czan-dra
12.07.15, 07:09
jak sam powiedział, po jesiennych wyborach będziemy śpiewali "Ojczyznę naszą racz nam zwrócić Panie", bo jak ta złakniona tłuszcza dorwie się do władzy, to nam normalnym pozostanie tylko śpiewanie. Wtedy dopiero poznamy czym jest kondominium watykańsko - rosyjskie, i jak to pragnie zemsty, Szydło prezespan wykopie, i sam zasiądzie na stolcu premierowym, i za wszystkie krzywdy i za wszystkie lata czekania odpłaci nam.
natemat.pl/148229,kaczynski-z-aluzja-o-niesuwerennej-polsce-bedziemy-spiewac-ojczyzne-wolna-poblogoslaw-panie