Dodaj do ulubionych

Doba hotelowa Efci się kończy

15.11.15, 17:13
Efcia PO dobroci się wyniesie czy demonstracyjnie na swój sposób, histerycznie ? :)))))))
Obserwuj wątek
    • a74-7 Re: Doba hotelowa Efci się kończy 15.11.15, 17:15
      na koniec rzuci pawia,poczekaj ;-)
      • 141288bs Moze byc zaskoczenie 15.11.15, 17:52
        - jest nieprzewidywalna na tyle na ile klamliwa.
      • zapijaczony_ryj Re: Doba hotelowa Efci się kończy 16.11.15, 19:30
        a74-7 napisał:

        > na koniec rzuci pawia,poczekaj ;-)

        PAw, to kultura przy twoim kapowaniu KApusto!!
      • kotek.filemon Re: Doba hotelowa Efci się kończy 16.11.15, 19:44
        Do budy, ściero.
    • pol_2015 Re: tak będzie... 15.11.15, 17:17
      wariant najbardziej prawdopodobny
    • romullos Jarosław Szydło już gotowa do objęcia władzy 15.11.15, 17:57
      docinek.com/upload/images/medium/2015/06/jaroslaw-szydlo_1905624265.jpg
      • szambo.nurek Eksmisja 15.11.15, 18:20
        Kolej na Ewe. www.google.pl/search?q=eksmisja&espv=2&biw=1366&bih=653&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAYQ_AUoAWoVChMI-6eR8PeSyQIVg3sOCh0egATi
        • romullos Nie wstyd ci, durniu, machać zdjęciami 15.11.15, 19:48
          przedstawiającymi ludzkie nieszczęście?
    • a12a2a Zajuma obrazy i zdemoluje Klarysew... 15.11.15, 18:19
      ;-)))))))))
      • dnexter3 Re: Zajuma obrazy i zdemoluje Klarysew... 15.11.15, 18:30
        linkis.com/url-image/http://niepoprawni.pl/sites/default/files/ilustracje-publiczny/przewodniczka_stada.jpg
        • nachlany_wolak Zrób taki fotomontaż z Szydło, wPiSywaczu 15.11.15, 19:23
          • dnexter3 Re: Koniec z POpaprańcami 15.11.15, 19:34
            i2.wp.com/ewakopacz.nwo13.com/wp-content/uploads/sites/5/2014/10/glupoty-kopacz.jpg
            • x2468 Re: Koniec z POpaprańcami 15.11.15, 19:47
              Ładnie to tak cymbały świętego Franciszka za którym szły zwierzęta przerobić na panią Kopacz?
        • ukos Pierdzielisz, od kiedy Kopacz przewodzi PiSdakom? 15.11.15, 19:42
          dnexter3 napisał(a):

          > linkis.com/url-image/http://niepoprawni.pl/sites/default/files/ilustracje-publiczny/przewodniczka_stada.jpg

          Coś Ci się kompletnie porypało. To nie ona jest Twoim bacą.
          • dnexter3 Kopacz przewodniczka baranów. 15.11.15, 19:44
            E pierdzielisz , znowu idziesz na ukos.
            • romullos Jarosław Szydło od wczoraj prowadzi stado baranów. 15.11.15, 19:47
              docinek.com/upload/images/medium/2015/06/jaroslaw-szydlo_1905624265.jpg
              • dnexter3 Re: Ewa Tusk prowadzi stado baranów na rzeź 15.11.15, 19:52
                E stary to już było dużo wcześniej postaraj się lepiej.

                img.sadistic.pl/pics/16bf92a15856.jpg
                blog-n-roll.pl/sites/default/files/KOPACZ%20TUSK.jpg
                • romullos Polska jest piękna i coraz silniejsza rzekł A.Duda 15.11.15, 20:00
                  Taka Polskę zostawia Ewa Kopacz i Donald Tusk.
    • xyz_xyz1 Re: Doba hotelowa Efci się kończy 15.11.15, 19:54
      Powinna tylko zmienić adres pobytu i apartament na zdecydowanie mniej luksusowy z gwarantowanym długim czasem pobytu.
      • dnexter3 Re: Doba hotelowa Efci się kończy 15.11.15, 20:06
        Nadejdą jeszcze złote czasy.

        lh6.googleusercontent.com/-z12AuopSzd8/UXv3z1Z7pDI/AAAAAAAAAcY/9RlGPIx4jnA/s720/Tusk%2520aresztowany.jpg
        • baabeczka Re: Doba hotelowa Efci się kończy 15.11.15, 20:26
          Żenujący popis chamstwa pisowskiego.
          Poziomik...
          • az43 Re: Doba hotelowa Efci się kończy 15.11.15, 21:04
            Pisuarowy,poziom pisuarowy.Ale oni tak mają.
            • dnexter3 Re: Doba hotelowa Efci się kończy 16.11.15, 18:56

              Winni muszą zostać ukarani! Przecież Polska to państwo prawa!

              lh6.googleusercontent.com/-z12AuopSzd8/UXv3z1Z7pDI/AAAAAAAAAcY/9RlGPIx4jnA/s720/Tusk%2520aresztowany.jpg
    • zapijaczony_ryj a niby dlaczego się kończy, dlatego żeś idiota? 16.11.15, 19:29
      0zdunka napisała:

      > Efcia PO dobroci się wyniesie czy demonstracyjnie na swój sposób, histerycznie
      > ? :)))))))

      NO to uzasadnij dlaczego posłanka wybrana na następną kadencję ma opróżnić hotel poselski?
      I konkretnie prosze debilu!!!
      • 0zdunka Re: a niby dlaczego się kończy, dlatego żeś idiot 16.11.15, 19:35
        zapijaczont, a jakim prawem chcesz mi skórą poruszać ? :))))))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka