Dodaj do ulubionych

Najnowszy wróg PiSich

28.12.16, 18:30
Po puczystach, ludziach animalnych, gorszego sortu, kondominium, znaleziono nowego wroga, nie mogą tak od razu na niego naskoczyć, bo to xiądz, ale znając zdolności do grzebania w papierach, odziedziczone po przodkach, znajdą i na niego jakieś haki, okaże się że w młodości zeżarł pasztetową w piątek.
Tak trzymać księże profesorze Wierzbicki, tak trzymać.

koduj24.pl/ks-prof-alfred-wierzbick-zawsze-po-stronie-prawdy/
Obserwuj wątek
    • taniarada Gwiazda TVNu i reszty ateistów 28.12.16, 21:13
      Śmieszne.
      Dla mnie to jest wręcz skandal. W okresie świąt kaplica powinna być otwarta, kapelan powinien tam być, tak jak to się działo w okresie protestu „Solidarności” – stwierdził. I w podobnym tonie oburzał się, że posłowie spędzający święta w gmachu Sejmu nie zostali objęci opieką duszpasterską. Coś mi w tych oskarżeniach się nie zgadzało i postanowiłem je sprawdzić. Okazało się, że opierają się na kłamstwie. Następnego dnia udałem się do sejmowej kaplicy i była ona otwarta. Jak się dowiedziałem, tak jest zawsze i w ogóle nie jest ona zamykana. Ustaliłem też, że kapłan proponował protestującym posłom (wiceprzewodniczącemu klubu Platformy Obywatelskiej), że odprawi dla nich w święta Pasterkę, ci jednak nie wykazali zainteresowania i z oferty nie skorzystali.gosc.pl/doc/3620152.Ks-Wierzbicki-powinien-przeprosic

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka