Dodaj do ulubionych

PRONowiec poza Sejmem

10.10.11, 16:05
Alleluja !
Obserwuj wątek
    • indeed4 Re: PRONowiec poza Sejmem 10.10.11, 16:06
      ....?
      • jozef.moneta Re: PRONowiec poza Sejmem 10.10.11, 16:07
        bi.gazeta.pl/im/8/6024/z6024988X.jpg
        • zoro_wieczorowo_poro Re: PRONowiec poza Sejmem 10.10.11, 16:09
          ale stan PRON w Sejmie będzie ten sam :( Tomaszewski błazen się dostał
        • indeed4 Melex? 10.10.11, 16:13
          Czerwononosy Renifer poza Sejmem! Hotelarze na Cyprze wreszcie odetchnęli z ulgą... ;-)
          • jozef.moneta Re: Melex? 10.10.11, 16:14
            Teraz niech jeździ. Za swoje :)
            • v.t.s Re: Melex? 10.10.11, 16:34
              W sejmie leży faktura za zniszczone sprzęty.
    • mike.recz Re: PRONowiec poza Sejmem 10.10.11, 16:12
      Pomijając już czerwony nos, PRON i mistrzostwo w wyścigach Melexem, to ten gość ze względu
      na wykształcenie akurat do parlamentu się nadawał. Nie żeby mi go też było szkoda.
      • venus99 Re: PRONowiec poza Sejmem 10.10.11, 16:19
        a charakterem i zamiłowaniem do melexów też się nadawał?
        • mike.recz Re: PRONowiec poza Sejmem 10.10.11, 16:22
          venus99 napisał:

          > a charakterem i zamiłowaniem do melexów też się nadawał?

          Aż nie wiem co Ci odpowiedzieć. Wszyscy inni chyba zrozumieli.
    • boblebowsky A to akurat dobra wiadomość. 10.10.11, 16:14
      wprawdzie zastąpi go jakiś inny głupek, ale cieszmy się:)
    • mike.recz Opozycja wciąż jest prześladowana przez reżim! 10.10.11, 16:23
      Mandatu poselskiego z listy PiS nie zdobyli m.in. wiceprzewodniczący "Solidarności" Stoczni Gdańsk Karol Guzikiewicz...
      www.rp.pl/artykul/597063,730783-W-okregu-gdanskim---PO-przed-PiS.html
      Co akurat bardzo mnie cieszy.
      • chateau Re: Opozycja wciąż jest prześladowana przez reżim 10.10.11, 16:27
        Guzikiewicz poległ? No to jest już absolutny, he he, skandal.
        • mike.recz Re: Opozycja wciąż jest prześladowana przez reżim 10.10.11, 16:34
          Mała rzecz a cieszy. ;)
      • indeed4 Re: Opozycja wciąż jest prześladowana przez reżim 10.10.11, 16:29
        No, ale za to dostał się Śniadek

        trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/1,35636,10440918,Janusz_Sniadek___bedzie_najlepszy_wynik_w_PiS_.html
        • mike.recz Re: Opozycja wciąż jest prześladowana przez reżim 10.10.11, 16:34
          Cóż, forowanie nie polega niestety tylko na samym cieszeniu się z prześladowań.;)
          • indeed4 Re: Opozycja wciąż jest prześladowana przez reżim 10.10.11, 16:37
            Nelly odpadła i Celiński - nic to, za dwa ( trzy? ) lata następne wybory do PE ;-)
        • zbysio45 Re: Opozycja wciąż jest prześladowana przez reżim 10.10.11, 16:44
          Chociaz jeden z Soligarnosci bedzie przypominał Platfusom ze te głupie mochery w 1981 r. nie majac wykształcenia (wiekszosc podstawowe lub zawodowe)wyniosły na plecach salon PO do władzy a w podziece salon zlikwidował im stocznie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka