Dodaj do ulubionych

Siłowe służby pis osiągnęły pyrrusowe zwycięstwo

27.05.18, 12:19
Decyzja zapadła w piątek, po brutalnej akcji Straży Marszałkowskiej. "Po raz pierwszy w historii wolnej Polski sprawa osób niepełnosprawnych została tak nagłośniona. To było wspaniałe. Cześć i sława bohaterom!" - mówi OKO.press Janka Ochojska.
oko.press/zostalysmy-poszarpane-rzadzacy-nas-opuscili-o-12-rodzice-protestujacy-ron-wychodza-z-sejmu-ochojska-czesc-i-chwala-bohaterom/
Obserwuj wątek
    • pies_na_czarnych Re: Siłowe służby pis osiągnęły pyrrusowe zwycięs 27.05.18, 12:21
      Jeszcze jedno takie zwycięstwo i PiS jest zgubiony.
      • met_ol Re: Siłowe służby pis osiągnęły pyrrusowe zwycięs 27.05.18, 12:25
        W ku...zji będzie na pasku "...Niepełnosprawni pobili strasz marszałkowską..." (pisownia celowa).
        • man_sapiens Re: Siłowe służby pis osiągnęły pyrrusowe zwycięs 27.05.18, 13:02
          Albo "Pomimo próśb Marszałka Kuchcińskiego i pomocy udzielanej przez członków ze Straży Marszałkowskiej niepełnosprawni i ich matki opuszczają Sejm"
          • cronny Re: Siłowe służby pis osiągnęły pyrrusowe zwycięs 27.05.18, 13:17
            man_sapiens napisał:

            > Albo "Pomimo próśb Marszałka Kuchcińskiego i pomocy udzielanej przez członków z
            > e Straży Marszałkowskiej niepełnosprawni i ich matki opuszczają Sejm"

            I koniecznie: Nareszcie dotarło nawet do niepełnosprawnych jak im robi na rękę Pani Premia Szydło i że jej się ta skromna nagroda 65 tysięcy należy!
            • met_ol Re: Siłowe służby pis osiągnęły pyrrusowe zwycięs 27.05.18, 13:22
              ....... Nawet barierki nie zapobiegły opuszczeniu sejmu przez niepełnosprawnych......
    • pies_na_czarnych Re: Siłowe służby pis osiągnęły pyrrusowe zwycięs 27.05.18, 13:35
      www.tvn24.pl/neumann-problemy-niepelnosprawnych-wroca-do-pis-jak-bumerang,840422,s.html
    • taniarada Alle ,alle 27.05.18, 13:37
      Ale pieprzysz Psa.Sejm nie jest miejscem do protestów.To te gnidy z PO zrobiły z sejmu targ .Szkoda mi tych kobiet.Alle ,alle to nie jest to miejsce ,czas i kłótnie.Można to było zrobić inaczej.Dobrze ,że rząd PIS się pod tym nie ugiął .Amen w pacierzu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka