Dodaj do ulubionych

Msza w intencji KRS

28.01.20, 05:04
Nie, nie - jeszcze nie żałobna, choć wierni już rozglądają się za gromnicami. Z całą pewnością nie dziękczynna, bo za dopusty Boże się nie dziękuje. Najpewniej błagalna, bo niewątpliwie jest o co prosić.

Jeśli ktoś myślał, że to sędzia Nawacki ma najkrótszą i najbardziej trefną listę poparcia, to najwyraźniej się mylił.

Wszechmogący, wielki Boże! Jeśli z jakichś sobie tylko znanych powodów nie mogłeś lub nie chciałeś obdarować swojego sługi Dudzicza rozumem i uczciwością, to spraw przynajmniej, by jego lista poparcia w cudowny sposób się wydłużyła, stając się choćby trochę dłuższą od listy innego twego sługi, Nawackiego.

Spraw, by tajemnica list poparcia do KRS-u była strzeżona znacznie lepiej i dłużej niż trzecia tajemnica fatimska.

I nie dopuszczaj więcej do tego, by twój sługa Dudzicz musiał - tak jak wczoraj - oglądać w telewizorze tylu Żydów naraz, bo to obraża jego uczucia religijne i najzwyczajniej go wku...rza.

wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/nowa-krs-msza-sw-w-intencji-rady/56xsb24

--
A niechaj narodowie wżdy postronni znają, jako nasze pisiory zręcznie du-dukają.

twitter.com/i/status/1221493003849752578
Obserwuj wątek
    • taniarada Re: Msza w intencji KRS 28.01.20, 05:14
      Ale o co biega ci witia?W przyszłą niedzielę są msze z gromnicami .2 luty Ofiarowanie Pańskie ..Msza opłacona z prywatnych środków.Każdy w tym kraju może się modlić.Czy to jest powód do drwin?
      • witek.bis Re: Msza w intencji KRS 28.01.20, 05:28
        A gdzie ty tu drwinę widzisz, Tanizna? Sprawa jest poważna, żeby nie powiedzieć gardłowa, a ja bym śmiał z niej drwić? I to jeszcze w sytuacji, gdy msza jakimś niepojętym cudem z prywatnych środków opłacona?

--
        A niechaj narodowie wżdy postronni znają, jako nasze pisiory zręcznie du-dukają.

twitter.com/i/status/1221493003849752578
      • erte2 Re: Msza w intencji KRS 28.01.20, 11:13
        taniarada napisało:

.2 luty Ofiarowanie Pańskie .

2. lutego matołeczku, drugi lutego. Bo w roku jest tylko jeden miesiąc nazwany "luty", tak jak "styczeń", "kwiecień" czy "listopad".
        A poza tym tę datę można poprawnie zapisać na kilka sposobów:
        1).Drugi (dzień) lutego
        2).2. lutego
        3). 2.02. .....
        Żadnego z nich nie użyłeś (co zresztą specjalnie mnie nie dziwi).
        • lechutek1961 Re: Msza w intencji KRS 28.01.20, 19:25
          erte2 napisał:

> taniarada napisało:
          >
          > .2 luty Ofiarowanie Pańskie .
          >
          > 2. lutego matołeczku, drugi lutego. Bo w roku jest tylko jeden miesiąc nazwany
          > "luty", tak jak "styczeń", "kwiecień" czy "listopad".
          > A poza tym tę datę można poprawnie zapisać na kilka sposobów:
          > 1).Drugi (dzień) lutego
          > 2).2. lutego
          > 3). 2.02. .....
          > Żadnego z nich nie użyłeś (co zresztą specjalnie mnie nie dziwi).

Błogosławieni ci którzy nie mają nic do powiedzenia,,,,,, a jednak milczą.😅😅😅😅
    • no-popis Re: Msza w intencji KRS 28.01.20, 07:26
      witek.bis napisał:
      > Wszechmogący, wielki Boże! Jeśli z jakichś sobie tylko znanych powodów nie mogł
      > eś lub nie chciałeś obdarować swojego sługi Dudzicza rozumem i uczciwością,
      ...i tak zabrał znacznie więcej niż wspaniały prezydent, który nie miał z kim przegrać niejaki Komorowski, którego jednak w obecnej kampanii nie doceniono, i nie wystawiono a dlaczego ? Skoro był taki dobry.
    • eiran czy sędzia Dudzicz... 28.01.20, 11:16
      ... przystąpił do Sakramentu Eucharystii (Komunii Św.)?
      Zgodnie z dogmatem wiary katolickiej, mógł przystąpić, jeśli był stanie łaski uświęcającej, do czego prowadzi sakrament pokuty i pojednania. Powinien był dokonać rachunku sumienia, wyrazić żal za popełnione grzechy, wyspowiadać i wreszcie zadośćuczynić tym, wobec których zgrzeszył. Jeśli więc przyjął i połknął opłatek, to należy uznać, że wcześniej przeprosił Starszych Braci w wierze, których obraził swoimi wpisami pod pseudonimem jorry123. Jeśli tego nie zrobił, a komunię przyjął, jest świętokradcą i jeszcze gorszym grzesznikiem. A jeśli nie przyjął, to jego udział w ceremonii był niepełny i bez sensu.
      • taniarada Re: czy sędzia Dudzicz... 28.01.20, 20:53
        eiran napisał:

> ... przystąpił do Sakramentu Eucharystii (Komunii Św.)?
        > Zgodnie z dogmatem wiary katolickiej, mógł przystąpić, jeśli był stanie łaski
        > uświęcającej, do czego prowadzi sakrament pokuty i pojednania. Powinien był dok
        > onać rachunku sumienia, wyrazić żal za popełnione grzechy, wyspowiadać i wreszc
        > ie zadośćuczynić tym, wobec których zgrzeszył. Jeśli więc przyjął i połknął opł
        > atek, to należy uznać, że wcześniej przeprosił Starszych Braci w wierze, któryc
        > h obraził swoimi wpisami pod pseudonimem jorry123. Jeśli tego nie zrobił, a kom
        > unię przyjął, jest świętokradcą i jeszcze gorszym grzesznikiem. A jeśli nie prz
        > yjął, to jego udział w ceremonii był niepełny i bez sensu.
        Już to pisałem w innym wątku .Jeśli działał w dobrej wierze ,pokuta nie będzie wielka.Każdy z nas czasami powinien zrobić rachunek sumienia.Czy myślą ,mową i zaniedbaniem nie obraził Boga i ludzi.Czytając to forum to od sędziego tu sporo osób ma tyle za uszami .To nie wiem czy dostali by rozgrzeszenie.
      • inocom Katolicy są równie pragmatyczni jak żydzi. 29.01.20, 23:32
        eiran napisał:

> ... przystąpił do Sakramentu Eucharystii (Komunii Św.)?
        > Zgodnie z dogmatem wiary katolickiej, mógł przystąpić, jeśli był stanie łaski
        > uświęcającej, do czego prowadzi sakrament pokuty i pojednania. Powinien był dok
        > onać rachunku sumienia, wyrazić żal za popełnione grzechy, wyspowiadać i wreszc
        > ie zadośćuczynić tym, wobec których zgrzeszył.

Akt pokuty:

Spowiadam się Bogu wszechmogącemu i wam bracia i siostry, że bardzo zgrzeszyłem myślą, mową, uczynkiem i zaniedbaniem. Moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina. Przeto błagam Najświętszą Maryję zawsze Dziewicę, wszystkich Aniołów i świętych i was bracia i siostry, o modlitwę za mnie do Pana Boga naszego.

Niech się zmiłuje nad nami Bóg wszechmogący i odpuściwszy nam grzechy doprowadzi nas do życia wiecznego. Amen.
        Ojcze nasz...
        Zdrowaś Maryjo...
        Wierzę w Boga...

Katolicy też mają układ z Bogiem. Choć nie w postaci rzezania noworodków (celebracja krwi).

Bóg to ich kumpel.

--
        "Co ma wspólnego hasło "Miłość" z grzebaniem sobie w odbytach?".
        • inocom A to dowód 30.01.20, 00:03

> Bóg to ich kumpel.

gazetawroclawska.pl/sedzia-nie-chcial-sadzic-ksiedza-ktory-byl-u-niego-po-koledzie/ar/c1-14749114

--
          [url=https://web.archive.org/web/20190613101459/www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/1796358,1,to-juz-jest-pogrom-czyli-antysemicki-wpis-pzpn.read]„GOOOOOOOL! To już jest pogrom! Prowadzimy z Izraelem 4:0!”. Nacechowany antysemicko wpis został zmodyfikowany po naszej publikacji.[/url]
          wpolityce.pl/polityka/450497-to-juz-jest-pogrom-polityka-atakuje-pzpn-za-wpis-na-fb
    • taniarada Re: Msza w intencji KRS 28.01.20, 20:46
      lechutek1961 napisał:

> motocyklista175 napisał(a):
      >
      > > Żeby modły zadziałały pisi jeszcze muszą swoje dzieci do wydymania klecho
      > m pode
      > > słać.
      >
      > Nie rozumiem PO co się tak wyslilasz? Czyżby POKO ogłosiło konkurs na idiotę ro
      > ku????
      >
      > I bez tego jesteś bezkonkurencyjny.😂😂😂
      Nie długo będzie komarek175.Chłop zamiast się produkować na forum motoryzacja wziął się za nawracanie katolików na tym forum. "Motocykl jest jak media markt -nie dla idiotów"

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka