z.a.p.i.j.a.c.z.o.n.y-r.y.j
05.10.13, 09:03
na Polaka"- Lech Wałęsa na wiecu w stoczni.
Dlatego uważam, ze film ten powinni obejrzeć wszyscy co tych czasów nie pamiętają bo byli za młodzi, albo jeszcze ich na tym padole nie było.
Nie zaszkodziło by też aby film zobaczyli ci co wtedy tam byli i to pamiętają, ale inaczej, bo im takie dwa małe nienawistniki z Żoliborza wodę z mózgu zrobili.
Niestety im to nic już nie jest w stanie pomóc, bo zidiocieli od dwóch wybuchów, które ponoć miały miejsce w 2010 roku, ale spróbować nie zaszkodzi.
Moze takie Guzikiewicze, Guzioły czy Dudy wezma na wstrzymanie i się opamiętają?
Bo temu z Żoliborza to już nic i nikt nie jest w stanie pomóc.