Dodaj do ulubionych

Gdzie sa wieszczacy...

10.05.15, 23:24
POGROM ANDRZEJA DUDY?
Obserwuj wątek
    • 141288bs Re: Gdzie sa wieszczacy... 10.05.15, 23:42
      kundle wyciszyly sie...strach tylki scisnal?
      • ajr-on Re: Gdzie sa wieszczacy... 10.05.15, 23:57
        chyba się zawstydzili ...
        • 141288bs Re: Gdzie sa wieszczacy... 11.05.15, 00:20
          oni wiedza co to jest wstyd?
          • wsk175 Re: Gdzie sa wieszczacy... 11.05.15, 00:24
            A ten wasz czop ledwo wystający z tyłka episkopatu już wygrał i jest prezydentem ?

            coś mnie ominęło ?
            • 141288bs Re: Gdzie sa wieszczacy... 11.05.15, 00:25
              wsk175 napisał:

              > A ten wasz czop ledwo wystający z tyłka episkopatu już wygrał i jest prezydente
              > m ?
              >
              > coś mnie ominęło ?

              - juz bedzie.
    • lech1966 Re: Gdzie sa wieszczacy... 11.05.15, 01:06
      WSK lepiej zmień partię, jak prawdziwy partyjny szczur bo ten okręt na który postawiłeś już tonie.
      Ja dziś nie głosowałem ani na Dude,,ani na Komorowskiego, ale za dwa tygodnie na 1000% będę przeciw Komorowskiemu,,,,,zresztą jak większość niezdecydowanych
      • 141288bs Mendia zmieniaja 11.05.15, 06:37
        strategie.
        • edd.y Re: Mendia zmieniaja 11.05.15, 18:28
          Guano im to POmoze. Do piachu z PO i gajowym.
      • wsk175 Re: Gdzie sa wieszczacy... 11.05.15, 11:39
        Nie wiem co komu tonie, ale wybory sie jeszcze nie skończyły baranie.
        • lech1966 Re: Gdzie sa wieszczacy... 11.05.15, 18:27
          wsk175 napisał:

          > Nie wiem co komu tonie, ale wybory sie jeszcze nie skończyły baranie.

          Dla twojej opcji się skończyły,,,,ale masz racje,,,,czasem fekalia lubią pływać po wierzchu
          • wsk175 Re: Gdzie sa wieszczacy... 11.05.15, 18:42
            a która to moja opcja złamasie ? i która wróżka o powiedziała?
            • lech1966 Re: Gdzie sa wieszczacy... 11.05.15, 21:31
              PSL złamasie,,,,Jesteś pewnie z klanu "S" nie mylić z solidarnością...
              Wiem kim jesteś..i wiem że i tobie robi się ciepło "frajerze"..
    • snajper55 Gdzie są wieszczący pogrom Komorowskiego? 11.05.15, 07:15
      141288bs napisał:

      > POGROM ANDRZEJA DUDY?
      • sverir Re: Gdzie są wieszczący pogrom Komorowskiego? 11.05.15, 07:57
        Obaj siedzą z wieszczącymi zwycięstwo Kukiza.
        • edd.y Slepy snajper:) 11.05.15, 08:20

          Czas zmienic nick i przefarbowac sie lemingu.
    • adam111115 Re: Gdzie sa wieszczacy... 12.05.15, 09:16
      Zobaczymy za 2 tygodnie aczkolwiek już można stwierdzić że społeczeństwo głupieje w przerażającym tempie. Szkoda że obudzi się z ręką w nocniku ale cóż, wola większości. Duda i pis po jesieni podniosą minimalną pensję do 5000 zł i obniżą wiek emerytalny do 50 lat.
      Przy takim scenariuszu czeka nas połączenie wojny domowej z kryzysem przy którym kryzys argentyński czy grecki to ledwie krótka recesja.
    • kotek.filemon Re: Gdzie sa wieszczacy... 12.05.15, 09:25
      Pogrom Andrzeja Dudy to miał niby znaczyć, że POzamiata po Bulu w pierwszej turze, nie? Takie rzeczy tu niedawno słyszałem...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka