wiosnaludzikow
09.02.13, 14:31
Ma rację Prezydent twierdząc to :
www.tvn24.pl/prezydent-dziekuje-rzadowi-warto-budowac-porozumienia-i-sojusze-a-nie-sie-awanturowac,305321,s.html
Dawno już nie byłem tak dumny z postawy Polski, rządu Polskiego, jak teraz. Dziękuję Premierze za tak wyrażne podniesienie prestiżu Polski na arenie Europy. To bez wątpienia sukces.
www.tvn24.pl/polska-piatym-graczem-w-ue-zaczynamy-byc-partnerem-na-ktorego-sie-liczy-i-o-ktorego-sie-dba,305272,s.html