Dodaj do ulubionych

Zgadzam się z Kaczyńskim, w stu procentach,

12.07.15, 07:09
jak sam powiedział, po jesiennych wyborach będziemy śpiewali "Ojczyznę naszą racz nam zwrócić Panie", bo jak ta złakniona tłuszcza dorwie się do władzy, to nam normalnym pozostanie tylko śpiewanie. Wtedy dopiero poznamy czym jest kondominium watykańsko - rosyjskie, i jak to pragnie zemsty, Szydło prezespan wykopie, i sam zasiądzie na stolcu premierowym, i za wszystkie krzywdy i za wszystkie lata czekania odpłaci nam.

natemat.pl/148229,kaczynski-z-aluzja-o-niesuwerennej-polsce-bedziemy-spiewac-ojczyzne-wolna-poblogoslaw-panie
Obserwuj wątek
    • jane-panzram Re: Zgadzam się z Kaczyńskim, w stu procentach, 12.07.15, 07:13
      Niestety tłuszcza z PO, złakniona koryta, tych wszystkich stołków, które poobsadzała, tych wynagrodzeń, które miała od lat - ma coraz mniejsze szanse na to, czego pragnie.
      I kwiczy jak ty tera.
      • katrina1945 Re: Zgadzam się z Kaczyńskim, w stu procentach, 12.07.15, 08:38
        Gotowi są Polskę oddać za darmo,a nawet do transakcji dopłacić.
        Wszak remont wykonali Polacy.

        No cóż,tacy to z nich POlacy.
    • jane-panzram Re: Zgadzam się z Kaczyńskim, w stu procentach, 12.07.15, 07:16
      i za wszystkie krzywdy i za wszystkie lata czekania odpłaci nam.

      A ty siebie zaliczasz do tej bandy salonowych idiotow z nieNatemat, albo bandy matołów z PO, że tak piszesz? ;)
    • haen2010 Re: Zgadzam się z Kaczyńskim, w stu procentach, 12.07.15, 07:51
      No cóż, platforma będzie sobie też pośpiewać w starym stylu. Wolność ich nie dopadnie.
    • ave.duce ? 12.07.15, 08:04
      czan-dra napisał:

      > Zgadzam się z Kaczyńskim, w stu procentach,
      > jak sam powiedział, po jesiennych wyborach będziemy śpiewali "Ojczyznę nasz
      > ą racz nam zwrócić Panie"


      Na pewno tak powiedział?

      Jarosław Kaczyński (...) Wyraził jednak nadzieję, że już niedługo, tzn. po zwycięstwie PiS w jesiennych wyborach, Polacy zaśpiewają: "Ojczyznę wolną pobłogosław Panie".
      • czan-dra Re: ? 12.07.15, 08:58
        W tym artykule tego nie powiedział, ale co miesiąc drą się "Ojczyznę naszą racz nam zwrócić Panie" i tego się trzymałem pisząc ten mało zobowiązujący wątek:)
        • danillko Może lepiej trzymaj się wiatru, skoro... 13.07.15, 20:41
          czan-dra napisał:

          > W tym artykule tego nie powiedział, ale co miesiąc drą się "Ojczyznę naszą racz
          > nam zwrócić Panie" i tego się trzymałem pisząc ten mało zobowiązujący wątek:)

          ... cytaty się Ciebie nie trzymają...
    • 0zdunka Re: Zgadzam się z Kaczyńskim, w stu procentach, 12.07.15, 08:06
      czan-dra napisał:
      "to nam normalnym pozostanie tylko śpiewanie"

      skoncz z z żałosnym zawodzeniem i naucz się rzetelnego zawodu
      Pośrednictwo pracy Lewiatana czeka ............
      • czan-dra Re: Zgadzam się z Kaczyńskim, w stu procentach, 12.07.15, 09:00
        Widzisz trollu, ja mam pracę, i nie muszę zarabiać na kieliszek chleba tak jak ty, trollowaniem.
        • jane-panzram Re: Zgadzam się z Kaczyńskim, w stu procentach, 12.07.15, 09:31
          Really? I piszesz to po stworzeniu takiego debilnego wątku?
          • czan-dra Re: Zgadzam się z Kaczyńskim, w stu procentach, 12.07.15, 09:37
            A kto Ci każe pisać w takim debilnym wątku? To po raz, a po dwa, może byś wzięła pod uwagę, że taki wątek specjalnie założyłem, wiedząc, że nie grzeszycie inteligencją, więc jak najprościej.
            • jane-panzram Re: Zgadzam się z Kaczyńskim, w stu procentach, 12.07.15, 09:50
              No gdybyś grzeszył inteligencją, to byś tego wątaska nie stworzył. Nie wiem czy wiesz.
        • 0zdunka Re: Zgadzam się z Kaczyńskim, w stu procentach, 12.07.15, 10:02
          czan-dra napisał:

          > Widzisz trollu, ja mam pracę, i nie muszę zarabiać na kieliszek chleba tak jak
          > ty, trollowaniem.
          >
          codziennie CV takich "normalnych" prawoklikiem "usun wiadomość" sprowadzam do rzeczywistości na ziemi ich miejsce na koniec kolejki bez szansy, którzy w zainteresowaniach wpisują polityka ,sport, a dopytywani podają takie teksty na forach jak ty.
          Świadomość bezsilności przy twojej pysze i nieudacznictwie cie zabije po wywaleniu na zbity ryj tej bandyckiej władzy cie promującej i takich darmozjadów.
          Tobie zaczyna to już świtać we łbie.....

          no co zadowolony, dalej będziesz swoimi okrągłymi słówkami upiększać swój stan ducha ?
    • 141288bs Re: Zgadzam się z Kaczyńskim, w stu procentach, 12.07.15, 08:28
      Ty tak naprawde boisz sie czan-dra? - Jesli tak,to zal mi ciebie.
      • czan-dra Re: Zgadzam się z Kaczyńskim, w stu procentach, 12.07.15, 09:02
        Ty 141.....bs a gdzieś Ty wyczytał że czegoś się boję, albo pomyliły Ci się wątki, albo .....
        • 141288bs Re: Zgadzam się z Kaczyńskim, w stu procentach, 12.07.15, 09:07
          czan-dra napisał:

          > Ty 141.....bs a gdzieś Ty wyczytał że czegoś się boję, albo pomyliły Ci się wąt
          > ki, albo .....
          >
          - twierdzisz,ze przezyjesz
        • 13kisiel UE=RWPG 12.07.15, 09:07
          te dwa kołchozy niczym się nie różnią poza stolicami...dawniej Moskwa dziś Bruksela :-)))
    • 13kisiel Re: Zgadzam się z Kaczyńskim, w stu procentach, 12.07.15, 08:31
      też się zgadzam..pierwszy krok to wygrane wybory przez PiS a drugi to wystąpienie z eurokołchozu zwanym UE
      • czan-dra Re: Zgadzam się z Kaczyńskim, w stu procentach, 12.07.15, 08:59
        I przystąpienie do Ruskiego kołchozu, wiem że o to ci chodzi ruski trollu.
    • oliwa.sprawiedliwa Zgadzam się też z Janem Pietrzakiem 12.07.15, 09:37
      "do tej partii (PO)jest dołączonych około 30 proc. osób, które Polskę wyzyskują. Cała olbrzymia administracja rządowa, banki, media, zakłady powiązane ze Skarbem Państwa. To jest środowisko broniące swoich interesów i ich się nie przekona w żaden sposób. Są pijawkami na narodzie, które nie ustąpią."

      niezalezna.pl/68869-pietrzak-o-kopacz-mamy-szamoczaca-sie-babine-ktora-sie-fraternizuje-z-ludem-w-pendolino
      • czan-dra Re: Zgadzam się też z Janem Pietrzakiem 12.07.15, 09:41
        Jan Pietrzak, a czy to nie jest czasem były członek PZPR?
        Ale macie wzorce, skoro niby raz zdradził swoją macierz, to dlaczego nie zrobi tego po raz kolejny, gdy zmieni się opcja polityczna?
        • oliwa.sprawiedliwa do czan-dry 12.07.15, 09:56
          proszę się uspokoić i przeczytać jeszcze raz ze zrozumieniem a jeśli byłoby to zbyt trudne, to naprowadzę. Otóż, zgodziłabym się również z panią Kopacz gdyby powiedziała, że mamy teraz lato :D
          • taniarada Re: do czan-dry 12.07.15, 10:04
            Będzie dobrze czan-dra.PO odfrunie na Madagaskar.Dla Kopczowej też się coś znajdzie odfrunie na jakiś kontrakt zagraniczny .Najlepiej do Afganistanu,tam potrzeba lekarzy .Nie potrzeba nam oszustów politycznych co wyrolowali własnych obywateli i dorobili się wielkich majątków.Tak jak żółć bydlęca w piwie ,tak na jesień bydlęta przestają nami rządzić.
      • volupte Re: Zgadzam się też z Janem Pietrzakiem 12.07.15, 15:18
        Nie martw sie idzie czas zastapienia naszymy. Żaden pisowiec nie może cierpieć niedostatku.
        • jane-panzram Re: Zgadzam się też z Janem Pietrzakiem 12.07.15, 21:11
          U Platformy ci to nie przeszkadza ani trochę, więc czemu ten kwaśny ton? :)
    • kaczaduda Re: Zgadzam się z Kaczyńskim, w stu procentach, 12.07.15, 21:47
      za wszystkie lata poza pałacem, poza urlopami na Helu, poza korytem
    • tw52 Re: Zgadzam się z Kaczyńskim, w stu procentach, 13.07.15, 20:34
      mozna tez spiewac "wrak tupolewa racz nam zwrocic Panie" co bylo by innym zakonczeniem wiersza, ktory kiedys splodzilem:

      Lament nad Wrakiem.

      Wraku ów, nikt cię nie widział jeszcze w naszym kraju
      Od dnia gdy prezydenta wyniosłeś do raju.
      We krwi, łzach, trotylu i błocie smoleńskim
      Leżysz, dając świadectwo tej śmierci męczeńskiej.
      Od lat na ruskiej ziemi w nędznej poniewierce,
      A Prawdziwym Polakom rozdziera się serce.

      Nie pomogła nam Unia, nie pomogły Stany
      Prezydent patrzy z nieba wielce zatroskany.
      Co wieczór z Świętym Piotrem pije kielich wina
      Na intencję skruszenia tyrana Putina.
      Więc i my wypijmy, w myślach zanosząc błaganie:
      Wrak święty tupolewa - zwróćcie nam Rosjanie
    • zapijaczony_ryj A ja się zgadzam z tobą! Zemsta będzie straszna! 14.07.15, 07:50
      czan-dra napisał:

      > jak sam powiedział, po jesiennych wyborach będziemy śpiewali "Ojczyznę nasz
      > ą racz nam zwrócić Panie"
      , bo jak ta złakniona tłuszcza dorwie się do władz
      > y, to nam normalnym pozostanie tylko śpiewanie. Wtedy dopiero poznamy czym jest
      > kondominium watykańsko - rosyjskie, i jak to pragnie zemsty, Szydło prezespan
      > wykopie, i sam zasiądzie na stolcu premierowym, i za wszystkie krzywdy i za wsz
      > ystkie lata czekania odpłaci nam.
      >
      > natemat.pl/148229,kaczynski-z-aluzja-o-niesuwerennej-polsce-bedziemy-spiewac-ojczyzne-wolna-poblogoslaw-panie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka