141288bs Re: Gdzie sa wieszczacy... 10.05.15, 23:42 kundle wyciszyly sie...strach tylki scisnal? Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Gdzie sa wieszczacy... 11.05.15, 00:20 oni wiedza co to jest wstyd? Odpowiedz Link Zgłoś
wsk175 Re: Gdzie sa wieszczacy... 11.05.15, 00:24 A ten wasz czop ledwo wystający z tyłka episkopatu już wygrał i jest prezydentem ? coś mnie ominęło ? Odpowiedz Link Zgłoś
141288bs Re: Gdzie sa wieszczacy... 11.05.15, 00:25 wsk175 napisał: > A ten wasz czop ledwo wystający z tyłka episkopatu już wygrał i jest prezydente > m ? > > coś mnie ominęło ? - juz bedzie. Odpowiedz Link Zgłoś
lech1966 Re: Gdzie sa wieszczacy... 11.05.15, 01:06 WSK lepiej zmień partię, jak prawdziwy partyjny szczur bo ten okręt na który postawiłeś już tonie. Ja dziś nie głosowałem ani na Dude,,ani na Komorowskiego, ale za dwa tygodnie na 1000% będę przeciw Komorowskiemu,,,,,zresztą jak większość niezdecydowanych Odpowiedz Link Zgłoś
edd.y Re: Mendia zmieniaja 11.05.15, 18:28 Guano im to POmoze. Do piachu z PO i gajowym. Odpowiedz Link Zgłoś
wsk175 Re: Gdzie sa wieszczacy... 11.05.15, 11:39 Nie wiem co komu tonie, ale wybory sie jeszcze nie skończyły baranie. Odpowiedz Link Zgłoś
lech1966 Re: Gdzie sa wieszczacy... 11.05.15, 18:27 wsk175 napisał: > Nie wiem co komu tonie, ale wybory sie jeszcze nie skończyły baranie. Dla twojej opcji się skończyły,,,,ale masz racje,,,,czasem fekalia lubią pływać po wierzchu Odpowiedz Link Zgłoś
wsk175 Re: Gdzie sa wieszczacy... 11.05.15, 18:42 a która to moja opcja złamasie ? i która wróżka o powiedziała? Odpowiedz Link Zgłoś
lech1966 Re: Gdzie sa wieszczacy... 11.05.15, 21:31 PSL złamasie,,,,Jesteś pewnie z klanu "S" nie mylić z solidarnością... Wiem kim jesteś..i wiem że i tobie robi się ciepło "frajerze".. Odpowiedz Link Zgłoś
snajper55 Gdzie są wieszczący pogrom Komorowskiego? 11.05.15, 07:15 141288bs napisał: > POGROM ANDRZEJA DUDY? Odpowiedz Link Zgłoś
sverir Re: Gdzie są wieszczący pogrom Komorowskiego? 11.05.15, 07:57 Obaj siedzą z wieszczącymi zwycięstwo Kukiza. Odpowiedz Link Zgłoś
edd.y Slepy snajper:) 11.05.15, 08:20 Czas zmienic nick i przefarbowac sie lemingu. Odpowiedz Link Zgłoś
adam111115 Re: Gdzie sa wieszczacy... 12.05.15, 09:16 Zobaczymy za 2 tygodnie aczkolwiek już można stwierdzić że społeczeństwo głupieje w przerażającym tempie. Szkoda że obudzi się z ręką w nocniku ale cóż, wola większości. Duda i pis po jesieni podniosą minimalną pensję do 5000 zł i obniżą wiek emerytalny do 50 lat. Przy takim scenariuszu czeka nas połączenie wojny domowej z kryzysem przy którym kryzys argentyński czy grecki to ledwie krótka recesja. Odpowiedz Link Zgłoś
kotek.filemon Re: Gdzie sa wieszczacy... 12.05.15, 09:25 Pogrom Andrzeja Dudy to miał niby znaczyć, że POzamiata po Bulu w pierwszej turze, nie? Takie rzeczy tu niedawno słyszałem... Odpowiedz Link Zgłoś