Gość: julek
IP: *.cable.ubr05.wolv.blueyonder.co.uk
04.08.04, 12:35
Katyń.
Myślałem że sprawa Katynia już jest zakończona. Otwarto oficjalny cmentarz,
postawiono oficjalny pomnik, dla upamiętnienia pomordowanych ofiar. Rosja
oficjalnie przyznała się do popełnienia tego mordu, więc o co jeszcze chodzi?
Chyba wiadomo kto wydał rozkaz do tego haniebnego czynu, czy szuka się
jeszcze osób, które brały bezpośredni udział w mordzie, oni chyba już dawno
nie żyją. Poco więc, rozgrzebywać te sprawy i rozdrapywać te rany, które
powoli zaczęły przysychać. Zajmijmy się lepiej sprawami bieżącymi, a nie
tymi, które miały miejsce 65 lat temu. Gdy tak dolej pójdzie, to będziemy
wnosić pretensję do Mongolii, za najazdy hord tatarskich 400 czy 500 lat
temu. Pzdr.