Dodaj do ulubionych

Warzecha oszalał

31.07.11, 14:36
Czynów Breivika nic nie usprawiedliwia, to oczywiste. Jeżeli jednak przyjąć, że nie mamy do czynienia z osobą chorą umysłowo – a na razie nic na to nie wskazuje – warto odpowiedzieć na pytanie, co mogło być iskrą zapłonową dla jego czynów. Z wyjaśnień i zapisków mordercy można ten czynnik łatwo wyłowić: to kwestia multikulturowości oraz liberalnego stosunku do imigracji, zwłaszcza islamskiej.
www.rp.pl/artykul/694189-Kompromitacja-eksperymentu-multi-kulti-.html
Obserwuj wątek
    • mietowe_loczki Re: Warzecha oszalał 31.07.11, 14:39
      Kogoś dziwi, że nawet Rzepa dołączyła do bydlęcego stada próbującego wybielić Breivika?
    • pisowinie Re: Warzecha oszalał 31.07.11, 14:39
      Nikt normalny dla Faktu nie pisze
      • jozef.moneta Re: Warzecha oszalał 31.07.11, 14:49
        forum.gazeta.pl/forum/w,904,127509275,127511851,Warzecha_to_dziennikarz_powaznej_gazety.html
    • cwiercinteligentzpis Nie. To Łrzepy robi się ... 31.07.11, 14:40

      Das Reich
    • zapijaczony_ryj Nie sądze po prostu on się zna tylko na pupie Dody 31.07.11, 14:42
      I inne tematy powinien zostawić w spokoju
    • m.c.hrabia Re: Warzecha oszalał 31.07.11, 14:43
      to ten od wieloryba w Wiśle.
    • bryt.bryt psychopata godzien zaufania 31.07.11, 14:47
      Wedlug Warzechy terrorysta zrobil zle, ale jednoczesnie rozumowal logicznie i widzial mutlikulturowe zlo. Problem tylko w tym, ze niewlasciwie na nie zareagowal.
      Zamiast analizowac postawe terrorysty z pozycji jego nieprzystosowania do zycia w spoleczenstwie i jego wypaczonej osobowosci lepiej jest zastanowic sie, co zrobic, zeby normalnosc ograniczyc do stopnia, ktory by nie prowokowal psychopatow.
      • pisowinie Re: psychopata godzien zaufania 31.07.11, 14:50
        wARZECHA to wierny pies PISu ,a tam są ci co rozjechali sie z naszą rzeczywistością
        • bryt.bryt Re: psychopata godzien zaufania 31.07.11, 14:59
          pisowinie napisała:

          > wARZECHA to wierny pies PISu ,a tam są ci co rozjechali sie z naszą rzeczywisto
          > ścią

          Niepawda z tym PiS'em. Warzecha miewa kontrowersyjne (lagodnie mowiac) opinie i pryncypialne (az nie do zniesienia) postawy odnosnie roznych tematow, takze na temat PiS. Jest radykalem na wygnaniu w sensie sympatii partyjnych. Przypadkowo tu i owdzie jego poglady sa zbiezne z pogladami PiS, a poniewaz to PiS jest radykalem w polityce, to Warzecha czesciej sie zgadza z PiS niz z PO.
          On, a takze na przyklad Ziemkiewicz najchetniej zalozyliby wlasna partie, ktora by decyzja prawa rzadzila Polska przy poparciu 3%, bo w swojej masie Polacy sa bezmyslni i nie wiedza, co dla nich dobre. Troche to sie niesklada z tym, ze Warzecha publikuje w "ludowym" pisemku, ale coz ... zyc z czegos trzeba.
          • jozef.moneta Re: psychopata godzien zaufania 31.07.11, 15:04
            i niezłe powieści pisze na łamach Faktu o_O
    • hordol zgadzam się józiu z toba i trzymam palce 31.07.11, 14:59
      aby liczba muzułmanów w naszm kraju wzrosła jak najszybciej tak chociaz do 7 % całej populacji

      multi kulti to czynnik prorozwojowy
      • jozef.moneta Re: zgadzam się józiu z toba i trzymam palce 31.07.11, 15:02
        no to chwytaj za bagnet albo idź na odpust po kapiszony
    • mors22 chyba moneta oszalał 31.07.11, 15:09
      Warzecha ma rację i mówi coś oczywistego- mordercy się nie podobali imigranci i polityka rządu norweskiego w tym zakresie i dlatego zaczął zabijać.
      • jozef.moneta Re: chyba moneta oszalał 31.07.11, 15:13
        aha, czyli miał prawo przez 1,5 h strzelać do ludzi bo nie podobała mu się polityka rządu. Gratulacje.
        • mors22 Re: chyba moneta oszalał 31.07.11, 15:30
          nie, nie miał prawa i Warzecha o tym też pisze, ale ty zdaje się prostych zdań nie rozumiesz. To tłumaczy, dlaczego zakładasz nie trzymające się kupy wątki...
      • bryt.bryt Re: chyba moneta oszalał 31.07.11, 15:18
        mors22 napisał:

        > Warzecha ma rację i mówi coś oczywistego- mordercy się nie podobali imigranci i
        > polityka rządu norweskiego w tym zakresie i dlatego zaczął zabijać.

        Warzecha mowi, ze morderca myslal prawidlowo diagnozujac problem, tylko ze sie niestety troszke zapedzil i sobie postrzelal. A teraz zamiast zajmowac sie zabojca (bywaja, niestety, i trudno), to popracujmy nad tym, zeby kolejnych takich mordercow nie prowokowac. Czyli ograniczmy prawa normalnym ludziom, bo inaczej sie psychopaci denerwuja.
        • hordol ? 31.07.11, 15:22
          martwi cię ze w polsce nie ma 3 mln muzułmanów?
          • bryt.bryt Re: ? 31.07.11, 15:25
            hordol napisała:

            > martwi cię ze w polsce nie ma 3 mln muzułmanów?

            Pytanie jest bez sensu.
            • hordol Re: ? 31.07.11, 15:31
              no nie odpowiadaj.
        • mors22 Re: chyba moneta oszalał 31.07.11, 15:28
          Warzecha mowi, ze morderca myslal prawidlowo diagnozujac problem, tylko ze sie
          > niestety troszke zapedzil i sobie postrzelal. A

          Powiedzmy, że z grubsza tak jest. i cóż z tego? Czy je4den Warzcha jest zaniepokojony imigracją? Dlaczego nikt nie chce Turcji w UE? Dlaczego kanclerz Merkel powiedziała, że eksperyment z asymilacją muzułmanów się nie udał? Takie opinie to rzecz zupełnie normalna i do coraz większej liczby ludzi docierają. Już nawet lewactwo ochłodło w swej miłości do "innych kultur" przerażone ekspansją islamu. Warzecha jest więc w swej opinii w mainstreamie europejskim, a szaleńcami i oszołomami jest polski, lewacki zaścianek...

          Czyli ograniczmy prawa normalnym ludziom, bo inaczej
          > sie psychopaci denerwuja.

          ale to już ty wymyśliłeś, a nie Warzercha.
    • cookies9 Re: Warzecha oszalał 31.07.11, 16:58
      ...nie tylko oszalał ale sili się na pseudonaukowe teorie...a Breivik to zwykły polityczny cynik,prawicowy,nacjonalistyczny ekstremista,współczesny nazista i morderca 76 osób...
    • m.c.hrabia Re: Warzecha oszalał 31.07.11, 17:02
      nigdy normalny nie był .
    • indeed4 A Le Pen nie? 31.07.11, 17:06
      "Co uderza mnie jeszcze bardziej, to naiwność i bezczynność norweskiego rządu" - oświadczył w blogu wideo, zamieszczonym w piątek na stronie internetowej nacjonalistycznego Frontu Narodowego. Jak ocenił, najpoważniejsza wina polega na tym, że "władze Norwegii i społeczeństwo były uśpione i nie wzięły pod uwagę globalnego zagrożenia masową imigracją, która jest głównym napędem tego zabójczego szaleńca, ale także terroryzmu, co jest zjawiskiem światowym".

      Nie bardzo rozumiem, jakie rozwiązanie proponuje Le Pen, co jego zdaniem, powinien zrobić norweski rząd - wystrzelać wszystkich imigrantów, czy zamknąć granice.

      Czy prawica naprawdę nie zdaje sobie sprawy z tego, że coraz bardziej starzejąca się Europa jest skazana na import cudzoziemców?
      • indeed4 Przykład 31.07.11, 19:04
        pierwszy z brzegu

        www.polskatimes.pl/akcje/forumpolska/lodz/72368,marek-zajac-antidotum-na-starzejace-sie-spoleczenstwo-to,id,t.html#material_1

        Społeczeństwa Europy stają się coraz starsze, imigranci są, będą i będzie ich jeszcze więcej - zrozumże to wreszcie, prawico!
    • zgred-zisko Re: Warzecha oszalał 31.07.11, 18:27
      Ja czegoś nie rozumiem. Czy ten dureń strzelał do muzułmanów czy do Norwegów?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka