Dodaj do ulubionych

Mucha do dymisji

15.02.12, 08:28
Chyba już czas aby odwołać Panią Minister, albo niech sama się poda do dymisji wtedy by pokazała swoją wielkość.
Obserwuj wątek
    • kosel_maruwi Re: Mucha do dymisji 15.02.12, 08:30
      hlhl napisał:

      > Chyba już czas aby odwołać Panią Minister, ...

      Z jakiego powodu ?
      • hlhl Re: Mucha do dymisji 15.02.12, 08:34
        Z powodu jej nieudolności rządzenia. Ma być Panią Minister dlatego że jest ładna. Dziękuje
        • kosel_maruwi Re: Mucha do dymisji 15.02.12, 08:43
          hlhl napisał:

          > Z powodu jej nieudolności rządzenia.

          Na czym polega ta nieudolnosc ?
        • 3alfa.alfa Re: Mucha do dymisji 15.02.12, 09:24
          hlhl napisał:

          > Z powodu jej nieudolności rządzenia. Ma być Panią Minister dlatego że jest ładn
          > a. Dziękuje

          To ją zwolnić i zastąpić Dżołaną Krupą
        • axel-01 Re: Mucha do dymisji 15.02.12, 09:36
          hlhl napisał:

          > Z powodu jej nieudolności rządzenia. Ma być Panią Minister dlatego że jest ładn
          > a. Dziękuje
          ------
          Jaka ładna ? poczekaj a zobaczysz ją za 60 -ąt latek .Ta pani powinna w ogóle zejść z areny politycznej i nie ośmieszać się ze swoimi występami przed kamerami .
      • wkkr Re: Mucha do dymisji 15.02.12, 09:27
        kosel_maruwi napisał:

        > hlhl napisał:
        >
        > > Chyba już czas aby odwołać Panią Minister, ...
        >
        > Z jakiego powodu ?
        ================
        Niekompetencji.

        • hlhl Re: Mucha do dymisji 15.02.12, 15:59
          Tak z powodu niekompetencji.
          • axel-01 Re: Mucha do dymisji 17.02.12, 14:15
            Już chyba jest po Musze .
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka