jozef.moneta Re: PRONowiec poza Sejmem 10.10.11, 16:07 bi.gazeta.pl/im/8/6024/z6024988X.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
zoro_wieczorowo_poro Re: PRONowiec poza Sejmem 10.10.11, 16:09 ale stan PRON w Sejmie będzie ten sam :( Tomaszewski błazen się dostał Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Melex? 10.10.11, 16:13 Czerwononosy Renifer poza Sejmem! Hotelarze na Cyprze wreszcie odetchnęli z ulgą... ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
mike.recz Re: PRONowiec poza Sejmem 10.10.11, 16:12 Pomijając już czerwony nos, PRON i mistrzostwo w wyścigach Melexem, to ten gość ze względu na wykształcenie akurat do parlamentu się nadawał. Nie żeby mi go też było szkoda. Odpowiedz Link Zgłoś
venus99 Re: PRONowiec poza Sejmem 10.10.11, 16:19 a charakterem i zamiłowaniem do melexów też się nadawał? Odpowiedz Link Zgłoś
mike.recz Re: PRONowiec poza Sejmem 10.10.11, 16:22 venus99 napisał: > a charakterem i zamiłowaniem do melexów też się nadawał? Aż nie wiem co Ci odpowiedzieć. Wszyscy inni chyba zrozumieli. Odpowiedz Link Zgłoś
boblebowsky A to akurat dobra wiadomość. 10.10.11, 16:14 wprawdzie zastąpi go jakiś inny głupek, ale cieszmy się:) Odpowiedz Link Zgłoś
mike.recz Opozycja wciąż jest prześladowana przez reżim! 10.10.11, 16:23 Mandatu poselskiego z listy PiS nie zdobyli m.in. wiceprzewodniczący "Solidarności" Stoczni Gdańsk Karol Guzikiewicz... www.rp.pl/artykul/597063,730783-W-okregu-gdanskim---PO-przed-PiS.html Co akurat bardzo mnie cieszy. Odpowiedz Link Zgłoś
chateau Re: Opozycja wciąż jest prześladowana przez reżim 10.10.11, 16:27 Guzikiewicz poległ? No to jest już absolutny, he he, skandal. Odpowiedz Link Zgłoś
mike.recz Re: Opozycja wciąż jest prześladowana przez reżim 10.10.11, 16:34 Mała rzecz a cieszy. ;) Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Re: Opozycja wciąż jest prześladowana przez reżim 10.10.11, 16:29 No, ale za to dostał się Śniadek trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/1,35636,10440918,Janusz_Sniadek___bedzie_najlepszy_wynik_w_PiS_.html Odpowiedz Link Zgłoś
mike.recz Re: Opozycja wciąż jest prześladowana przez reżim 10.10.11, 16:34 Cóż, forowanie nie polega niestety tylko na samym cieszeniu się z prześladowań.;) Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Re: Opozycja wciąż jest prześladowana przez reżim 10.10.11, 16:37 Nelly odpadła i Celiński - nic to, za dwa ( trzy? ) lata następne wybory do PE ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
zbysio45 Re: Opozycja wciąż jest prześladowana przez reżim 10.10.11, 16:44 Chociaz jeden z Soligarnosci bedzie przypominał Platfusom ze te głupie mochery w 1981 r. nie majac wykształcenia (wiekszosc podstawowe lub zawodowe)wyniosły na plecach salon PO do władzy a w podziece salon zlikwidował im stocznie. Odpowiedz Link Zgłoś