Dodaj do ulubionych

Serdeczne życzenia dla Premiera Mazowieckiego

IP: 212.160.156.* 18.04.02, 08:29
Panie Premierze - 100 lat i dużo zdrowia!
Obserwuj wątek
    • Gość: jacek84 Re: Serdeczne życzenia dla Premiera Mazowieckiego IP: 212.160.238.* 18.04.02, 08:36
      Niektórzy na tym forum pomylili adresy i piszą kompromitujące bzdury !!!
      Mazowiecki powiniem mieć sąd dorazny i wisieć na latarni !
      Za grubą kreskę, za umożliwienie niszczenia przez SB akt osobowych, za tony
      spirytusu, który jak rzeka przelewał się do POlski, za doskonały poród
      przeróżnych mafii i stworzenie mafii cieplarnianych warunków. I jeszcze za
      tysięczne inne rzeczy.
      Trzeba mieć blachę na oczach, by nie widzieć ILE ZŁEGO ten człowiek uczynił w
      okresie, kiedy jako premier sprawował tą funkcje.
    • Gość: kania Re: Serdeczne życzenia dla Premiera Mazowieckiego IP: 212.160.238.* 18.04.02, 08:38
      Mazowiecki przedewszystkim do logopedy a nie do polityki !!!
    • Gość: keks Re: Serdeczne życzenia dla Premiera Mazowieckiego IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 18.04.02, 09:20
      Andzia! Można się załamać, mając takich interlokutorów jak Jacek czy Kania. Ja
      jestem z Tobą! Popieram Twój apel i dołączam się do Twoich życzeń dla Pana
      Premiera: Panie Premierze, życzę Panu dużo życzliwości wokół Pana. Ufam, że
      będzie coraz więcej przytomnych Polaków, potrafiących docenić Pana trud włożony
      w transformację ustrojową podczas Pana kadencji. Ufam też, że to tym
      sfrustrowanym krytykom (Jacek, Kania) spadną owe blachy z oczu, czego im przy
      tej okazji życzę.
      • sceptyk Keks 18.04.02, 17:18
        List Twoj bedzie znacznie mocniejszy w swej wymowie, jesli wykazesz, ze gruba
        kreska byla dobodziejstwem dla Polski, ze lustracja we wlasciwym czasie sie
        odbyla, ze UB akt nie niszczylo, ze przecietny Polak - a nie tylko eks-
        nomenklatura - mial ulatwione zakladanie biznesu itp.itd.
        • Gość: Hania Re: Keks IP: 195.217.253.* 18.04.02, 17:20
          sceptyk napisał(a):

          > List Twoj bedzie znacznie mocniejszy w swej wymowie, jesli wykazesz, ze gruba
          > kreska byla dobodziejstwem dla Polski, ze lustracja we wlasciwym czasie sie
          > odbyla, ze UB akt nie niszczylo, ze przecietny Polak - a nie tylko eks-
          > nomenklatura - mial ulatwione zakladanie biznesu itp.itd.

          A dobrze by bylo udowodnic, ze temu wszystkiemu winien jest Mazowiecki. Do tej
          pory myslalam, ze tylko Balcerowicz, ale widze, ze bylo ich dwoch.
          • sceptyk Hania 18.04.02, 17:27
            Haniu, mylisz, mam nadzieje nieumyslnie, rozne sprawy. Balcerowicz mial pewna
            wizje rozwoju gospodarczego Polski. Zreszta, podobala mi sie, jesliby sie mnie
            kto spytal. Ale tylko tyle - gospodarczego. Natomiast Mazowiecki byl premierem,
            a zatem do podejmowania decyzji rowniez, a tamtym czasie bylo to nieslychanie
            istotne, o charakterze politycznym. I tu sie, moim skromnym zdaniem, nie
            sprawdzil.
            • Gość: Hania Do Sceptyka IP: 195.217.253.* 18.04.02, 17:34
              sceptyk napisał(a):

              > Haniu, mylisz, mam nadzieje nieumyslnie, rozne sprawy. Balcerowicz mial pewna
              > wizje rozwoju gospodarczego Polski. Zreszta, podobala mi sie, jesliby sie mnie
              > kto spytal. Ale tylko tyle - gospodarczego. Natomiast Mazowiecki byl premierem,
              >
              > a zatem do podejmowania decyzji rowniez, a tamtym czasie bylo to nieslychanie
              > istotne, o charakterze politycznym. I tu sie, moim skromnym zdaniem, nie
              > sprawdzil.

              Moje pytanie bylo retoryczne. Na tym forum najczesciej (zaraz po UE, masonach i
              Zydach) wymienia sie Balcerowicza, jako sprawce wszelkich polskich nieszczesc.
    • kimmjiki Re: Serdeczne życzenia dla Premiera Mazowieckiego 18.04.02, 15:30
      Przylaczam sie do zyczen. Oby wiecej takich ludzi!
      • indris życzenia dla Mazowieckiego i Polski 18.04.02, 16:23
        Nie chcę ruszać starszego pana. Ale Polsce życzyłbym JAK NAJMNIEJ takich
        premierów czy posłów jak on.
    • Gość: Zybi Re: Serdeczne życzenia dla Premiera Mazowieckiego IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 18.04.02, 16:54
      Przłączam sie do zyczeń dla Pana Premiera. Przede wszystkim za KONSTYTUCJE, ktorej do dzis bysmy nie mieli!
    • indris Re: Serdeczne życzenia dla Premiera Mazowieckiego 18.04.02, 17:38
      Niech żyje i niech nie wraca.
    • Gość: Eko Re: Serdeczne życzenia dla Premiera Mazowieckiego IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 18.04.02, 18:14
      Gość portalu: Andzia napisał(a):

      > Panie Premierze - 100 lat i dużo zdrowia!

      Popieram i przyłączam się do życzeń.
      Wszystkiego najlepszego Panie Premierze!
      z wyrazami szacunku
      Eko
      • Gość: waldi Re: Serdeczne życzenia dla Premiera Mazowieckiego IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 18.04.02, 21:20
        ja wam wszystkim życzę dużo dobrego :-)
        • Gość: keks Re: Serdeczne życzenia dla Premiera Mazowieckiego IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 19.04.02, 13:40
          O! Bardzo dziękuję! Wygląda na to, że życzysz nam bezinteresownie - tym większe
          dzięki. I Tobie również, z pełną wzajemnością!
        • Gość: jaga Re: Serdeczne życzenia dla Premiera Mazowieckiego IP: *.25.116.227.unregistered.k.pl 19.04.02, 13:55
          Popieram i przyłączam się do życzeń.
          Wszystkiego najlepszego Panie Premierze, zdrowia, spokoju no i tego Nobla. Z
          wyrazami szacunku.
    • Gość: Skin Mazowiecki to Zyd!!! IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 19.04.02, 14:11
      Sprzedał Polskę obcym razem z Balcerowiczem! otworzył granice na obce towary a
      nas Polaków sprowadził do statusu żebraków Europy!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka