Przynudzasz, chłopie. B/o Odpowiedz Link Zgłoś
mietowe_loczki Re: Od jak dawna GW dysponuje tą wiedzą. 02.03.11, 11:20 Nie, nie mamy rozumieć, że to przypadek. Dubieniecki naraził się dziennikarzom, a teraz ponosi za to karę. Patrzę na to z nieukrywaną satysfakcją. Odpowiedz Link Zgłoś
sebj.1 Re: Trafiony, zatopiony.... Dubaniecki 02.03.11, 11:33 Nasuwa się pytanie czy ostatnio zakupione porsche Marcinka to też na zamówienie od "Matuchy"? Odpowiedz Link Zgłoś
ewa8a Typek nazywa się DubIEniecki 02.03.11, 12:00 Jasne, że nazwisko może się pomylić, w końcu to nikt ważny, jakis młodzieniec z przerostem ambicji. Miejmy nadzieję, ze trafiony i zatopiony. Już na wstępie, zanim arogant i karierowicz zdążył zapuścić korzenie w polityce. Teraz tylko czekam aż wezmą się ze ,,stryjem'' za łby. To może być ciekawe widowisko. Odpowiedz Link Zgłoś
mietowe_loczki Re: Typek nazywa się DubIEniecki 02.03.11, 12:03 ewa8a napisała: > Teraz tylko czekam aż wezmą się ze > ,,stryjem'' za łby. To może być ciekawe widowisko. Ja też. Już skupuję popcorn. Odpowiedz Link Zgłoś
kaczy_mozdzek Jarkacz już mówi,że pierwsze słyszy takie nazwisko 02.03.11, 12:06 A Dubieniecki do niego "stryjku"!! :))) Odpowiedz Link Zgłoś
ewa8a Re: Jarkacz już mówi,że pierwsze słyszy takie naz 02.03.11, 12:11 Ojciec Dubienieckiego też przyznał w wywiadzie, że Marcin nie ma stryja, bo on (ojciec) nigdy nie miał brata. Ech.... dni tego stryjowania chyba już policzone. Odpowiedz Link Zgłoś
zzarda32 Re: Jarkacz już mówi,że pierwsze słyszy takie naz 02.03.11, 13:08 Ciekawe czy jak Janek Pośpieszalski wróci, to czy zrobi program o Dubanieckim np pod tytułem "Układ" Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Re: Jarkacz już mówi,że pierwsze słyszy takie naz 02.03.11, 13:13 W roli eksperta > były agent Tomek. Odpowiedz Link Zgłoś
zzarda32 Re: A wiele nie brakowało 02.03.11, 19:00 i MD mógł trafić do sejmu. Teraz to wszyscy się będą od niego odwracać, ciekawe czym to się skończy. Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Re: A wiele nie brakowało 02.03.11, 19:32 Robi się coraz ciekawiej w "Rodzinie Pi$rano". Odpowiedz Link Zgłoś
l.george.l [...] 02.03.11, 13:22 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
zzarda32 Dubaniecki nie kapituluje 03.03.11, 08:45 Z informacji prasowych wynika, że MD będzie pozywał Agorę. To smutne. Mógł się stryja zapytać jak się w takiej sytuacji postępuje. Sądzę, że będą dalsze fakty na temat MD Odpowiedz Link Zgłoś
zzarda32 Re: Dubaniecki nie kapituluje 04.03.11, 11:00 Kolejne informacje medialne o MD, ciekawy facet i wynika z tego, że to był UKŁAD. Ha,ha Odpowiedz Link Zgłoś