Gość: Andzia IP: 212.160.156.* 18.04.02, 08:29 Panie Premierze - 100 lat i dużo zdrowia! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: jacek84 Re: Serdeczne życzenia dla Premiera Mazowieckiego IP: 212.160.238.* 18.04.02, 08:36 Niektórzy na tym forum pomylili adresy i piszą kompromitujące bzdury !!! Mazowiecki powiniem mieć sąd dorazny i wisieć na latarni ! Za grubą kreskę, za umożliwienie niszczenia przez SB akt osobowych, za tony spirytusu, który jak rzeka przelewał się do POlski, za doskonały poród przeróżnych mafii i stworzenie mafii cieplarnianych warunków. I jeszcze za tysięczne inne rzeczy. Trzeba mieć blachę na oczach, by nie widzieć ILE ZŁEGO ten człowiek uczynił w okresie, kiedy jako premier sprawował tą funkcje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kania Re: Serdeczne życzenia dla Premiera Mazowieckiego IP: 212.160.238.* 18.04.02, 08:38 Mazowiecki przedewszystkim do logopedy a nie do polityki !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: keks Re: Serdeczne życzenia dla Premiera Mazowieckiego IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 18.04.02, 09:20 Andzia! Można się załamać, mając takich interlokutorów jak Jacek czy Kania. Ja jestem z Tobą! Popieram Twój apel i dołączam się do Twoich życzeń dla Pana Premiera: Panie Premierze, życzę Panu dużo życzliwości wokół Pana. Ufam, że będzie coraz więcej przytomnych Polaków, potrafiących docenić Pana trud włożony w transformację ustrojową podczas Pana kadencji. Ufam też, że to tym sfrustrowanym krytykom (Jacek, Kania) spadną owe blachy z oczu, czego im przy tej okazji życzę. Odpowiedz Link Zgłoś
sceptyk Keks 18.04.02, 17:18 List Twoj bedzie znacznie mocniejszy w swej wymowie, jesli wykazesz, ze gruba kreska byla dobodziejstwem dla Polski, ze lustracja we wlasciwym czasie sie odbyla, ze UB akt nie niszczylo, ze przecietny Polak - a nie tylko eks- nomenklatura - mial ulatwione zakladanie biznesu itp.itd. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hania Re: Keks IP: 195.217.253.* 18.04.02, 17:20 sceptyk napisał(a): > List Twoj bedzie znacznie mocniejszy w swej wymowie, jesli wykazesz, ze gruba > kreska byla dobodziejstwem dla Polski, ze lustracja we wlasciwym czasie sie > odbyla, ze UB akt nie niszczylo, ze przecietny Polak - a nie tylko eks- > nomenklatura - mial ulatwione zakladanie biznesu itp.itd. A dobrze by bylo udowodnic, ze temu wszystkiemu winien jest Mazowiecki. Do tej pory myslalam, ze tylko Balcerowicz, ale widze, ze bylo ich dwoch. Odpowiedz Link Zgłoś
sceptyk Hania 18.04.02, 17:27 Haniu, mylisz, mam nadzieje nieumyslnie, rozne sprawy. Balcerowicz mial pewna wizje rozwoju gospodarczego Polski. Zreszta, podobala mi sie, jesliby sie mnie kto spytal. Ale tylko tyle - gospodarczego. Natomiast Mazowiecki byl premierem, a zatem do podejmowania decyzji rowniez, a tamtym czasie bylo to nieslychanie istotne, o charakterze politycznym. I tu sie, moim skromnym zdaniem, nie sprawdzil. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hania Do Sceptyka IP: 195.217.253.* 18.04.02, 17:34 sceptyk napisał(a): > Haniu, mylisz, mam nadzieje nieumyslnie, rozne sprawy. Balcerowicz mial pewna > wizje rozwoju gospodarczego Polski. Zreszta, podobala mi sie, jesliby sie mnie > kto spytal. Ale tylko tyle - gospodarczego. Natomiast Mazowiecki byl premierem, > > a zatem do podejmowania decyzji rowniez, a tamtym czasie bylo to nieslychanie > istotne, o charakterze politycznym. I tu sie, moim skromnym zdaniem, nie > sprawdzil. Moje pytanie bylo retoryczne. Na tym forum najczesciej (zaraz po UE, masonach i Zydach) wymienia sie Balcerowicza, jako sprawce wszelkich polskich nieszczesc. Odpowiedz Link Zgłoś
kimmjiki Re: Serdeczne życzenia dla Premiera Mazowieckiego 18.04.02, 15:30 Przylaczam sie do zyczen. Oby wiecej takich ludzi! Odpowiedz Link Zgłoś
indris życzenia dla Mazowieckiego i Polski 18.04.02, 16:23 Nie chcę ruszać starszego pana. Ale Polsce życzyłbym JAK NAJMNIEJ takich premierów czy posłów jak on. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zybi Re: Serdeczne życzenia dla Premiera Mazowieckiego IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 18.04.02, 16:54 Przłączam sie do zyczeń dla Pana Premiera. Przede wszystkim za KONSTYTUCJE, ktorej do dzis bysmy nie mieli! Odpowiedz Link Zgłoś
indris Re: Serdeczne życzenia dla Premiera Mazowieckiego 18.04.02, 17:38 Niech żyje i niech nie wraca. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Eko Re: Serdeczne życzenia dla Premiera Mazowieckiego IP: *.olsztyn.sdi.tpnet.pl 18.04.02, 18:14 Gość portalu: Andzia napisał(a): > Panie Premierze - 100 lat i dużo zdrowia! Popieram i przyłączam się do życzeń. Wszystkiego najlepszego Panie Premierze! z wyrazami szacunku Eko Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: waldi Re: Serdeczne życzenia dla Premiera Mazowieckiego IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 18.04.02, 21:20 ja wam wszystkim życzę dużo dobrego :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: keks Re: Serdeczne życzenia dla Premiera Mazowieckiego IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 19.04.02, 13:40 O! Bardzo dziękuję! Wygląda na to, że życzysz nam bezinteresownie - tym większe dzięki. I Tobie również, z pełną wzajemnością! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jaga Re: Serdeczne życzenia dla Premiera Mazowieckiego IP: *.25.116.227.unregistered.k.pl 19.04.02, 13:55 Popieram i przyłączam się do życzeń. Wszystkiego najlepszego Panie Premierze, zdrowia, spokoju no i tego Nobla. Z wyrazami szacunku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Skin Mazowiecki to Zyd!!! IP: *.poznan.sdi.tpnet.pl 19.04.02, 14:11 Sprzedał Polskę obcym razem z Balcerowiczem! otworzył granice na obce towary a nas Polaków sprowadził do statusu żebraków Europy! Odpowiedz Link Zgłoś