IP: *.cable.ubr05.wolv.blueyonder.co.uk 04.08.04, 12:35
Katyń.
Myślałem że sprawa Katynia już jest zakończona. Otwarto oficjalny cmentarz,
postawiono oficjalny pomnik, dla upamiętnienia pomordowanych ofiar. Rosja
oficjalnie przyznała się do popełnienia tego mordu, więc o co jeszcze chodzi?
Chyba wiadomo kto wydał rozkaz do tego haniebnego czynu, czy szuka się
jeszcze osób, które brały bezpośredni udział w mordzie, oni chyba już dawno
nie żyją. Poco więc, rozgrzebywać te sprawy i rozdrapywać te rany, które
powoli zaczęły przysychać. Zajmijmy się lepiej sprawami bieżącymi, a nie
tymi, które miały miejsce 65 lat temu. Gdy tak dolej pójdzie, to będziemy
wnosić pretensję do Mongolii, za najazdy hord tatarskich 400 czy 500 lat
temu. Pzdr.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka