Dodaj do ulubionych

Nieudacznik znowu przeprasza

27.09.12, 17:32
że mu nie wyszło: wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,12567181,Tusk__Ta_debata_w_sprawie_katastrofy_smolenskiej_powinna.html?lokale=lublin
Jednak trzeba przyznać, że w przepraszaniu za włąsną nieudolność Tusk jest całkiem dobry. Jego nieudacznictwo jest całkiem szczere. Nawet jakby ktoś chciał, to nie może mu zarzucić, że nie zdaje sobie sprawy, że jako szef rządu jest zerem. Jednym słowem, nieudacznik doskonały.
Obserwuj wątek
    • adam81w Re: Nieudacznik znowu przeprasza 27.09.12, 17:36
      Niech odejdzie a nie przeprasza.
      • m.c.hrabia Re: Nieudacznik znowu przeprasza 27.09.12, 17:44
        adam81w napisał:

        > Niech odejdzie a nie przeprasza.

        przecież miernota odeszła w 2007

        więc czego się czepiasz?
    • felinecaline Re: Nieudacznik znowu przeprasza 27.09.12, 17:42
      Juz was widze, wszystkich samozwanczych "udacznikow", jak doskonale byscie radzili sobie na jego miejscu, to dopiero bylyby "himalaje" wszelkiego wyobrazalnego "udacznictwa" w stylu panow L i J K i AM na przyklad.
      Temu ostatniemu doskonale jak wiadomo udalo sie dac dyla z miejsca katastrofy akurat wtedy, kiedy jego niewyobrazalne wrecz udacznictwo moglo okazas cie przydatne :D
      • m.c.hrabia Re: Nieudacznik znowu przeprasza 27.09.12, 17:50
        felinecaline napisała:

        > Juz was widze, wszystkich samozwanczych "udacznikow", jak doskonale byscie radz
        > ili sobie na jego miejscu, to dopiero bylyby "himalaje" wszelkiego wyobrazalneg
        > o "udacznictwa" w stylu panow L i J K i AM na przyklad.
        > Temu ostatniemu doskonale jak wiadomo udalo sie dac dyla z miejsca katastrofy a
        > kurat wtedy, kiedy jego niewyobrazalne wrecz udacznictwo moglo okazas cie przyd
        > atne :D

        jak o fachowcy od produkcji parówek dali by radę :)
    • wiosnaludzikow Re: Nieudacznik znowu przeprasza 27.09.12, 17:47
      Tym pozytywnie wyróżnia się wobec zadufanego i mściwego Kaczyńskiego.
    • mariner4 Znowu? 27.09.12, 17:48
      Durny pojebusie. Dopiero żeście mordy pruli, że nie przeprasza!
      M.
    • pan_ryj_zapijaczony_banow_26 Nieudacznik nie zna słowa przepraszam! 27.09.12, 17:52
      Nawet jak jako polski premier zrobi z siebie publicznie idiotę, a co za tym idzie i z narodu który reprezentuje:

      tiny.pl/hrmqt

      Jego brat tez tego słowa nie znał, to taka rodzinna wyższo _półkowa przypadłość
    • capaz Prosta zasada 27.09.12, 18:17
      Jak nie potrafisz, nie pchaj się na afisz. Tusk powinien ustąpić i już więcej nie przepraszać. Przy czym jest oczywiste, że ktoś, kto tak bardzo pokochał siedzenie na czubku świecznika jak on, z własnej woli z niego nie zejdzie.
      • klara551 Re: Prosta zasada 27.09.12, 18:21
        No więc po co się pchasz na afisz jakim jest to forum? GPC nie wystarczy? Za mało czytelników i monotonia?
      • zgred-zisko Re: Prosta zasada 27.09.12, 18:33
        Oczywiście! Przecież takie wypadki jak w Smoleńsku to standard. Każdy rząd powinien być na to przygotowany. Tak samo jak na trzęsienie ziemi i wybuch wulkanu.
        • capaz Re: Prosta zasada 27.09.12, 18:40
          Czekam teraz, kiedy ten nieudacznik znów zapowie, że bedzie redukował administrację.
          • zgred-zisko Re: Prosta zasada 27.09.12, 18:42
            A na temat też coś potrafisz?
            • capaz Re: Prosta zasada 27.09.12, 18:45
              Redukcja administracji to tak niezwykłe i niespodziewane wydarzenie, ze nie każdy rząd by sobie z tym poradził. Niezwykłość katastrofy samolotowej jest banalna w porównaniu z niezwykłością ograniczenia ilości pasożytów zwanych urzędasami. Nieudolność Tuska jest w tych okolicznościach w pełni zrozumiała.
              • zgred-zisko Re: Prosta zasada 27.09.12, 18:53
                A który sobie poradził?
        • klara551 Re: Prosta zasada 27.09.12, 18:44
          Capaz ma na myśli,że gdyby to był rząd panaprezesowy to każde ziarenko piasku ,skrawek blachy,cząsteczka paliwa byłaby w ino mig zanalizowana,przyPiSana,a ciała ze szczątków scaliły by się w cudowny sposób. No i gdyby nie to,że prezes przerżnął haniebnie wybory to samolot z wyborczą delegacją wylądowałby bezpiecznie wprost obok miejsca uroczystości a nie na rozwalił się na zapuszczonym i zapomnianym lotnisku wojskowym i nie byłoby problemu.
      • volupte Re: Prosta zasada 27.09.12, 18:55
        Ale on ma w dupie twoje i tobie podobnych wezwanie do dymisji. I co mu zrobisz?
    • mucha-kopaczka szczerość do bólu dla wielu zaletą mimo miernoty 27.09.12, 18:39

      • klara551 Re: szczerość do bólu dla wielu zaletą mimo miern 27.09.12, 18:45
        Proszę zmienić nick na muchę plujkę.
        • capaz Re: szczerość do bólu dla wielu zaletą mimo miern 27.09.12, 18:47
          Prosze zmienić nick na Durnapierdoła551.
          • tw_wielgus Ale Ty broń Boże nie zmieniaj... 27.09.12, 20:01
            Do Ciebie "cap" pasuje jak ulał...
    • capaz Kiedy będą przeprosiny 27.09.12, 18:52
      za celowe tuszowanie prawdziwych przyczyn katastrofy w Smoleńsku?
      • klara551 Re: Kiedy będą przeprosiny 27.09.12, 19:05
        Napiszę wprost,nawet dużymi literami.PRZYCZYNĄ KATASTROFY BYŁO WYBRANIE NIECZYNNEGO LOTNISKA,SPÓŹNIENIE,ZŁA POGODA,BRAK CZASU NA LĄDOWANIE GDZIE INDZIEJ. I OCZYWIŚCIE POWÓD WYJAZDU-WYBORY
      • zgred-zisko Re: Kiedy będą przeprosiny 27.09.12, 19:09
        Niczego nie owijajmy w bawełnę. Wal odważnie. Jakie to były te przyczyny?
        • capaz Re: Kiedy będą przeprosiny 27.09.12, 19:19
          Eksplozje w powietrzu: www.youtube.com/watch?v=7-RyKtHUKA4
          • zgred-zisko Re: Kiedy będą przeprosiny 27.09.12, 19:23
            No fajnie. A tak na poważnie/
            • capaz Re: Kiedy będą przeprosiny 27.09.12, 19:27
              Kto zamordował Politkowską, tak na powaznie?
              • zgred-zisko Re: Kiedy będą przeprosiny 27.09.12, 19:34
                Nie ja? A jak sądzisz, kto?
    • kecawa Re: Nieudacznik znowu przeprasza 27.09.12, 19:57
      Odszedl by i Ojczyźnie by tym sposobem pomógł- widać gołym okiem
    • kecawa Re: Nieudacznik rżnie głupa 27.09.12, 19:58
      słucham Tuska i się dziwię, że toto tak mówi

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka