silencius
03.08.15, 22:59
Czy jeżeli sztab wyborczy tworzy ministra i jej koleżanki - typowo żeńskie grono to jest SZTAB czy SZTABA ?
Ostatnio pojawiło się też określenie :PREMIERKA i znowu zagadka...
Premier >> Premierowski
Premerka >> ??? jak brzmi poprawna forma?