hlhl 15.02.12, 08:28 Chyba już czas aby odwołać Panią Minister, albo niech sama się poda do dymisji wtedy by pokazała swoją wielkość. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kosel_maruwi Re: Mucha do dymisji 15.02.12, 08:30 hlhl napisał: > Chyba już czas aby odwołać Panią Minister, ... Z jakiego powodu ? Odpowiedz Link Zgłoś
hlhl Re: Mucha do dymisji 15.02.12, 08:34 Z powodu jej nieudolności rządzenia. Ma być Panią Minister dlatego że jest ładna. Dziękuje Odpowiedz Link Zgłoś
kosel_maruwi Re: Mucha do dymisji 15.02.12, 08:43 hlhl napisał: > Z powodu jej nieudolności rządzenia. Na czym polega ta nieudolnosc ? Odpowiedz Link Zgłoś
3alfa.alfa Re: Mucha do dymisji 15.02.12, 09:24 hlhl napisał: > Z powodu jej nieudolności rządzenia. Ma być Panią Minister dlatego że jest ładn > a. Dziękuje To ją zwolnić i zastąpić Dżołaną Krupą Odpowiedz Link Zgłoś
axel-01 Re: Mucha do dymisji 15.02.12, 09:36 hlhl napisał: > Z powodu jej nieudolności rządzenia. Ma być Panią Minister dlatego że jest ładn > a. Dziękuje ------ Jaka ładna ? poczekaj a zobaczysz ją za 60 -ąt latek .Ta pani powinna w ogóle zejść z areny politycznej i nie ośmieszać się ze swoimi występami przed kamerami . Odpowiedz Link Zgłoś
wkkr Re: Mucha do dymisji 15.02.12, 09:27 kosel_maruwi napisał: > hlhl napisał: > > > Chyba już czas aby odwołać Panią Minister, ... > > Z jakiego powodu ? ================ Niekompetencji. Odpowiedz Link Zgłoś