Gość: Raff
IP: *.orion.fi
22.06.04, 12:26
Oglądałem Wiadomości w TVP1 o 19:30 i bardzo żałuję, bo nie dowiedziałem się
nic nt. pogrzebu płk. Kuklińskiego. Prosze jak widać kto nami rządzi. Pięknie
cała sitwa się odkryła z obywatelem kwaśnym na czele!!!!!! Dalej cześć
Kuklińskiemu jest im nie na rękę, ciekawe dlaczego?